Jump to content

besidomintiss

Nariai
 • Pranešimai

  15
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie besidomintiss

 • Rangas
  Naujokas

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://www.geles.kik.lt/

Miestas

 • miestas
  Anykščiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. besidomintiss

  Našlaičių auginimas

  Sveiki, yra, mes auginam.Kas domina?
 2. besidomintiss

  chrizantemu auginimas

  Daigelyje chrizantemas užsakinėt iki pat balandžio mėnesio galima.
 3. besidomintiss

  chrizantemu auginimas

  Sveiki. Tikrai gėlininkai neaktyvūs. Aš jau pradėjau ruoštis, šeštadieni pirmi daigai atvažiuoja,o didžioji dalis vasario pabaigoje.
 4. besidomintiss

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Laba diena, man iškilo toks klausimas, aš noriu kurti specializuotą šiltnamių ūkį ir pasinaudoti šia priemone paramai gauti, visi kriterijai aiškūs, tik kaip su ta standartine gamybine produkcija? Jei ūkis tik kuriamas ir šiais metais dar neauginame, vadinasi ir nedeklaruosime, tai kaip tada? Supraščiau jei tą SGP turėtum pasiekti tarkim per pirmus metus,o poto padidinti, bet kaip suprantu jis jau turi būti apskaičiuotas teikiant prašymą. Gal kas geriau žino kaip čia ištikrųjų ?
 5. besidomintiss

  chrizantemu auginimas

  Sveiki gėlininkai! wilma1234 ar pradėjote auginti?Kaip pirmasis sezonas? As jau gyvenu ateinančio pavasario nuotaikomis, šiemet anksčiau šiltnamius kursiu, nuo vasario vidurio, tai nebe kažin kas ir liko.
 6. besidomintiss

  Tulpės

  begidijus, kaip sekasi tulpių auginimas? Auginat tik lauko sąlygomis ar ir moters dienai pražydinat? Realizuojat tik svogūnėlius ar ir žiedus? Pats auginu ir prekiauju vasarinėmis gėlėmis vazonėliuose, atkreipiau dėmesį, kad kardelių žiedus neblogai perka.
 7. besidomintiss

  chrizantemu auginimas

  Taip patys rinkomės.Katalogas yra jų puslapį. o paskambinus ir paprašius jie atsiunčia nemokamai popierinius katalogus.Kaina buvo 90ct +PVM.
 8. besidomintiss

  chrizantemu auginimas

  As visus geliu daigus sakau is firmos Daigelis,yra internete ju svetaine.Pagrindinis pliusas, kad daigus atveza tiesiai i kiema be papildomo mokescio.Chrizantemu daigai belgu kompanijos, tad tikrai kokybiski. Minusas, kad maziausias kiekis 100vnt, taigi nelabai primaisysi.
 9. besidomintiss

  chrizantemu auginimas

  Sveikas Romasis.Aš ir auginau pirmi metai, jau viska pardaviau Išsilaikyt bandysiu tik kelis krūmus,o šiaip vėl pirksiu daigus kitamet. O tu vazonines auginai? Kiek pasakojo gėlininkai tai jie išlaiko jas taip: pasodina paprastame nešildome šiltnamyje ir storai apipila durpėmis ar pjuvenomis. Pavasarį joms pradėjus leisti atžalas jas skabo ir šaknydina.O apie auginimą klausk kas neaišku
 10. besidomintiss

  Dekoratyviniai augalai

  Sveiki,kaip einasi gėlininkams ir dekoratyvinių augalų augintojams? Kokie darbai vyksta medelynuose? Pas mane pagaliau prasidejo šiltnamių statybos,chrizantemos auga gerai,o našlaitės - ne
 11. besidomintiss

  Šiltnamių statyba

  Sveiki,ruošiamės statyti šiltnamį gėlėms auginti.Norėjau paklausti, gal kas nors naudojot tokią buržuiką šiltnamio apšildymui? http://krosnele.webs.com/nuotraukos.htm . Būtų didelis privalumas jei nereikėtų keltis vidury nakties ir eiti užmesti malkų.
 12. besidomintiss

  Gėlininkystė

  negi nera zmoniu auginanciu geliu daigus ar chrizantemas velinems?
 13. besidomintiss

  Gėlininkystė

  Norečiau, kad šiame forume atsilieptu žmonės auginantys gėles,ne tik savo malonumai,bet ir tie,kuriems tai yra verslas.čia galėtų būti gėlininkų susirinkimo vieta,kurioje būtų dalinamasi informacija apie gėlių veisles,šiltnamius bei jų įrangą, veisles, daigų realizavimą ir tt.Kaip matote iš niko,pats kolkas tuo neužsiemu,tik kaupiu informaciją ir ieškau labiau patyrusių šiame versle
×