Jump to content

niva Sk-5(m-1)


Nyvistas

Recommended Posts

Nejaugi niekas neturi pasidaręs žemiau išvardytų dalykų :icon-question:

Aš irgi turiu "Nivą" :D Kadangi javus auginame tik savo reikmėms ir neplanuojame plėstis,tai kito kombaino nepirksiu,užteks ir šio :D Sutinku kad juose labai trūksta komforto.Pagrindinė problemai yra tai kad durys padarytos ne taip kaip visuose normaliuose kombainuose :icon-mad Būtų normaliai iš šono...o dabar iš galo :icon-exclaim::icon-mad Kabinoje karšta,neiškęsi vien langą prasidaręs,prasidarai ir duris...o pro jas ir dulkės ir triukšmas ir karštis tiesiai nuo variklio :icon-exclaim::icon-evil:

Galvoju gal reikėtų kaip nors bandyti pasidaryti tas dureles iš šono(virš iškrovimo sraigės,ar net labiau į kederio pusę),su atskiromis kopetėlėmis įlipimui...tada būtų galima tas senasias dureles drąsiai užtaisyti...tikrai turėtų darbo sąlygos pagerėti...tiesa dar gerai būtų kokį nors kiek veikiantį kondicionierių iš mašinų laužyno nusipirkti ir įsimesti :icon-rolleyes:

Įdomu gal kas iš forumiečių yra kokius panašius patobulinimus pasidaręs,ar kur nors matęs :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar kol nebuvau sugalvojes parduoti buvau sumastes padaryti dvigubas sieneles su akmens vata tipo parock ar panashia, vis maniau kad nuslopins triukshma ir karshti, beja del dulkiu labai gerai ideti audi 100 pechiuka su filtru ar koki kita su filtru ir kad debitas butu didelis, tada visai normaliai, ir nekarshta taip zhiauriai ir dulkiu nera.

o sienos dvigubos manau butu machyje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pechiukas buvo pas mane, tik jis zinoma neshilde, o tik pute ora ir tiek, kokios mashinos nz lygtais 100 audi lauzyne pirkau kad tik butu su filtru oro ir viskas, pasiteisino turiu pasakyti

pas mus vieni ira uzsideje ks-6 cukriniu kombaino kabina ilipimas is sono, smulkintuva pasidare. plius nuo to pacio cukriniu kombaino tilta ideje su visa hidrovaziuokle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Tema jau senoka, bet nebenorėjau kurti naujos.

Iškilo toks klausimas kaip nivoje padaryti būgno sukimosi greičio stebėjimą?

Esu girdėjęs kad prikonstruoja gazelkinius spidometrus. Taip pat esu girdėjęs, kad nivose būdavo dačikai kurie skaičiuodavo apsisukimo skaičiu.

Dabartinėje musu nivoje kabinoje yra kažkoks spidometras iki 20km/h. Bet jis neveikia. Apžiūrėjau bugna, tai ten kokiu dažikų nera kurie skaičiuotu apsisukimus, nors laida kažkokie kabo. Gal po kapitalinio remonto buvo išmesti...

Gal turit įdėjų kaip pasidaryti. Butu gerai su nuotraukomis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...