Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

As pries 2metus savo keturiom suffolkem pirkau barona(suffolka) puses metu su dokumentais tai 600lt sumokejau.taip kag niekas neparduos uz 200lt tau gero suffolko.

O kam tau veislės pažymėjimas-neužtenka paprastos registracijos jei toks ūkis.?Kitų veislių apart sufolkų[ kažkodėl LT brangiausią ]nėra, o šarolė,berišion-diušer,vokietijos mėsiniai merinosai,tekseliai,prekosai,vokietijos baltagalviai.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip jus avina laikot atskirai nuo aviu? Ir kiek mazdauk amziaus galima kergti jaunikles? :)

Mano avinai visada su banda-viskas palikta savieigai.Tai priklauso nuo veislės,ar jų mišinio-rekomenduojama 10-12mėn.

O tai nebuna taip jog susikergia per jaunos avys? Nes vistiek as manyciau jog atsiradus eriukams reikia atskirti barona. Pas mane kaime kaimynas laike kartu su visa banda tai susikerge su giminingom avim ir gime daug negyvu eriuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki pagalbos reiketu ka daryt suviduriavo kelios avytes nelabai suprantu nuo ko seriu su sienu po biski sienainio duodu plius avizu aciu

jei geros avizos tai tikrai ne nuo ju,sienas jei geras taippat neturetu kenkti. labiausiai itarciau sienaini,gal jis perrugstus,o gal perdaug uzede nes avys tokie besaikiai gyvuliukai. dar ar sienainis ar silosas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sienainis ne rugstus bet is ko pirkau avytes tai jisai nei avizu nei sienainio nera daves bet taip seriu jau 3 savaites ir 2-3 suviduriavo gal isvis neduot sienainio

As tai neduodu avims sienainio, tik sausa siena, morkas, raudonus burokeliu ir avizu.

o raudonuju burokeliu duoti nepatarciau :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai nebuna taip jog susikergia per jaunos avys? Nes vistiek as manyciau jog atsiradus eriukams reikia atskirti barona. Pas mane kaime kaimynas laike kartu su visa banda tai susikerge su giminingom avim ir gime daug negyvu eriuku.

Per prievatą-neapvaisins.Jei avys su sezoninia ruja-be rudens jokių problemų :icon-wink:

Negyvi gimsta ne nuo kraujomaišos[ji labiau pasireiškia kai senelis su anūke] ten matyt kitos buvo bėdos :)

Mano ūkyje per 10m. šiom sąlygom tokių atvejų nebuvo :icon-cool:.

Burokėliai nedideliais kiekiais stiprina kraują,reikia tik saiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 juodgalves ir dvi baltgalves. Neveislines. O ju dabartiniai palikuonys nuo sulfoku barono. o siulo mainyt irgi i misruna. :)

Tikriausia neverta-mišrūnėm geriau grynesnis mėsinės veislės atstovas :icon-confused:

As visai nelinkes toleruoti lenciuginiu, maisytu neaisku su kuo, kada ir kokiu tikslu. Siulyciau isigyti grynakrauju tai zinosi ka turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...