Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

atsakau donatui banda nedidele jei skaiciuoti sandienai tai apie 60 galvu.berisonu grynu su visais jaunikliais yra 21,kiti juodagalviai ir misrunai. permai pardavem avina 2,5 metu i kita banda tai jis svere 130kg,senes avys/tos kurios turejo po pora vadu/iki 90kg temtu.ziurint i banda kai visos kartu aiskiai matosi ,kad jos stambesnes .mano manymu dar vienas didelis pliusas-jos labai pieningos,jei pasiziuri kai zindosi tai buna,kad pienas eriukams bega ir per snukuti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakau donatui banda nedidele jei skaiciuoti sandienai tai apie 60 galvu.berisonu grynu su visais jaunikliais yra 21,kiti juodagalviai ir misrunai. permai pardavem avina 2,5 metu i kita banda tai jis svere 130kg,senes avys/tos kurios turejo po pora vadu/iki 90kg temtu.ziurint i banda kai visos kartu aiskiai matosi ,kad jos stambesnes .mano manymu dar vienas didelis pliusas-jos labai pieningos,jei pasiziuri kai zindosi tai buna,kad pienas eriukams bega ir per snukuti.

O tai jau netokia ir maza banda mano banda viska sudejus siam sezonui bus ~45 galvos. Pas mane sufolkai pagrinde.

Klausimas visiems:

Ka duodate kai eriukai ~1.5-2men amziaus pradeda viduriuoti, esme ta kad tam tikra dali eriavedziu su savo eriukais menesio amziaus isvedem jau i saltaji tvarta ir suleidom i bendra banda. Buvo viskas gerai iki vakar kai vienas pradejo viduriuoti, o siandien ir kitas pradejo baisoka kad netaptu tradicija visiems suviduriuoti. Saltajame jie jau kokia 3 savaite leidzia kartu su savo mamomis. Geria ju piena, eda siena, gauna po biski miltu. Nupirkau siandien vitaminu i miltus dadeti, sake kad dar daznai buna kad del seleno trukumo pradeda viduriuoti tai pasiule ir paemiau pora svirkstu po 30ml seleno kuriuos reikia sugirdyti vienam eriukui po 5ml.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakau donatui banda nedidele jei skaiciuoti sandienai tai apie 60 galvu.berisonu grynu su visais jaunikliais yra 21,kiti juodagalviai ir misrunai. permai pardavem avina 2,5 metu i kita banda tai jis svere 130kg,senes avys/tos kurios turejo po pora vadu/iki 90kg temtu.ziurint i banda kai visos kartu aiskiai matosi ,kad jos stambesnes .mano manymu dar vienas didelis pliusas-jos labai pieningos,jei pasiziuri kai zindosi tai buna,kad pienas eriukams bega ir per snukuti.

O tai jau netokia ir maza banda mano banda viska sudejus siam sezonui bus ~45 galvos. Pas mane sufolkai pagrinde.

Klausimas visiems:

Ka duodate kai eriukai ~1.5-2men amziaus pradeda viduriuoti, esme ta kad tam tikra dali eriavedziu su savo eriukais menesio amziaus isvedem jau i saltaji tvarta ir suleidom i bendra banda. Buvo viskas gerai iki vakar kai vienas pradejo viduriuoti, o siandien ir kitas pradejo baisoka kad netaptu tradicija visiems suviduriuoti. Saltajame jie jau kokia 3 savaite leidzia kartu su savo mamomis. Geria ju piena, eda siena, gauna po biski miltu. Nupirkau siandien vitaminu i miltus dadeti, sake kad dar daznai buna kad del seleno trukumo pradeda viduriuoti tai pasiule ir paemiau pora svirkstu po 30ml seleno kuriuos reikia sugirdyti vienam eriukui po 5ml.

tik nesuprantu kaip tavoavims nieko neatsitinka nuo miltu,man tai patare isvis ju neduot,o knygenas uzkemsa nes eda jos kiek paduosi tiek sues.tik grudus liepe duot avizas miezius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakau donatui banda nedidele jei skaiciuoti sandienai tai apie 60 galvu.berisonu grynu su visais jaunikliais yra 21,kiti juodagalviai ir misrunai. permai pardavem avina 2,5 metu i kita banda tai jis svere 130kg,senes avys/tos kurios turejo po pora vadu/iki 90kg temtu.ziurint i banda kai visos kartu aiskiai matosi ,kad jos stambesnes .mano manymu dar vienas didelis pliusas-jos labai pieningos,jei pasiziuri kai zindosi tai buna,kad pienas eriukams bega ir per snukuti.

