Jump to content

rusiska technika (apklausa)


gintrs

Ka manot apie visa rusu technika?  

119 nariai balsavo

  1. 1. Ka manot apie visa rusu technika?

    • Labai geras kokybes ir kainos santykis
      68
    • Vienas vargas
      46
    • Nebandes tokios
      5


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

turiu pirkes 2011 mtz ir kolkas tik prie -30 buvo kad kazkas trumpino saugiklius ir nesikure o paskui praejo, o seip tai viskas gerai, kuriasi is puse pasukimo ir prie dideliu salciu, manau geri traktoriai, priklauso ir kaip ir kiek varai su juo, pas mane per metus beveik 300 valandu pradirbo tai skaitau mazai. Man tai niekuo neprastesni negu seni, nebent elektronika ju prastoka bet pas mane dar labai mazai jos, todel ir ner kam gest :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar MTZ perki - katę maiše gauni... Neaišku ar jis bus kokybiškai surinktas, ar iš kokybiškų dalių... Anksteni - eksportiniai variantai, būdavo vakarų rinkai ir surenkami iš kokybiškų dalių, ir gerai surinkti, dažomi raudonai... Ir... Matydami nemažai vargo pas vakariečius, dar parvažiavę čia, Lietuvon, dar ko ne tiek ar dar daugiau atlaiko... Būdavo dar partijos... Atlieka brokuotų (kad ir su nedideliu broku) dalių, tai ir ne taip kruopščiai, ne taip atidžiai renkami, bet pakankamai neblogi dar, buvo dažomi mėlynai... Ir... Skirti, pavadinkim taip, vietinei rinkai... Tie taip pat dar pakankamai geri... Buvo visiška broko partija... Visos brokuotos dalys, bet kaip, atmestinai, girtų "sumesta", kreivai šleivai sudėta, surinkta, dar kas ir nedarinkta, pagal rinkėjų girtumo laipsnį... Tie buvo dažomi pilkai į geltonumą, net be jokio grunto, kitąkart net ant gatavai surūdyjusio (parūdyjusio) metalo... Vadinamieji blokadiniai... Skirti, trečiosioms šalims (pagal Rusiją), kaip pvz Vengrija, Rumunija ir panašiai, tame tarpe ir biednesnėms tuometinės sąjungos valstybėms... (Tame tarpe ir Lietuva, Latvija)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...