Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

Tai vieni iš kelių kuriuos pripažysta hansai, be Gallagher, Paturos, Elefent yra ir Lacme, forumuose apie juos atsiliepia neblogai. Tiesa kaina kandžiojasi bet cia tik internetinėje prekyboje, kiek paprašys dileris galima spėlioti. Dabar studijuoju Paturos elektroninį katalogą gal ką rasiu įdomaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku :) o elektrikai į kaimo gyventojus įdomiai žiūri-jie galvoja kad nepertaukiamas elektros tiekimas tik mieste būtinas,o kaimiečiai išsivers :icon-twisted: Jiems nelabai rūpi kad daug pas ką šildymo sistemos su priverstine cirkuliacija,kad yra vandens siurbliai,melžimo linijos,mėšlo transporteriai ir t.t. Pabandytu mieste žmones be elektros savaitę palikti :icon-eek::icon-twisted:

Beje kaip pas jus su pavasario darbais: ką jau nuveikėte,kas dar liko :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas pats traktorius iš pradžių nupjovė,o tik po to prisikabinęs presą-vyniotuvą supresavo ir suvyniojo :icon-question: Ar iš karto pjaudamas presavo ir vyniojo :icon-question: kokia rulono supresavimo ir apvyniojimo kaina :icon-question: O varnos labai nusiaubė rulonus :icon-question: Kaimynui praėjusią vasarą kirai daug žalos padarė-paliko laukuose,ten kur pjovė,tai "ne ant akių buvo",kai pamatė,tai kad ir bandė užklijuoti,tai daug apgedusių buvo :icon-evil:

Buliukas tokio amžiaus jau kokius tikriausia vos ne toną sveria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia kažkoks naujas dalykas :icon-rolleyes: nors pernai kai sausra buvo ,tai daug kas nupjovę iš kart presavo ir vyniojo-šiaip pagal teoriją reikia 24 val apvytinti,bet klimatas keičiasi ir jei ši vasara bus tokia pat ,kaip ir praėjusi,teks taip pat daryti.O jūs rašot kad šiemet šienainiu šėrėt, o pernai silosu. Šiemet žadat silosą sukti.

Aš truputį nesuprantu :icon-rolleyes::) šienainis-tai žolė,supresuota į rulonus ir apvyniota...o silosas-tai smulkinta žolė,arba kukurūzai,ir suspausta tranšėjoje arba kaupe...ar čia tie patys rulonai,apsukti plėvele,gali būti vadinami ir šienainiu ir silosu :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal tai kiek yra sausųjų medžiagų ir skiriama šienainis ar silosas. Šita kombinacija pilnai galima bet reikalingas gan galingas traktorius kad pavilktų 3 m pjaunamąją( 80 aj) ir presą vyniotuvą apie (100 aj) plius patį traktorių per lauką vilkti dar (10-20 aj) taigi turėtų būti gražus agregatas už padorią kainą. Tai kad rulono kaina 44 Lt mane gasdina pas mane savikaina per pus mažesnė, plius veiksmų laisvė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad rulono kaina 44 Lt mane gasdina pas mane savikaina per pus mažesnė, plius veiksmų laisvė.

tai aišku kad geriausia kai savo turi-ir pigiau(kiek žinau savikaina apie 20Lt),ir nuo nieko nepriklausomas,bet norint tą techniką nusipirkti,prireiks keliasdešimt tūkstančių.O šiaip rulono supresavimas ir apvyniojimas su parvežimu kainuoja apie 35Lt(mano kaimynas techniką nusipirko,žadėjo po 30Lt imti)...o 44Lt-taigi čia dar su nupjovimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kaimynai labiau pasistengė 10 supjaustė, tai paskui teko naktimis budėt.

Nu čia kaimynams bjaurus lietuviškas pavydas suveikė :icon-evil: Aš tai nesuprantu pavydžių žmonių,bet tai,ypač kaime,giliai įsišakniję...su kaimynais sutariu draugiškai-jei reikia ir technika padedame,bet į dideles draugystes nesileidžiu,nes nenoriu įsivelti į intrigų ir apkalbų liūną :D o jie tegul ten mala liežuviais,svarbu kad tik kalbos darbais nepavirstų... rulonus planuoju šiemet irgi vynioti,tai reikės prie namų pasidėti kad matytusi,na ir šunį reikės kur arčiau pririšti...neaišku kas jiems gali pašviesti...

O jūs irgi kokį šunelį nusipirkite,ar jau turite kokį :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...