Jump to content

MTZ T-40AM


saulius323

Recommended Posts

  • Atsakymai 51
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Zymes yra ant dantraciu, matosi tik nuemus priekini aliumini variklio dangti. bet keista kodel dingo spaudimas, ardant slegio voztuva reikejo susiskaiciuot kiek kartu atsuki spyruokles varzta, tada surenkant islieka tas pats reguliavimas dar galima kelis kartus ysukti giliau. dabar atsuk tepalo slegio vamzdeli jeivisiskai niekas nebega uzvedus varikli, tada greiciausiai prasisukus siurbliuko sponke. Tada teks ardyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada turejau traktoriu su varikliu nuo svarkes bet jis jau buvo idetas i traktoriu kai pirkau todel buvo su tepalo siurbliu todel manau kad ji idet nesudetinga.Dar galiu pasakyti kad variklis nuo svarkes skiriasi nuo traktorinio variklio su svarkes varikliu traktorius bent pas mane buvo dusulys bet greiciau vaziavo, o varikliuose buna skirtingi velenai alkuniniai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks tas ir zinojimas kai ta traktoriu par davinejau tai paskambino virnas is pirkeju ir taip man isaiskino tai paskui pradejau ziureti ant variklio lenteles tai kazkoks skaiciukas ar raide skyresi, paskui jau veliau maciau litagroi alkuniniai parsidavinejo tai skirtinga kaina buvo, pardavejas paaiskino kad vienas nuo svarkes variklio kitas nuo traktoriaus( skiriasi kazkokiais balansyrais berods) bet siaip tai pas mane jis gerai dirbo traktoriuje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

radau varikli pirkti uz 1000 litu pilnos komlektasijos,ar verta uz tokia kaina pirkti ar geriau savo remontuoti pas mane stumokline nauja tik tepalo spaudimas 0,motoras dar nekala. kas ka patartumet ka daryti,

tu bent kartery buvai nuemes ten vamzdis trukes ar siurblys nesiskubyk pirkt ten ir nezinia kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sitaip perkant viska is eiles ir negalvojant niekada gero variklio neturesi. panasiai galvojo mano kaimynas kai jo variklis uzkale. pagailo zmogaus, surinkau as jam ta varikli, nors padetis buvo nepavydetina reikejo net bloka keisti, voztuvu ivores, velena slifuoti,tep. siurbli, net dantracius beveik visus pakeiciau rezultatas treti metai be jokio dumo, be jokiu problemu ziema vasara vazineja. Siulyciau bent karteri nusiimti , gal kokia smulkmena kaip trukes vamzdelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar viena beda yra tam varikliui neveikia dekompresija,traukes yra ir nueina i bloka,ka jos pakelia kas yra nutike jei uzkurtam patrauki ta svirtele tai balsas vosvos pasikeicia variklio,jis neveikia

jos atidaro voztuvus,lyg tai ismetimo nepamenu tiksliai seniai ardes esu.O,kad neveikia,tai nudile kumsteliai bloke,nu ten jie issiima varzta atsukus kiekvienam po viena,bet pirma reikia isimti voztuvu pakelejus,naujus kazin ar tu juos gausi,nebent restauruoti apvirinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...