Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

Tai jus turbut isivaizduojat kad milziniskai bandai Prakapavicius turi tik viena avina ir visi jo palikuoniai yra butent to pacio vieno avino kraujo? :lol: Pas ji tikrai ne vienas avinas veislinis ir aviu n skaicius todel kad visai vienodo kraujo avinuka nusipirkti gaunasi nelogiska. :eusa-snooty:

tai gerai čia parašei Donatai . Jei kam idomu tai avinai 2006-2007 metais buvo vieni , kita linija 2008-2009 metais , jau turiu nusipirkęs 20 avinų 2010-2011 metams. Dviems metams todėl kad kergiu velai ir pirmavedes avytes nekergiu tais pačiais metais.Taigi kas pirko 2007-2008 metais avinukai buvo vienos linijos , kitos linijos buvo ir yra 2009-2010 metais , ir toliau bus 2011-2012 metais linija. Iki 2006 metų žaidžiau ir atrinkinėdavau avis pagal linijas, bet tai labai didelis darbas, lengviau nusipirkti nauja liniją avinų tik tai brangokas malonumas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Kiek Romanovo avių nėštumas trunka ?

Labai mėgėjas esu. Kažkur internete lyg buvau radęs kad apie 90d.

Tai buvom suskaičiavę, kad sausio apie vidurį turėtų ėriuotis. Avys išsipūtę, bet kaip nieko nėra taip nėra. :)

Dabar internete randu 140-150d. Reiškia dar reikia laukt. :)

Bet tai pat internete rašo kad tik Romanovo avys veda du kart per metus. Kaip tada čia gaunasi - kad jos atveda jauniklius ir po mėnesio jau vėl rujoja ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad lygtai visų nėštumas trunka 140-150 d., betn jau mano Romanovo avyčių tai tikrai. Man rodos, kad kai rašo du akrtus per metus, iš tikrųjų reiškia, tris kartus per dvejis metus - kas 8 mėn., bet tai jo būtų forsavimas, gal ir šerti visokiais super priedais reikėtų? Šiaip jau reikia avims duoti pailsėti, kad nenusialintų, kad vestųsi stipresnius, sveikesnius ėriukus. Gal kas turi kitokiso patirties?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jus turbut isivaizduojat kad milziniskai bandai Prakapavicius turi tik viena avina ir visi jo palikuoniai yra butent to pacio vieno avino kraujo? :lol: Pas ji tikrai ne vienas avinas veislinis ir aviu n skaicius todel kad visai vienodo kraujo avinuka nusipirkti gaunasi nelogiska. :eusa-snooty:

Na jo, man ir po šiai dienai akyse stovi vaizdelis su tais vargšais avinukais, kurie porą savaičių buvo atlikinėję giminės pratęsimo pareigas. Vieni kaulai ir oda belikusi.. :lol: Pirmą kartą teko baronus tokiam stovyje matyti.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai velai kergi, koki menesi? gal rugsejo pab.-spalio men? o avytes 18men gerti pradedi?

Tikrai, kuriais mėnesiais geriausia kergti avytes ir kokie to mėnesio privalumai?

Pvz., pažįstamiems patarus, aš šiais metais bandžiau liepą, bet visų nesigavo liepą, tai dar ir spalį. Vienos atsivedė gruodį, kitos turėtų kovą. Privalumas tas, kad paaugusių ėriukų pats rijimas tada, kai jau galima vesti į ganyklą, o pjauti galima irgi tada, kai dar gali pabūti ganykloje, taip reikia mažiau šieno žiemai. Gal aš klystų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai velai kergi, koki menesi? gal rugsejo pab.-spalio men? o avytes 18men gerti pradedi?

Tikrai, kuriais mėnesiais geriausia kergti avytes ir kokie to mėnesio privalumai?

Pvz., pažįstamiems patarus, aš šiais metais bandžiau liepą, bet visų nesigavo liepą, tai dar ir spalį. Vienos atsivedė gruodį, kitos turėtų kovą. Privalumas tas, kad paaugusių ėriukų pats rijimas tada, kai jau galima vesti į ganyklą, o pjauti galima irgi tada, kai dar gali pabūti ganykloje, taip reikia mažiau šieno žiemai. Gal aš klystų?

as kergiau rugsejio ir spalio men. manau kad eriukam geriau nes jie nematys saltos ziemos plius maziau pasaro ir vietos tvarte ir kai prades jau atsirasti jau prades zaliuoti pievos ir issigyt turetu an swiezios zoles taip jie gaus daugiau vitaminu nei twarte ir manau geriau augs nei twarte gaudami siena ir grudus.minusas jai kuri nesieriuos tvarte ir teks lauke tai nebus taip stebima ir aprupinta pagalba(jai reiks)kaip tvarte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...