Jump to content

Sienainis ar silosas (kaupai)


Vaidasj

Recommended Posts

  • Atsakymai 119
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nu man taip irgi atrodo, nes airijoje tai visi daro silosa o is atolo pasisamda, kad padaritu ruliu ir nei pas viena nemaciau kieme kad stovetu presas nuosavas.Pas prancuzus kiek atsimenu taipat pas kiekviena stovi silosine ,tai man labai idomu pasidare kodel lietuvoje visi perka nuosavus juk (airijoje tiek prancuzijoje)ukininkai biski geriau gyvena :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats brangiausias budas rulonuoti. Bet tai yra iseitis kai zmoniu ir technikos mazai ukyje. Todel ir manau prisipirke lietuviai. :) O pigiausias budas savikroves priekabos su smulkintuvais ir silosines. Tai tada nors ir 40 km gali veziot. Dalintuvu reikia jei nori normalu padaryt raciona - visais atvejais. Is rulonu ilgiau maiso dalintuvas. na vnz niuansu visur yra. Savu. Bet del kainos tai ir skaiciavimai kazkur spaudoj buvo. Rulonai brangiausia o priekabos pigiausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..čia ką liaudis rašo ,kad ten,,,, visa tai senai yra žinoma ir yra gaminta ,vaidasj , jei nori pigu ir gera pašarą pasigamint reikia , turiu mintį kaupą ..-pažiūrėk aukštesnę vieta, apačią kaupo - šiaudų kokį gerą pusmėtrį,kokį t150ksu buldozeriu paskyrk minimui, stumdymui ir kaupą turi padaryt per 3 paras , veži žalią masę ir šiaudų , aišku geriau su žole, vasarinių,tiesa kaupas turi būti kiek galima aukštesnis .o ne blynas , mint reikia apvalia parą , po to klijuoji plėvelę ir dengi , prispaust galima kitkom, durpėm ..na su padangom abejoju ar gerai :icon-question: na nežinau ,gal ir nieko naujo nepasakiau , bet jei tai padarysi per3 paras jokių priedų tau nereiks , tai yra sena Ėriškiečių patirtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...