Jump to content

ar apsimoka pirkti mtz


Recommended Posts

As biškį nesuprantu jusu,3 korpusu paprasta pluga velka kuo puikiausiai 82,net as su 80 nesunkiai velku(zemes pas mane prie molio,nors yra ir lengvesniu).Kuo skiresi vartomas plugas nuo paprasto tik svoriu,svarbiausia ji pakelt ir istatyt i vaga,o paskui jau aria kai paprastas,nors as nesu bandes art su vartomu plugu :eusa-think:

Vartoma sunkiau traukia nes jis sunkesnis sakyciau lyginant vartoma ir paprasta tai vartomui reiketu koki 10-20ag daugiau nei paprastam :)

Ne taip jau baisiai jis ten sunkesnis

Na nera baisiai sunkesnis bet faktas tas kad sunkiau traukia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 102
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Ne taip jau baisiai jis ten sunkesnis

nu as nezinau, kaip butu galima art su vartomu plugu 80 belarusu.

Nebent ju lengvu yra ir yra su ratukais per viduri. Nes taip tai ratukas buna gale, ant plaukiojancio nepaarsi, o pozicinio-jeginio pas 80'a nera. Mano vartomas linginis sveria 1450 kg, monoblokas mazesniam lauke pavargsta ji isvien kilnoti, tai jei su paprastu, pasokinejus kad ir keliu, israutu tuos 4 varztus hidraulo cilindro ir su sedyne :icon-smile:

na bent man taip atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne taip jau baisiai jis ten sunkesnis

nu as nezinau, kaip butu galima art su vartomu plugu 80 belarusu.

Nebent ju lengvu yra ir yra su ratukais per viduri. Nes taip tai ratukas buna gale, ant plaukiojancio nepaarsi, o pozicinio-jeginio pas 80'a nera. Mano vartomas linginis sveria 1450 kg, monoblokas mazesniam lauke pavargsta ji isvien kilnoti, tai jei su paprastu, pasokinejus kad ir keliu, israutu tuos 4 varztus hidraulo cilindro ir su sedyne :icon-smile:

na bent man taip atrodo

Buvo ekspermentas atliktas bet su tradiciniu plugu tik nezinau ar panusus rezultatai butu ar ne... buvo tirta plugo ratukas per viduri ir gale tai kur gale gauti daug geresni rezultatai buksavimas sumazeja apie 20-30 procentu negu lyginant su ratuku viduryje... tai gi ant plaukiojancio gali paarti kad ir gale ratukas gi dbr daugelis turi nevartomus bet gale ratukus ir aria gyli priekinio korpsuso reguliuoji su centrine trauke ir viskas.... Galima drasiai art su trim korpsusais vartomu tik jau reikia vaziuoti atsargiai kad neisluptu varztu is po sedynes :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as su 80 net negalvojau traukt vartoma,betmaniau kad del traukimo labiau reiskia arimo plotis ir gylis,o svoris tai didziausia beda tai kelia kai vaziuoji i lauka ar sukiesi jame.Del ratuko gale tai kiek metu as ariu su plugu kur ratukas gale tiesa su t 42 daugiau ariau veikia kaip ir visi plugai su ratu viduryj..P.S.tik nepasakokit,kad t42 irgi nera pzicinio ir pats zinau.Ir dar teisingai sake viska priekyj reguliuoja isilgine trauke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as su 80 net negalvojau traukt vartoma,betmaniau kad del traukimo labiau reiskia arimo plotis ir gylis,o svoris tai didziausia beda tai kelia kai vaziuoji i lauka ar sukiesi jame.Del ratuko gale tai kiek metu as ariu su plugu kur ratukas gale tiesa su t 42 daugiau ariau veikia kaip ir visi plugai su ratu viduryj..P.S.tik nepasakokit,kad t42 irgi nera pzicinio ir pats zinau.Ir dar teisingai sake viska priekyj reguliuoja isilgine trauke.

