Jump to content

Cukriniu runkeliu kombainai


Spraitaz

Recommended Posts

Koki cukriniu runkeliu kombaina rinktis? Padiskutuokim apie runkeliu kombainus. Pats turiu Kleine sf 10 ir gan geras

tai ko dar noret? :) mes irgi Kleine SF-10 turim, jau nusikasem savo 100ha be didesniu gedimu, o kokybe kasimo ne ka prastesne nei Holmer ar Ropa... beje zinau naujiena kad vokieciai greit oficialiai lietuvoj kleines atstovaus, tai kad ir su detalem ir servisu problemu neturetu buti... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano nuomone norint tuos didziuosius pirkt kombainus reik maziausiai savo turet 300ha, arba tik nuomai paleist o seip sitie kleine sf10 manau ukiui kuris turi iki 200ha runkeliu yra idealiausias variantas kiek su tuo Darium kalbejom tai tai per sezona su gerai paruostu kombainu kleino galyma padaryt apie 400ha-500ha nesiplesant...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano nuomone norint tuos didziuosius pirkt kombainus reik maziausiai savo turet 300ha, arba tik nuomai paleist o seip sitie kleine sf10 manau ukiui kuris turi iki 200ha runkeliu yra idealiausias variantas kiek su tuo Darium kalbejom tai tai per sezona su gerai paruostu kombainu kleino galyma padaryt apie 400ha-500ha nesiplesant...

aha sake jis kad tiek galima, jis anksciau pats kasdavo po tiek kiek suoratau, nes pats su tokiu dirbo...ne mes kasem tik tam etapui kuriam reik vezt, 2-3 dienas pries tai be vargo 100ha :eusa-whistle:

o su tais didziaisiais pusei lietuvos galima nukast :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kraste vienas ukininkas turi du holmmerius siauteja po laukus dien nakti bet nesvarius nuima lb.

jei baloj kasa aisku kad nesvarus, joks kombainas baloj svariu neiskas... :)

Bet nemazai priklauso ir nuo kombaino noragu konstrukcijos.

Vat teke su 1 vagos stolium kast ir sausai ir salpiai o netoliese sausai kase tim-3 vagu

Tai timas labai isvolioja zemem runkelius del to kad kasa ne noragai odiskai sitema kaip ks-6

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakot runkelių verslas dar 10 metų tai tikrai bus? Gal kur papigiajum juos perkat, sf10? :)

http://www.grimme.de/de/09/produkte/rue ... ron620.wmv

Man seilė tysta kai pažiūri, kombainas nr1

yra agrifac big six, ropa eurotiger kieti kombainai, bet ir kainuoja... :icon-eek:

http://www.dewulf.be/e/equipment/sugarbeet/ va dar ir toks brand'as yra, vienas netgi su 25 tonų bunkeriu (pasirodo jis tik surenka iškastus runkulius, nors pagal viską tai galėtų ir kasti).
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...