Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

na as gal surizikuosiu kaip tikras Lietuvis, nes man atrodo nors pas mus parduodamos kirpimo masinos ir garsiu firmu, bet rinktos tai gali ir buti kinijoj :icon-rolleyes: kaina tai tikrai gera http://cgi.ebay.co.uk/NEW-320W-SHEEP-GO ... 45f0d2c73b :icon-confused:

o kada parkeliaus turiu ant ko isbandyti ir atsakyma duosiu visiems, nes gi nekiekvienas gali moketi Avenoj po 1200 lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su tokia idomia situacija, nes nezinau pirma karta taip, avukas ant uzpakaliniu koju nepastovi neriame ir nepaeina, padedant gali eiti su priekinem remia kuo puokiausiai. Gal kam teke gydyti tokia problema, bandziau atibiotikus leisti nepadeda, po to leidau selena 2 kartus ir nepadeda, neroxili leisti del stafilokoku ir neapsimoka nes pozymiai netokie. Be to leidau ir leidziu ilgo veikimo vitaminus ade, bei calcio gliukomata, novorubina b grupes vitaminus nuo nervu sakneliu uzdegimo, nuskausminamus. Be to si liga gal tik per kokias 2 - 3 dienas issivyste i umia, siaip viskas kuo puikiausiai buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su tokia idomia situacija, nes nezinau pirma karta taip, avukas ant uzpakaliniu koju nepastovi neriame ir nepaeina, padedant gali eiti su priekinem remia kuo puokiausiai. Gal kam teke gydyti tokia problema, bandziau atibiotikus leisti nepadeda, po to leidau selena 2 kartus ir nepadeda, neroxili leisti del stafilokoku ir neapsimoka nes pozymiai netokie. Be to leidau ir leidziu ilgo veikimo vitaminus ade, bei calcio gliukomata, novorubina b grupes vitaminus nuo nervu sakneliu uzdegimo, nuskausminamus. Be to si liga gal tik per kokias 2 - 3 dienas issivyste i umia, siaip viskas kuo puikiausiai buvo.

Na vieną tokį ir aš šiais metais turiu,nenori eiti,bet stovi kai pastatai,geria pienuką,ėda.3 dienas leidau antibiotikų,5dienas B grupės kompleksinių vitaminų,suleidau nuo kirminų ir multivitaminų,jau bando stotis,po kelis žingsnius paeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su tokia idomia situacija, nes nezinau pirma karta taip, avukas ant uzpakaliniu koju nepastovi neriame ir nepaeina, padedant gali eiti su priekinem remia kuo puokiausiai. Gal kam teke gydyti tokia problema, bandziau atibiotikus leisti nepadeda, po to leidau selena 2 kartus ir nepadeda, neroxili leisti del stafilokoku ir neapsimoka nes pozymiai netokie. Be to leidau ir leidziu ilgo veikimo vitaminus ade, bei calcio gliukomata, novorubina b grupes vitaminus nuo nervu sakneliu uzdegimo, nuskausminamus. Be to si liga gal tik per kokias 2 - 3 dienas issivyste i umia, siaip viskas kuo puikiausiai buvo.

Na vieną tokį ir aš šiais metais turiu,nenori eiti,bet stovi kai pastatai,geria pienuką,ėda.3 dienas leidau antibiotikų,5dienas B grupės kompleksinių vitaminų,suleidau nuo kirminų ir multivitaminų,jau bando stotis,po kelis žingsnius paeina.

Pas mane tai remia tik su priekinem, sunkiai atsikelia ir ant ju. O galiniu koju jei tarkim pakelus palaikai tai einant uzlenkia kojas. Gaila labai ziuret kaip gyvuliukas kankinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su tokia idomia situacija, nes nezinau pirma karta taip, avukas ant uzpakaliniu koju nepastovi neriame ir nepaeina, padedant gali eiti su priekinem remia kuo puokiausiai. Gal kam teke gydyti tokia problema, bandziau atibiotikus leisti nepadeda, po to leidau selena 2 kartus ir nepadeda, neroxili leisti del stafilokoku ir neapsimoka nes pozymiai netokie. Be to leidau ir leidziu ilgo veikimo vitaminus ade, bei calcio gliukomata, novorubina b grupes vitaminus nuo nervu sakneliu uzdegimo, nuskausminamus. Be to si liga gal tik per kokias 2 - 3 dienas issivyste i umia, siaip viskas kuo puikiausiai buvo.

Mano eriukui buvo taippat,tokia pati forma is Jusu aprasymo...Labai gaila,kad veterinorius buvo avinas ir nesuprato,kad plauciu uzdegimas buvo,tik uz atvykima 20,lt. nulupo ir pasake,kad temperaturos nera,palaikes ruryteje termometra...Taip ir as galeciau uz pamatavima lupti,bet ne svolocius esu..Apmaudu del eriuko..Bandykite uzsiminti del plauciu uzdegimo gudresnio veterano...Sekmes!Atrasykite,koks jo likimas,manau visiems idomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas bande atsisiusti is e-bay kirpimo masinele, kiek ziurejau kainos ten daug geresnes negu pas mus nors masineles ir kiniskos

Nepamirsk pripliusuoti muito mokesti, kai siuntiesi is Kinijos :)

na muito mokestis tik pas mus LT :icon-evil: o as siusiu per draugus kurie sedi GB ten viskas pas juos FREE

Muitas ne GB ar LT, o Europos Sąjungoje taikomas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...