O tai jau netokia ir maza banda mano banda viska sudejus siam sezonui bus ~45 galvos. Pas mane sufolkai pagrinde.

Klausimas visiems:

Ka duodate kai eriukai ~1.5-2men amziaus pradeda viduriuoti, esme ta kad tam tikra dali eriavedziu su savo eriukais menesio amziaus isvedem jau i saltaji tvarta ir suleidom i bendra banda. Buvo viskas gerai iki vakar kai vienas pradejo viduriuoti, o siandien ir kitas pradejo baisoka kad netaptu tradicija visiems suviduriuoti. Saltajame jie jau kokia 3 savaite leidzia kartu su savo mamomis. Geria ju piena, eda siena, gauna po biski miltu. Nupirkau siandien vitaminu i miltus dadeti, sake kad dar daznai buna kad del seleno trukumo pradeda viduriuoti tai pasiule ir paemiau pora svirkstu po 30ml seleno kuriuos reikia sugirdyti vienam eriukui po 5ml.

tik nesuprantu kaip tavoavims nieko neatsitinka nuo miltu,man tai patare isvis ju neduot,o knygenas uzkemsa nes eda jos kiek paduosi tiek sues.tik grudus liepe duot avizas miezius

Na mes daug neduodam viena syki dienoj per pietus, panasiai ~3-4kg miltu jie nera labai jau smulkus. Ir toks kiekis ant 6 eriavedziu ir 11 eriuku. Tai nemanau kad turetu baisiai pakenkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , kai maitinat mazus eriukus ,pirmas dienas duodat tik piena ? Nuo kokios dienos galima siulyti kita maista ir koki ?

Svarbiausiai, jei needa ar motinos neprisileidzia reik pamilzti ir duoti krekenu nes krekenos eriukams yra labai svarbios. O zindyti galima pradeti ir tuoj pat su karves pienu bent iki tol kol pilnai prades esti sausus pasarus, palei literatura zindyti reik iki 6 kartu bent as zindydavau 4 kartus. Man praeitais metais teke zindyti 2 eriukus nes krito motina, patirtis auginant juos, is 3 gimusiu isgyveno 2, 3 krito po menesio zindinimo nezinau del ko, i kauna ekspertizes neveziau daryti. Bet zindytos avaites bovo zymiai smulkesnes ir leciau vystesi, nei tie kur ede motinos piena,. To pasekoje turiu 4 jaunikes avis kurios dar neapsieriavusios, bet jau papai po palengva tvysta tikiuosi i sio menesio gala kad atsives visos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu pasidare, jis cia normaliai moka po 5,5lt/kg uz giva svori ir 15lt/kg uz skerdiena?

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nuolat- ... 24036.html

siaip uz skerdiena dar puse velnio, jei tikrai nuolat ima :eusa-think:

sweikas Sarai.ar butu galima pas tave usisakyti avyciu??? ;)

galima galima, tik pas mane ju nera daug, ne aviu dar neperdaugiausiai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai pienas nesurugsta tam kibire per dieną.

Pilu pilną kibirą ir palaukiu kol išgeria,jei lieka išpilu į vandenį suaugusiom avim.Girdau ne vien karvės pienu nes jis per liesas ,reikia pridėti pieno pakaitalo.Taip girdant ėriukai neskursta,o be to reikia suleisti ir vitaminų.Per pusantro mėnesio priauga nuo 5 iki7 kg. jei jie mėsiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu kibiru maciau yra ir dar visko daug avims http://www.lytagra.lt kataloge, tik del tu kibiru nesuprantu vieno, kaip jus darot, jei eriuka reikia girdyti kas 4 val. tai vis pripildot ta kibira sesis kart per para ar pripilat pilna ir paliekat? atvesusi piena irgi isgeria??

Jei ėriukas pas motiną pilnai pakanka nueiti 3-4 kartus per dieną,jei ėriuką turite namie jis pats paprašys kai norės.Šiuo metu turiu vieną iš trynukų,silpną parsinešiau ryte,pradžioj teko šildyti ir pienuką girdyti su švirkštu,dabar jau ateina pati kai nori,mišinuką padarau prieš pat girdymą.Naktį visai negirdau,paskutinis girdymas 24 h.ir tikrai išmiega iki 9 ryto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...