Jump to content

fortstritt zt 323 A


Aridas

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
1 ar spaudimas kitose slangose yra, jei taip tai uz sedynės, prie rankinio, yra rankena kuri gali fiksuot.

2 jei ne tai gal isjungė siurbly, įsijungia maza rankenėlia salia gazo.

3 jei ne tai tai kuris nors is vostuvų, arba siurblys(kaip man) :lol:

aciu 2 :) o po to as ta 1 rankenele judinau bet ji nk neatjunge :eusa-think:

http://picasaweb.google.lt/lh/photo/4udkGNeU_D4wf9lGT0rgEQ?feat=directlink

o stai ir zveriukas lauke :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

va aciu yra protingu zmoniu :eusa-pray: taip, sankaba stabdziai, veike, o kai viskas iskart jungema tada kapiec, jei vaira suki sankabos nepaspausi.. ir stabdzems tas pat, o jie viska is to siurbliuko uzsimaitina? man ir filtra panese buvo pasikeiciau filtra skau maz atsigaus, bet nieko, :eusa-shifty: o is siurblio tepaliukas eina gerai, gal sistemoje oro yra ir jo neisspaudze ?ar siurblys nesukele spaudimo ? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

isvalyk ta voztuva apie kuri as tau pasakojau, kaireje puseje uz akumuliatoriaus bankes kur stovi berods su 36 raktu atsisuka, ji reikia isardyti visai ir jokiu budu nesumaishyk spiruokliu ir nenukandziok mandzetu surinkdamas, isties tai man tokios bedos su juo nebuvo, man buvo kad nebuvo nei stabdziu nei sankabos, tai yra neveikdavo stiprintuvas, bet isardes po kokiu metu dziaugsmo radau kad kalibruoti stuceriukai prie pedalo ant slegio linijos kur eina i stiprintuvus uzsikise, zodziu reikia kantrybes ir atrasi, btw galejai ir paskambinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...