Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

nava apziurejau savo barbuses ir manau kad atsives vasario kavo menesi manau pats tas laikas. o kaip ten su numeriukais ant ausiu nes pasmane neiviena nezenklenta:D. siupsidijas kokes moka? dekui.

Jeigu deklaruojate ūkį, tai kuo greičiau, nes patikrinę gali atimti deklaracijos pinigus. Už ėriavedes (kurios jau kartą gėriavosi) moka po 48 lt už vieną, bet tik tuomet, jeigu tų ėriavedžių yra ne mažiau kaip 12. O šiaip deklaruojant yra nustatyta norma, kiek avių dengia ganyklos, tiksliai nepamenu, gal kas žinot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kuo maitinat eriukus kai avis atsiveda daugiau negu du.manoji sendi 4 papyle.

SIGAS JAU GRYZIASESI?;]man tai sake kad karvespieno galimaduot

nerkac, kai rasai daznaiu space klavisa naudok, o tai atrodai kaip berastis, sunku net suskaityt ka parasai:)

PASITAISYSIM TOMELI;]tai biski sigas ukininkaut pradesi?as tai suff isiveis tai mazai veda jie ir nebuna tokiu problemu del maitinimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kuo maitinat eriukus kai avis atsiveda daugiau negu du.manoji sendi 4 papyle.

Aš irgi girdau. Išsirinkau du silpniausius, kuriuos stipresni gali nustumti. Reikia pabūti ir pažiūrėti, kuriems sunkiau prieiti. Girdau nenugriebtą karvės pieną, pašildytą (apie 30 C). Duodu gerti kiek nori, pirmas dvi savaites kas 5 val., vėliau kas 4 val. ( naktį gali ramiai miegoti). Nors sako, kad reikia atsargiai su girdymu, nes gali per daug priaugti svorio, o skeletas bus per silpnas. Kad stiprėtų skeletas, tuo pačiu duodu virtaminų Cholivit-AM ir fosfato (kaulamilčių) - vienam ėriukui po 1,4 arbat šaukšt į pieną plius sualėgrąžų aliejaus, kad įsisavintų kaulamilčius. Reikia vieną savaitę dėti tų vitaminų ir fosfato (geriau iki pietų), vieną praleisti ir t.t.

Nusipirkite B. Zapasnikienės Avių ūkį iš čia - http://www.vetinfo.lt/16/sub-7.html

Pristato per savaitę paštu. Tiesa, autorė šiek tiek išsiblaškiusi, ankstesniame savo knygelės leidime davė truputį kitokias ėriukų girdymo normas :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drasiai duokit karves piena,is pradziu po truputi,veliau po truputi daugiau.as karves pienu uzauginau avyte,pradejau nuo 2paru maitint,nes avis neprieme maitint.o siuo metu avis vede du eriukus ir turi mazai pieno,tad drasiai girdau siltu karves pienu ir jokiu priedu nededu.tik 1ml i burna sulasinu trivit vitaminu,o aviai suleidziu 5ml multi vitaminu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drasiai duokit karves piena,is pradziu po truputi,veliau po truputi daugiau.as karves pienu uzauginau avyte,pradejau nuo 2paru maitint,nes avis neprieme maitint.o siuo metu avis vede du eriukus ir turi mazai pieno,tad drasiai girdau siltu karves pienu ir jokiu priedu nededu.tik 1ml i burna sulasinu trivit vitaminu,o aviai suleidziu 5ml multi vitaminu.

O tu vitaminu sulašinat ir suleidžiat tik vieną kartą ar kurį laiką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,esu visai nauja rašyme ,tačiau sena skaityme.Vakar mano romanova atsivedė 2 ėriukus.1 didesnis ir silpnesnis kitas mažas ir lyg nieko.Įvakarą pamačiau ,kad tam didesniam kažkas ne taip- guli ,nesikelia,nors prieš tai buvo atsikėlęs ir žindo .parnešiau namo,daviau karvės pieno .atsikėlė,stovėjo.vakare vyras nupirko pieno miltelių daviau,gėrė,o naktį pagaišo.Bet visą dieną buvo vangus toks.Gal reikėjo tų miltelių neduoti,gal kas žino parašykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,esu visai nauja rašyme ,tačiau sena skaityme.Vakar mano romanova atsivedė 2 ėriukus.1 didesnis ir silpnesnis kitas mažas ir lyg nieko.Įvakarą pamačiau ,kad tam didesniam kažkas ne taip- guli ,nesikelia,nors prieš tai buvo atsikėlęs ir žindo .parnešiau namo,daviau karvės pieno .atsikėlė,stovėjo.vakare vyras nupirko pieno miltelių daviau,gėrė,o naktį pagaišo.Bet visą dieną buvo vangus toks.Gal reikėjo tų miltelių neduoti,gal kas žino parašykit.

Miltelius juk davėte ištirpdytus vandenyje? Pieno miltelius vandeny irgi galima duoti, gal šiaip kas buvo. Gal avytė pernakt jį netyčia sumindžiojo, būna ir taip. Būna, kad jei laikote kartu su kitom, kitos sumindžioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O B. Zapasnikienė savo knygelėje "Avių ūkis" rekomenduoja. Na, ji ne viską ten tose savo monografijose tiksliai rašo, šiek tiek išsiblaškiusi ši mokslininkė. Bet gal nie nelabai gerai ėriukui ne iki tokio laipsnio, kad jis imtų ir nugaištų?

taiva ta bobute vienam puslapi raso vienaip kitame jau kitaip ir suprask ja kaip nori. as saviskem duodu pacios avies pieno pamelsto kolkas ramu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O B. Zapasnikienė savo knygelėje "Avių ūkis" rekomenduoja. Na, ji ne viską ten tose savo monografijose tiksliai rašo, šiek tiek išsiblaškiusi ši mokslininkė. Bet gal nie nelabai gerai ėriukui ne iki tokio laipsnio, kad jis imtų ir nugaištų?

taiva ta bobute vienam puslapi raso vienaip kitame jau kitaip ir suprask ja kaip nori. as saviskem duodu pacios avies pieno pamelsto kolkas ramu .

Aš irgi tai pamačiau jos knygutėse. O dar turiu ir ankstesnį jos "Avių ūkio" leidimą, kuris šiek tiek platesnis, gal ir geresnis, tai ten vėl kitaip... Taip ir norisi jos paklausti, tai kuris gi variantas yra tikrasis!!! :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...