Jump to content

Lenkų plūgai


antasas

Recommended Posts

Jau apie 100 ha suariau su nauju bomet 4 korpusu hidro reguliuojamu 30-50 cm uzgriebiu- viskas puiku, bometui priekaistu teturiu tik del per lengvu leksciu. Realiai remas bometinis o korpusai kverno. Prie 30 cm uzgriebio pieva ariant velėna stato, prie 50 cm idealiai apvercia. Kam remas luzta gal koki 15 km/h aria. Ariu stabiliai 8 km/h., verzia puikiai gaminys geras, pirkau is romudavos, lyg 4000 su kazkiek mokejau. Jei kils klausimu geriau i až.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 1 metų...
On 2016-07-22 at 10:17, Juozukas pranešimas:

Bomet tikrai nepirkciau, metalas lb prastas, cia vienam remas suluzo plugo, kitam leksiu tas pats. Net cia kazkas rase, kad luzo. Akpil irgi nepirkciau, nors pats anksciau galvojau pirkt, lb skirias arimas, vagu suvertimas nuo kokio kverno ir neaisku irgi kaip metalas. Zodziu pirkciau kuhn arba kverna, daugiau sumoki, bet daiktas

Kaip gali skirtis akpil suvertimas nuo kverno jei ant akpilo kverno korpusai stovi, gal greičiau artojas netikes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 metus turejau, laužu laužas, nusipirkau tradicinį kvernelanda  nėra ne ką lyginti vienas aria kitas knisa, nzn galiausiai dar ir rėmas lūžo pusiau gal 3 metuose, reguliavimo traukęs irgi išlūžinėjo. Gal tau ir tinka jo tokia kokybe, bet man tikrai ne... Bet kiek esu matęs su juo artus laukus, tai nieko aš ten gero nematau... tiesiog nesiūlau jo pirkti nes už ta kaina išeina tradicinis kvernelandas, ką dar galbūt jei lenkiško labai kazkam norisi tai negarantuoju bet agromash galima butų pabandyti. Tais laikais kai aš porkau buvo jo kaina apie 20000 lt tai dar galvoju kad gerai išėjo pardaviau už 3000 eur turbut, kažkokiam bepročiui į vokietyja vežė. Dabar žinant specagros apetitą jaučiu ir kaina dar nesąmoninga pasidarė už ta “švedišką metalą”. Nieko nesakau ir sejamosios unios nėra blogos ir kitu lenkiškų gaminiu yra geru, nu bet šitas tai tragedija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , kestoxs pranešimas:

6 metus turejau, laužu laužas, nusipirkau tradicinį kvernelanda  nėra ne ką lyginti vienas aria kitas knisa, nzn galiausiai dar ir rėmas lūžo pusiau gal 3 metuose, reguliavimo traukęs irgi išlūžinėjo. Gal tau ir tinka jo tokia kokybe, bet man tikrai ne... Bet kiek esu matęs su juo artus laukus, tai nieko aš ten gero nematau... tiesiog nesiūlau jo pirkti nes už ta kaina išeina tradicinis kvernelandas, ką dar galbūt jei lenkiško labai kazkam norisi tai negarantuoju bet agromash galima butų pabandyti. Tais laikais kai aš porkau buvo jo kaina apie 20000 lt tai dar galvoju kad gerai išėjo pardaviau už 3000 eur turbut, kažkokiam bepročiui į vokietyja vežė. Dabar žinant specagros apetitą jaučiu ir kaina dar nesąmoninga pasidarė už ta “švedišką metalą”. Nieko nesakau ir sejamosios unios nėra blogos ir kitu lenkiškų gaminiu yra geru, nu bet šitas tai tragedija...

turejau overuma kverna paprastus o is vartomu ovlac teko arti ir dabar savo isigijes unia tai nezinau mane tikrai tenkina jo kokybe del luzimu dar neteko virinti aisku su protu dirbama atsireguliuoji ir ari 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, kestoxs pranešimas:

Nu tai taip svarbu “su protu” tokiu atveju ir arklys su vienvagiu vagoj nepargriauna... Bet tokie kaip aš bepročiai ieško kas geriau...

Tai tas rėmas to lenko taip savaime sulūžo, manau vis tiek turėjo būti kažkokia priežastis, berods rėmui 3 metū garantija duoda tai jei taip lūžinėtu tai nedalintu tos garantijos, beje koks plūgo modelis buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra ten jokios garantijos, o ką tu tikiesi kad pasakysiu lupiau į siena ? Rėmas ariant lūžo per puse, visos ten dalys tokios kreivos, sureguliuoti ji irgi daugmaž beprasmiška, centrine ciut atleidai ratukas paverčiant ir kliūna, nzn nelabai verta net mano laiko diskusijai. Mano paprastas patarimas jei tu artoju varžybose užimi prizines vietas gali bandyti juo arti, jei ne pamiršk... Nu dar galima susitaikyti su lūžimų, bet aš pasikartosiu jis nemoka arti o knisa, vaga nešvari, lieka daug neužverstos velenos, dar po skutimo dar dar arimas, bet jei neskusta tai tragedija, jei šlapiau tarytum praėjauna ir paverčia, dar galvojau verstuves long užsidėti gal geriau butų, bet ten visa kelmą turėjai keisti kaina vėl susideda, palikau kaip beprasmiška kūrinį. Modelis gal buvo Unia ibis 3+1 ls turbut 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
Prieš 1 valandų, Sakelo pranešimas:

5 metai turiu bomet. Turbūt vienas iš pirmųjų nusipirkau... Varge, vargeli.... Jaunas ir kvailas buvau...

Esi arba skūpus kaip suvalkas arba kantrus kaip žemaitis jei vargsti 5 m Turėjo švogeris ta bometa 3 korpusu ariau kelis ha tai nu ir nx.dar laukas papuole akmemuotas tai dar syki nu ir nx. dar beknisdmas ir sulinko tai vėl nu i nx.Sūnus , kai važiuodamas keliu pamatė vežama  bomet 3 korpusu plūga tai  pasakė " Kaip man gaila to žmogaus kuris ta plūga nusipirko" Turiu horizontalia freza Bomet  tai priekaištu neturiu Prieštai buvau kažkoki lenkiša 2 korpusu  prie t40 nupirkes arė gražiai .Užgyvenau  ir kita traktoriu ir plūga dabar ariu su kvederlandu ir vargo nematau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, virgis807 pranešimas:

Esi arba skūpus kaip suvalkas arba kantrus kaip žemaitis jei vargsti 5 m Turėjo švogeris ta bometa 3 korpusu ariau kelis ha tai nu ir nx.dar laukas papuole akmemuotas tai dar syki nu ir nx. dar beknisdmas ir sulinko tai vėl nu i nx.Sūnus , kai važiuodamas keliu pamatė vežama  bomet 3 korpusu plūga tai  pasakė " Kaip man gaila to žmogaus kuris ta plūga nusipirko" Turiu horizontalia freza Bomet  tai priekaištu neturiu Prieštai buvau kažkoki lenkiša 2 korpusu  prie t40 nupirkes arė gražiai .Užgyvenau  ir kita traktoriu ir plūga dabar ariu su kvederlandu ir vargo nematau .

:icon-smile: kad suvalkas tai taip, bet ne toks turtingas, kad plūga kada panorėjęs pakeist galėčiau. 5 korpusai rimta investicija, bet tikiuosi, kad rudenį jau bus galima pamiršt ta žalia šūdą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...