Jump to content

fungicidu su strobulirinais naudojimas z kvieciuose


stauga

Recommended Posts

na del to kad vegetacija prailgeja? Bet siaip tai man nusisviecia ilga rugiapjute taip kad gal butu verta panaudoti

galbut... bet kai kaimynai kuls, o tu negalesi, tada nervas ims...

fungicidu naudojimas apskritai yra loterija... paskutinis purskimas....

nu matai pas mane fungicidai isvis dar nebuvo naudoti o ir septoriozes yra gana nemazai ir miltlyges yra tai nezinau gal ir butu verta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na del to kad vegetacija prailgeja? Bet siaip tai man nusisviecia ilga rugiapjute taip kad gal butu verta panaudoti

galbut... bet kai kaimynai kuls, o tu negalesi, tada nervas ims...

fungicidu naudojimas apskritai yra loterija... paskutinis purskimas....

nu matai pas mane fungicidai isvis dar nebuvo naudoti o ir septoriozes yra gana nemazai ir miltlyges yra tai nezinau gal ir butu verta

Pasirinkit tinkamą laiką purškimui ir viskas bus gerai su jais.Išlindo paskutinis lapas ir purkšk,juk apsauga mėnesį veikia.Tokiu atveju vegetacija per daug neužsitęsia.Jei purkši žydint,tai jau kita kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na del to kad vegetacija prailgeja? Bet siaip tai man nusisviecia ilga rugiapjute taip kad gal butu verta panaudoti

galbut... bet kai kaimynai kuls, o tu negalesi, tada nervas ims...

fungicidu naudojimas apskritai yra loterija... paskutinis purskimas....

nu matai pas mane fungicidai isvis dar nebuvo naudoti o ir septoriozes yra gana nemazai ir miltlyges yra tai nezinau gal ir butu verta

as ir dar nenaudojau. bet naudosiu tango super...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip loterija jei velai naudosi fungi, mes kazkada velai purskem tai visi kule musu zali stovejo priejo gerokai veliau. mums pasiseke nes praejo lietus (kur buna per javapjute) ir po lietu nusikulem bet jeigu lietus butu buves veliau tada jau butu negerai. o efektas ilgo zaliavimo tai buvo superinis nes grudai buvo dideli ir derlius manom didesnis.

jei vistiek palanuoji ilgai pjauti gali bandyti ir palaikyti zalius kvietukus, bet ar pataikysi tai cia jau kaip dievas duos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip loterija jei velai naudosi fungi, mes kazkada velai purskem tai visi kule musu zali stovejo priejo gerokai veliau. mums pasiseke nes praejo lietus (kur buna per javapjute) ir po lietu nusikulem bet jeigu lietus butu buves veliau tada jau butu negerai. o efektas ilgo zaliavimo tai buvo superinis nes grudai buvo dideli ir derlius manom didesnis.

jei vistiek palanuoji ilgai pjauti gali bandyti ir palaikyti zalius kvietukus, bet ar pataikysi tai cia jau kaip dievas duos

Isvada. puse paseliu purskiam puse ne, bet kokiu atveju visuomet islosiam ir turim puse maistiniu grudu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip loterija jei velai naudosi fungi, mes kazkada velai purskem tai visi kule musu zali stovejo priejo gerokai veliau. mums pasiseke nes praejo lietus (kur buna per javapjute) ir po lietu nusikulem bet jeigu lietus butu buves veliau tada jau butu negerai. o efektas ilgo zaliavimo tai buvo superinis nes grudai buvo dideli ir derlius manom didesnis.

jei vistiek palanuoji ilgai pjauti gali bandyti ir palaikyti zalius kvietukus, bet ar pataikysi tai cia jau kaip dievas duos

Isvada. puse paseliu purskiam puse ne, bet kokiu atveju visuomet islosiam ir turim puse maistiniu grudu :D

Po gero lietučio neliks maistiniai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...