Jump to content

droniberg 1200 gedimas kas gali but?


dievas

Recommended Posts

susiduriau sutokia problema variklis dirbo kuo pukiausiai nemete neidumiuko po ziemos uzsivede bejokiu problemu. Padirbau viena diena pastaciau tada ryt uzsikuriau iskart uzgeso ir uzvest nebeina gal kas kokiu minciu turi?

Neturiu žalio supratimo, kaip ten pas DB viskas sutvarkyta, bet kaip visada reikia predėti nuo paprastų dalyku, pirmiausia kuro padavimas ar niekur nieko netrūksta. Jei ķuro padavimo schemoje yra elektronikos (greičiausiai yra) tai reikia išsiaiškint, kas ja valdo kiek kartų yra buvę, kad paprasčiausias galinių kopiečių nuleidimo sensorius neleisdavo užkurti ar pan

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten viskas mechaniskai veikia jokios elektronikos nera. pasiziurek gal uzgesinimo svirtis uzstrigo ir paprasciausiai nesikuria, arba kur nors prie filtru ar prie siurblio ora gaudo , toki dalykai dazni pas DB

Jei parkinson variklis tai turi niky ten prie filtro stovi voztuvukas kuris kartais pastringa ir nesukelia kuro spaudimo.

Isardai isplauni. Ir uzpumpavus kura patartna nuorinti ir auksto spaudimo vamzdelius.

Pusbratkis su deckum 2 deienas gedimo ieskojo nesikuria norst tu ka, nuvaziavau 20 minuciu ir eina. cia ju pagrindinis gedimas mano klase ir taip daznai buna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
pas mane irgi kartais taip buna :( ir dazniausia priezastis tai nesvarumai sistemoje. :icon-evil:
Dronni seniau rasei kad remontavai deze greiciu kombainui kas buvo nutike

subirejo antrinio velenelio guoliu separatoriai, kuo pasekoje buvo sugadinti rieboksliai, ir alyva patekdavo i stabdziu sistema. Taigi pakeitem abu veleneliu guolius ir visus riebokslius. (260 lt) :) Dabar stabdo tai super nors ir mechaniniai :) O visas blogis tai dezes svoris :icon-cry: tikrai nenoreciau dar karta nuiminet :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hebra nutiko taip kad si sezona varikliukas ehjo su vandeniu ausinamas, tai dabar klausimas kur svariai isleisti is bloko vandeni? nes nerandu jokiu kraneliu variklis perkiso 6cilindru

pas mane tai DB 1200 perkinson 4 cilindru, tai bloke yra kranelis po ismetimo kolektoriumi generatoriaus puseje toks mazas ~ 1,5 cm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

subirejo antrinio velenelio guoliu separatoriai, kuo pasekoje buvo sugadinti rieboksliai, ir alyva patekdavo i stabdziu sistema. Taigi pakeitem abu veleneliu guolius ir visus riebokslius. (260 lt) :) Dabar stabdo tai super nors ir mechaniniai :) O visas blogis tai dezes svoris :icon-cry: tikrai nenoreciau dar karta nuiminet :icon-twisted:mano kombainui pradejo mesti 1 bėgi paskui is viso nebeisijungė. isemiau pirmini veleneli. Ant jo nebelike 1begio dantu.skambinausi Jureviciui i veliuona pasiulė orginala už 6000 arba ju gamybos uz1200 tik kazi kaip laikys tas ju darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...