Jump to content

del droninborgo d4500 dezes


karoolis

Recommended Posts

sveiki vyriukai, esat ka girdeje negero apie droninborgo dezes?

byra jos ar nea?

ko bijo ir panasiai.

nesenai pirkom d4500, darbuojuos kolkas gerai, pora dantu nuleke, bet cia ne esme.

esme tame, kad as gaunu pizdi nuo tevo, kad per daug greti vaziuoju, kombaino deze kaukia, subyres, nesiu ant ranku as ji....

nu ir t.t. jis aisku nusimano tiek pat kaip ir as apie tuos kombainus...

sakykit, kaip jum atrodo?

realu tai ar nea.

kalbu apie vaziavima plentu

gazo uzmetu tiek pat kaip kulant o valdymo rankena pilnai i prieki.

kiek girdejau tai lygiai taip pat kaukia ir tie naujausi lexionai ir kiti seni kombainai.

kaip jus sakot, tevas pagrystai man morala skaito del to, kad vaziuoju per gret (anot jo).

tikiuos protingu atsakymu, nes moralu klausytis nebenoriu, o sliauziot kaip su paspirtuku 5-15 km atstumus, tai tikrai neketinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na pas mane ir D7000 irgi kaukia. bet kai palengva vaziuoji tylu. Na as is vietos raunu :icon-twisted:

Bet mano kai isvietos rauni neprabugsuoja tekiniai, o senesnes laidos Droningborgai tai eina tiesiog buksuodami, Tai gal naujesnuose modeliuose dedami silpnesni hidrovarikliai. Norejau paklausti koki hidraulini tepala piliate? uzsienietiskus ar ne? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane ir D7000 irgi kaukia. bet kai palengva vaziuoji tylu. Na as is vietos raunu :icon-twisted:

Bet mano kai isvietos rauni neprabugsuoja tekiniai, o senesnes laidos Droningborgai tai eina tiesiog buksuodami, Tai gal naujesnuose modeliuose dedami silpnesni hidrovarikliai. Norejau paklausti koki hidraulini tepala piliate? uzsienietiskus ar ne? :D

kaukia, kai apkrovos gauna, i kalna vaziuojant ar siaip, bet tai cia naturalu juk, tik va yra tokiu kurie nesupranta (vienas ish ju, mano tevas)

nu manasis tai nebuksuoja :)

nors jei kokioj tesloj ratai atsiduria, tai prasisuka :)

del tepalo, tai pas mane pati kaskur dingsta jis

nepanasu, kad lasetu, bet nebelieka jo ir viskas.

pyliau rusiska TAD'A nepamenu koks tiksliai buvo.

o paskutiniu metu tai lukoilo transmisini.

ipatingo skirtumo nera manau.

paziurejau ar nesipjauna tarpusavi buves ir tas TAD'as ir supyliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del tepalo, tai pas mane pati kaskur dingsta jis

nepanasu, kad lasetu, bet nebelieka jo ir viskas.

pyliau rusiska TAD'A nepamenu koks tiksliai buvo.

o paskutiniu metu tai lukoilo transmisini.

ipatingo skirtumo nera manau.

paziurejau ar nesipjauna tarpusavi buves ir tas TAD'as ir supyliau.

Čia tikiuosi tu apie reduktorius kalbėjai, nes jei tokius tepalus pili į hidro pavarą, tai tuoj ji dar ne taip užkauks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del tepalo, tai pas mane pati kaskur dingsta jis

nepanasu, kad lasetu, bet nebelieka jo ir viskas.

pyliau rusiska TAD'A nepamenu koks tiksliai buvo.

o paskutiniu metu tai lukoilo transmisini.

ipatingo skirtumo nera manau.

paziurejau ar nesipjauna tarpusavi buves ir tas TAD'as ir supyliau.

Čia tikiuosi tu apie reduktorius kalbėjai, nes jei tokius tepalus pili į hidro pavarą, tai tuoj ji dar ne taip užkauks :)

a, neisigilinau i kolegos Viliaus klausima.

taip, i deze, ne i hidro sistema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir tepalas dingsta bet man lasa per hidro slangas priebako kuro. meginau versti bet nieko nesigauna. As tai y hidro sistema piliu tokius tepalus kaip donui. Pavadinimo tiksliai neatsimenu, tik zinau kad 1 litras 3,50 lito kainuoja. Kita met pirksiu brangius ir gerus tepalus. Ar jus randate hidrovarikliui tepalo filtra? As pagaliau radau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

turiu DB 3000 su paprasta mechanine vaziuokle. tik nusipirkus jis tiesiog stauge. buvau sunerimes. i kalna staugia i pakalne rieda tyliai. bet nukuliau 60 ha ir jis kaip kauke taip kaukia. tepalai nedingsta. ir kiek girdejau tai beveik visi DB megsta stugauti. del lakstymo. kartais uzplesiu zuiki 2/3 pajegumo. ir kaip sakiau kol kas nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...