Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

Na matot jis rimtas zmogus, vezasi veislinius avinus is uzsienio, visos avys irgi grynaveisles atveztines tai kazkaip pardavineti manau kaip dauguma mes parduodam jam tikrai neapsimoka. Investavus tiek i bandas ir t.t. siekiant kokybes ir t.t. nemanau kad kuris is jusu pardavinetumet uz tiek kiek pardavinejate.

Nes kitu atveju pagalvojus visas pagrindinis vargas jo (importas ir t.t.) o cia dabar norit kad papygiai atiduotu.

Del ko jusu manymu ir mesiniai galvijai grynakraujai kainuoja brangiai? Ogi todel kad atsiranda kas sukisa didelius pinigus i juos isigydamas, dar kruvas pinigu i atsivezima ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ar as vienas cia is pajurio avis auginu ar yra dar kas.Kokia veisle geriau mesai .

Man iki juros ~32km. Manau esame greta. Saviskes kergiu su vokietijos juodgalviu ir rezultatai tikrai geri.

Man iki juros truputi daugiau,bet as nesigiriu.Gal ,sakyciau mieli forumieciai,tikrai vertetu neterst forumo absurdiskais susirasinejimais,juk niekam neidomu Jusu asmeniniai susirasinejimai.Parasykite i PM vienas kitam,nes jau darote siukslyna.Pasidalinkite tel.Nr.-iais,"skype"paieskos vardais-ir pliurpkite iki soties apie ka norit.

Aciu uz supratima.

Pagarbiai:artur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti 7 savaiciu eriukas pradejo klupti , nesilaiko ant priekiniu koju. Motina zindzia, siena jau ragauja, zvalus. Tik priekinem kojom klupom vaiksto. Gime palygint su kitais eriukais didelis, iki praeito sestadienio viskas buvo gerai. 5 dienas po oda leidziu 5ml Calciject PMD, vaistininke sake 7dienas leisti. Kolkas nematau efekto . Ka patartumet ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti 7 savaiciu eriukas pradejo klupti , nesilaiko ant priekiniu koju. Motina zindzia, siena jau ragauja, zvalus. Tik priekinem kojom klupom vaiksto. Gime palygint su kitais eriukais didelis, iki praeito sestadienio viskas buvo gerai. 5 dienas po oda leidziu 5ml Calciject PMD, vaistininke sake 7dienas leisti. Kolkas nematau efekto . Ka patartumet ?

O tai gal čia kaulai ne prie ko,gal kalti raiščiai ar raumenys,tuomet Calciject PMD nepadės.Pabandykit savaitę leisti B grupės kompleksą po oda.Klupti gali ir dėl virusinės ligos ir dėl kirminų jei jų daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ligos variantu daugeja :( , grazus avinukas,juodas. Gal Lolita zinai tiksliau kokius B grupes vitaminus leisti ? siena ragauja nuo 2 savaites , bet kol pas motinas yra , sienu nepersivalgo . Yra pas mane 3 zindomi eriukai ,gauna pieno kasdien 4x250gr , 4 savaite jau eina ,sieno isvis neragauja. Nuo bendraamziu ugiu ir prieaugiu atsilieka .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ligos variantu daugeja :( , grazus avinukas,juodas. Gal Lolita zinai tiksliau kokius B grupes vitaminus leisti ? siena ragauja nuo 2 savaites , bet kol pas motinas yra , sienu nepersivalgo . Yra pas mane 3 zindomi eriukai ,gauna pieno kasdien 4x250gr , 4 savaite jau eina ,sieno isvis neragauja. Nuo bendraamziu ugiu ir prieaugiu atsilieka .

Aš leidžiu VIT-B-COMPLEX,bet yra ir kitų.Jei ėriukai gauna tik karvės pieną be pieno pakaitalo tai negerai(karvės pienas per liesas),dėl to ėriukai blogiau auga ir ribojamas pieno kiekis nėra gerai(juk pas motiną pienas neribojamas).Aš girdau jau tik tris kartus per dieną,bet leidžiu gerti kiek nori,jau gauna ir želmenų ir jaunos žolės nes su visom avim išeina į lauką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal kas galit patarti šiemet tik pirmais metais auginu rovanovų veislės avytes dabar jau turėtų pradėti vesti visos, bet neduodu jokių priedų ir mineralų jos db tokios pasidarė nekokios išvaizdos vilnos nutyso patarkit gal kokius vitaminus suleisti, ar užtenka šiaip mineralų primaišyti be to viena visai keista jau penkios dienos kaip mažai ėda ir vis guli pilvas didelis ir tešmuo jau matosi kad tvinksta ar gali būti, kad prieš vedimą taip keistai elgiasi ačiū kas parašys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...