Jump to content

T-40


Carbon

Recommended Posts

foto reikia tureti jau kompe po to spauziant ..atsakymas..  yra salia ..issamus atsakymas..  tai ji reikia spausti ir atsidaro kaireje puseje  ..failo ikelimas..  arba i galerija ....

Na kazkas gal pavyko. Asis su ant jos sumautais danraciais stambiu planu. Man reikia numauti pora dantraciu 

post-10981-0-36285600-1428861219_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienam sone radau dangteli o kitam nelabai supratau kaip ale kamstis ar kas ? Kataloge raso Заглушка

Visos tos asys skersai issitraukia per sona yra dangteliai juos atsukus galima istraukti  ,tik ta kur nuo variklio asis ateina reikia istraukti  motora ... guolius as jam visus keiciau ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam traukti -dantračiai visai normalus

cia ne mano dantraciai tiesiog radau foto :) . O mano 6 pavara meta lauk, neina ijungti, kartais pavyksta iskelinto karto. Atsidares dangti radau kad 6 pavaros dantratis tox pagriaustas siek tiek. O kaip nustatoma ar dar dantratis gali tarnauti ar jau keisti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia ne mano dantraciai tiesiog radau foto :) . O mano 6 pavara meta lauk, neina ijungti, kartais pavyksta iskelinto karto. Atsidares dangti radau kad 6 pavaros dantratis tox pagriaustas siek tiek. O kaip nustatoma ar dar dantratis gali tarnauti ar jau keisti ?

Мы сейчас разобрали коробку. Первичный вал снялся легко, а вот вторичный смогли вытащить только вынув дифференциал. А дифференциал, что б вытащить пришлось снимать бортовые и чулки. 

,Т-40- коробка передач- фиксация гайки ведущей конички - Fermer.Ru - Фермер.Ру - Главный фермерский портал - все о бизнесе в сельском хозяйстве. Форум фермеров. jeigu rusiškai kerti čia apie dezes ardyma 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam antrame filmuke rankose laiko asi tai ja suka pirminis velenelis ,ir po to nuo jos gauna sukima apacioje ... ji turetu issikalti laukk.. nebent bortine-sonine pavara maisys ....... nu senai ardziau nepamenu jau ... pas mane klibejo guoliai pora milimetru aukstyn zemyn ..  tie kuginiai brangus dantraciai :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O je vargelis laukia, o buvau beapsidziauges kad iskalsiu asi per sona :(

ar jau taip butina draskyt ta deže jeigu tik del šeštos pavaros tai ar šis velenas ,ar dantratis kaltas,ar kas nors daugiau yra ,paprašyk žmoniu gal kas nors "stipresnis"apie dantraciu bukle nupasakos arba nufotografuok savo ir parodyk kas ten dedasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei meta pavaras nebutinai dantracei kalti,pas mane puse mesos ant dantraciu nebuvo,bet neismesdavo,pakeiciau naujais tai 3 pavara mest kartais pradeda,priezastis manyciau viksatoriuje,reik ji sureguliuot normaliai,arba jau asele isdilys kur sratai isispaudzia

teisingas pastebejimas labai. Kazkaip man keistai pasirode jog asele turi siektiek klibejimo aukstyn zemyn kelis mm. Kai tuo tarpu kitos nekliba. Koks butu remontas asele nauja ? padeti saibu po spyruokle spaudziancia srata ?

 

O kas del dantraciu jai keisciau tik viena dantrati (ne porom) tikriausiai butu nelabai gerai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nekeiciau poru,kaip man sake kad pjausis,viskas dirb graziai,jei visus dantracius pirkt naujus labai brangus reikalas o ir dabartiniu gaminiu kokybe baisi,geriausiai pirkt kur detalem traktorius devetus ardo,kad ir padiles bus bet kokybe bus tarybine :icon-rolleyes: jei jau ardysi visa deze tai ziurek aseles bukle,gal jau tie sratu lizdai isdauzyti ir isspjaun srata,kazkur buvau youtube rades video,isdauzyta buvo ir mete pavara

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...