LZUU dare bandymus tai ratukas gale daug geriau nei per viduri... Tai man 82mtz kelnioja prieki tradicinis overumas 4 korpusu... reikia svorio uzmesti ir viskas :icon-wink: siaip mazeikiu rajone maciau are mtz80 su 2 korpusu vartomu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir geriau vartomas,bet mane uzknistu arent vis sukineti galuose,as i gala atvaziaves per rankenele ir varau nesustojes.

bet prisidarai vagu ir t.t o cia laukas buna kaip stalas su vartomu... be to arimas yra greitesnis su vartomu negu su paprastu.... ta pati lauka su vartomu greiciau aparsi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir geriau vartomas,bet mane uzknistu arent vis sukineti galuose,as i gala atvaziaves per rankenele ir varau nesustojes.

bet prisidarai vagu ir t.t o cia laukas buna kaip stalas su vartomu... be to arimas yra greitesnis su vartomu negu su paprastu.... ta pati lauka su vartomu greiciau aparsi :icon-wink:

Viliau drysciau papriestarauti daug priklauso nuo lauko, bet vartomu arsi tikrai ilgiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir geriau vartomas,bet mane uzknistu arent vis sukineti galuose,as i gala atvaziaves per rankenele ir varau nesustojes.

bet prisidarai vagu ir t.t o cia laukas buna kaip stalas su vartomu... be to arimas yra greitesnis su vartomu negu su paprastu.... ta pati lauka su vartomu greiciau aparsi :icon-wink:

Viliau drysciau papriestarauti daug priklauso nuo lauko, bet vartomu arsi tikrai ilgiau.

Kad kažin, kaip tik trumpiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as su 80 net negalvojau traukt vartoma,betmaniau kad del traukimo labiau reiskia arimo plotis ir gylis,o svoris tai didziausia beda tai kelia kai vaziuoji i lauka ar sukiesi jame.Del ratuko gale tai kiek metu as ariu su plugu kur ratukas gale tiesa su t 42 daugiau ariau veikia kaip ir visi plugai su ratu viduryj..P.S.tik nepasakokit,kad t42 irgi nera pzicinio ir pats zinau.Ir dar teisingai sake viska priekyj reguliuoja isilgine trauke.

LZUU dare bandymus tai ratukas gale daug geriau nei per viduri... Tai man 82mtz kelnioja prieki tradicinis overumas 4 korpusu... reikia svorio uzmesti ir viskas :icon-wink: siaip mazeikiu rajone maciau are mtz80 su 2 korpusu vartomu

bandymus dare LOPAI. faktas kaip blynas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paimk koki taisyklingos formos lauka apie hektaro ploto pamatysi. ant dideliu masyvu 30-40 ha gal kitaip

nebent vartoma kabinsi prie dt tada tikrai nasumas bus nes daug laiko sugaisti kol apsisuki galulaukese jei laukas nedidelis.

varsteli, jei plugai vienodi - sparciau ariasi su vartomu... tik plugas turi atikt traktora....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paimk koki taisyklingos formos lauka apie hektaro ploto pamatysi. ant dideliu masyvu 30-40 ha gal kitaip

nebent vartoma kabinsi prie dt tada tikrai nasumas bus nes daug laiko sugaisti kol apsisuki galulaukese jei laukas nedidelis.

varsteli, jei plugai vienodi - sparciau ariasi su vartomu... tik plugas turi atikt traktora....

viskas priklausys nuo traktoro isbandyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paimk koki taisyklingos formos lauka apie hektaro ploto pamatysi. ant dideliu masyvu 30-40 ha gal kitaip

nebent vartoma kabinsi prie dt tada tikrai nasumas bus nes daug laiko sugaisti kol apsisuki galulaukese jei laukas nedidelis.

varsteli, jei plugai vienodi - sparciau ariasi su vartomu... tik plugas turi atikt traktora....

viskas priklausys nuo traktoro isbandyta.

isbandyta. as su 3 korpusais, esu per 1h dares 1ha. vartomu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...