Jump to content

didziuju mesiniu kalakutu auginimas


dariusk

Recommended Posts

mes tai turbut per daug lepinam ilgai neleidziame i lauka skinam dilgeles i lauka leidziam tik kada sausa taip zaidziam pora men o veliau kaip jiems patinka nori eina lauka nori ne tik papildomai pienes jiems sienaujam tris kartus per diena nes savo voljere viska graziai nulesa man jie patinka kad nekapsto duobiu kaip vistos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • Atsakymai 54
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 4 savaičių...

Prisiskaiciau daug info cia,zadu del saves nusipirkt kokiu 10,augint kartu su broileriais. Iki kokio amziaus negalima kalakutu leis ant rasos?ar visa laika? Zadu augint pora menesiu kombikormom (beje ar jiems netinka broileriu kombikorma?) ir tada kvieciais,zole maitint. Cia rasete apie tabletes,tai jas viena karta reikia jiems duot? Vandeni istirpint kiek tableciu? Dekui uz pasisakymus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

patarkit,kalakutu augintojai... (gal ir kiti zinosit ).

vieno 2menesiu mesinio kalakuto nutyses toks kaip guzys.gal ten is tikro guzys...bet toks skystas turinys viduj,lyg su vandeniu.toj vietoj beveik nera plunksnu.kaip isvarza kokia,didesne nei delnas.

tik dabar pamaciau.vakar tikrai nebuvo...jei pavyks prisitaikyt,padarysiu foto.

kas cia,nuo ko,ka daryti??? klausimu daug...bijau,kad tik nekristu.taip sekmingai iki siol augo.pirkau 11,tai visi ir auga. kolkas...

post-9255-141521808606_thumb.jpg

post-9255-141521808608_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na,tai rasau...papjoviau visgi savo kalakuta.ir nedaug truko,kad buciau gerai i kaili gavus-kai ji pasigavau,visi supuole gelbet.saukia,artinasi pasipute.o dar jis muistosi.stipruolis,greit galima melyne gaut i paaki. kas paskui patikes,kad nuo kalakuto :eusa-doh::lol: ...zodziu,gerai,kad ne viena buvau,nes ir islaikyti buvo sunku. (man tik baisiai idomu,kaip as juos pjausiu rudeniop,kai uzauge bus :icon-rolleyes: .)

taigi,po krutines oda buvo skystis.bet krutine nepagedusi,visa vienodos spalvos,kaip ir kitos kuno dalys.gal ,ilgiau laikant,ir nebutu buve gerai...

aciu visiems uz patarimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o dabar tai jau nezinau,ka reiks daryt!!! :eusa-doh::icon-evil: kitam kalakutui tas pats!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skambinau vienam kalakutininkui,sako -nieko nepadarysi,ZARAZA cia kazkokia. jam is 12 tik 2 liko. visiems tas pats buvo. cia tik mesiniams taip buna...

ka jus manot?

gali buti,kad pirmi mano kalakutu auginimo metai bus ir paskutiniai :( .nepatinka man cia biski... :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nera ko noret, kai visur turguose uzversta antrine lenkiska produkcija po lietuvisku vardu ...

Pernai net keli kaimynai bedavojosi prisipirke mesiniu kalakutu is Rietavo turgaus. Sere skirtingai, bet gaisenoms padarius skrodima, visiems pazeistos kepenys... Ir cia tik 1 is n pavyzdziu.

Manau bandykit perlipt per save ir pasinaudokit patarimu ipjaut ta krutine, isleist skysti ir isvalyt peroksidu, negydomas jis vistiek negyvens, o jei pagydysit, zinosit ka su kitais daryt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
ir turbut jau svere daug... :( gaila,kai tokie krinta.

maniskiai 2 vaiksto su tom puslem po krutinem. niekas lyg ir nesidaro-nei dideja,nei trukdo jiems. ir svoris toks,kaip visu kitu.

tik va-eme jie vienas kitam plunksnas pesioti.vieno pauodegys net kruvinas :icon-eek: ...ko cia jiems truksta,gal kas zinot?

pas mane kai jau silpnas pasidare, kiti iskart ji kapot pradedavo, plunksnas pesiot, taip ir dabaigdavo, su vienu snekejau del kombikormos, sake parseliu kombikorma reik naudot jiems

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...