Jump to content

Dekoratyviniai augalai


gugis

Recommended Posts

Kviečiu jungtis visus kurie augina ir parduoda dekoratyvinius augalus, gėles. Aš pats tuo užsiimu keletas metų. Iš pradžių labai trūko literatūros, dabar jos internete randu apsčiai ir net lietuviškai, o ir per google daug atkasu.

Butu domu suzinoti kaip sekasi kitiems, ar lenkisku (pries tai - olandisku) augalu invazija jiems pakenke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...
  • po 4 mėnesių...

dekoratyvinių augalų augintojų forumų yra mažai, gal todėl kad vienas kitame mato konkurentus. dėl literatūros- jos yra, bet NEGALIMA ją aklai pasitikėti, nes dažniausiai tai yra versta iš kitų kalbų ir nepritaikyta mūsų klimatinėm sąlygom. važinėjant mugėse teko matyti mūsų didžiųjų medelynų sortimentą, kur 20 % augalų pardavinėjami negyvi, ar stipriai pažeisti. todėl manau, kad turėtų buti aktualu ūkio aplinka. ir draugiški informacijos mainai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O perkelt temos neina?

dekoratyvinių augalų augintojų forumų yra mažai, gal todėl kad vienas kitame mato konkurentus.

Vieninteliai LT augintojų konkurentai yra už pietinės sienos ir tie, kas jų produkciją veža ir prekiauja. Ten jie gerai organizuoti, turi stiprią asociaciją, prasimuša geras sąlygas, valstybės paramą verslui, todėl gali pasiūlyt geras kainas. O pas mus visi praktiškai dar tik besikuriantys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kviečiu jungtis visus kurie augina ir parduoda dekoratyvinius augalus, gėles. Aš pats tuo užsiimu keletas metų. Iš pradžių labai trūko literatūros, dabar jos internete randu apsčiai ir net lietuviškai, o ir per google daug atkasu.

Butu domu suzinoti kaip sekasi kitiems, ar lenkisku (pries tai - olandisku) augalu invazija jiems pakenke.[/quote

Sveiki, aš auginsiu vienmetes gėles pardavimui, jau užsakiau chrizantemų daigų, bei sėsiu našlaites rudenio pardavimui. Nuo kitų metų planuoju auginti įvairias balkonines gėles šiltnamiuose. Taigi patirties labai nedaug, o literatūroje detalių rasti sunku. Gal pats irgi augini gėles?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...