Jump to content

Case Puma 155 ir JD 6930


Recommended Posts

Truputį info yra viewtopic.php?f=30&t=798 šalia reikėtų dar ir NH modelio. Apie servisa temų :eusa-doh: Vos ne žvaigždžių karai. Tik pasiieškok ir skaityk į sveikatą :icon-wink: 30 serijos vartotojams išlenda bėdų su recirkuliacijos" triūbom"

puma ir mxm biskeli skiriasi

O tai pumai alternatyvos nepasiūlysite :eusa-think:

siuloma preke pigi, o per prievarta mielas nebusi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Turiu puma ale cvx, t.y. porankis cvx o deže paprastos pumos, prietaisu skidelis gana idomiai bet sakyciau netgi patiko kad ant statramščio, kas nepatiko, kolkas pradirbta 230val., nėra laikrodžio, kitas dalykas nelabai patiko langų apipūtimas, visi ortakiai aplink vairo paneli, kai užrasoja langai kažkaip prastai nupučia, del serviso nusiskundimų kolkas neturiu, na gal ir neblogas traktorius nors su kitokiu tokių arklių ir nedirbau, tik su silpnesniu lamborgini, taip kad lygint su joniu ar kitais negaliu. A tiesa dar bent jau man vairas sakyčiau rauda toks garsas, bet aušrius sakė jo NH 700 irgi rauda :lol: reiks servisus sakyt nors nevisi kas pas mane atsisėda ta raudojima girdi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu puma ale cvx, t.y. porankis cvx o deže paprastos pumos, prietaisu skidelis gana idomiai bet sakyciau netgi patiko kad ant statramščio, kas nepatiko, kolkas pradirbta 230val., nėra laikrodžio, kitas dalykas nelabai patiko langų apipūtimas, visi ortakiai aplink vairo paneli, kai užrasoja langai kažkaip prastai nupučia, del serviso nusiskundimų kolkas neturiu, na gal ir neblogas traktorius nors su kitokiu tokių arklių ir nedirbau, tik su silpnesniu lamborgini, taip kad lygint su joniu ar kitais negaliu. A tiesa dar bent jau man vairas sakyčiau rauda toks garsas, bet aušrius sakė jo NH 700 irgi rauda :lol: reiks servisus sakyt nors nevisi kas pas mane atsisėda ta raudojima girdi :D

del to raudojimo tai dotpro chebra net kolonele keite bet nepadejo... patys nezino ka daryt buvo net vairas pradejes dinginet, idomi sakyciau situacija :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kiek atidavei uz saviske? kokia komplektacija?

240000lt be pvm pilna amortizacija greitis50 oras kondiske porankis hidraulinis apuh kablys praktiskai viskas ten ir sudeta jame. Del langu apiplovejo kaip case tai visiskas pravalas net ner ka lyginti su valtros dar bent man matomumas is kabinos labai prastas arba as peraukstas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kiek atidavei uz saviske? kokia komplektacija?

240000lt be pvm pilna amortizacija greitis50 oras kondiske porankis hidraulinis apuh kablys praktiskai viskas ten ir sudeta jame. Del langu apiplovejo kaip case tai visiskas pravalas net ner ka lyginti su valtros dar bent man matomumas is kabinos labai prastas arba as peraukstas :D

keliu ag zveriukas? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kiek atidavei uz saviske? kokia komplektacija?

240000lt be pvm pilna amortizacija greitis50 oras kondiske porankis hidraulinis apuh kablys praktiskai viskas ten ir sudeta jame. Del langu apiplovejo kaip case tai visiskas pravalas net ner ka lyginti su valtros dar bent man matomumas is kabinos labai prastas arba as peraukstas :D

keliu ag zveriukas? ;)

158ag

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi vieną iš jų turiu (JD), o apie kitą taip pat turiu nelabai kokią nuomonę susidaręs, neimčiau nei vieno iš jų. Turėdamas galimybę išviso neimčiau visiškai tokio traktoro kurio greičių dėžės ir hidraulo tepalas išvien. Kitas didelis minusas JD - didelė meilė kurui. Maniškis rajumu nei kiek nenusileidžia V8 MAZ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi vieną iš jų turiu (JD), o apie kitą taip pat turiu nelabai kokią nuomonę susidaręs, neimčiau nei vieno iš jų. Turėdamas galimybę išviso neimčiau visiškai tokio traktoro kurio greičių dėžės ir hidraulo tepalas išvien. Kitas didelis minusas JD - didelė meilė kurui. Maniškis rajumu nei kiek nenusileidžia V8 MAZ.

nu jap tasgerumo nepriduoda bet ko ant hidraulo jungti negalima,

a tai kazin pas kokius modelius buna hidraulo tepalas atskirai su deze? kad apie 150 kumeliuku butu panasiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi vieną iš jų turiu (JD), o apie kitą taip pat turiu nelabai kokią nuomonę susidaręs, neimčiau nei vieno iš jų. Turėdamas galimybę išviso neimčiau visiškai tokio traktoro kurio greičių dėžės ir hidraulo tepalas išvien. Kitas didelis minusas JD - didelė meilė kurui. Maniškis rajumu nei kiek nenusileidžia V8 MAZ.

nu jap tasgerumo nepriduoda bet ko ant hidraulo jungti negalima,

a tai kazin pas kokius modelius buna hidraulo tepalas atskirai su deze? kad apie 150 kumeliuku butu panasiai?

Fendt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai jei jau bus atskirai tai jungsi prie bet ko? kai fentd ar tos valtros hidraulikos siurblys kainuoja 5000lt tai tas privalumas tai bobuciu pasakos :icon-mrgreen:

negi taip sunku susitvarkyt padargus jei jau tokius traktorius pirkinejat? man tai tokios snekos nesuprantamos :icon-redface:

Ar turi samdomų darbuotojų, kurie dirba su užsienine technika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...