Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Galima, tik nuo fuzarium mazai protikonozolo yra. 

Va tas kažkaip mane ir suglumino, nes Siltra xpro rašo kad nuo varpų fuzariozės tinka, o Ascra xpro jau nerašo, nors veikliosios tai tos pačios, tik šiek tiek santykis skiriasi.

Dar klausimas fuzariozė kenkia sėklai kaip sėklinei medžiagai, ar tik derlių sumažina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Va tas kažkaip mane ir suglumino, nes Siltra xpro rašo kad nuo varpų fuzariozės tinka, o Ascra xpro jau nerašo, nors veikliosios tai tos pačios, tik šiek tiek santykis skiriasi.

Dar klausimas fuzariozė kenkia sėklai kaip sėklinei medžiagai, ar tik derlių sumažina?

Siaip siltroi dvi tik veiklios medziagos o ascroi 3 net. 

Tai pursk tebukonozola viena ir fsio. Pigu ir efektyvu. Jai bus kritukiu. 

Siaip kenkia viskam, fuzarioze. Bent mano galva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , ceck pranešimas:

kiek dedat juventuso nuo fuzarium? bus plius tazeris arba duettultra po 0,25-0,3ltr/ha

su triazolais atsargiai, labai degina, kai taip karsta. As nesuprantu, kodel jus visi taip pergyvenate del tos fuzariozes zieminiuose kvieciuose?  Ji nebuna kvieciuose, turi ypatingos salygos susidaryti, o ju kaip ir nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Remse pranešimas:

su triazolais atsargiai, labai degina, kai taip karsta. As nesuprantu, kodel jus visi taip pergyvenate del tos fuzariozes zieminiuose kvieciuose?  Ji nebuna kvieciuose, turi ypatingos salygos susidaryti, o ju kaip ir nera.

čia iš praktikos kalbi kad degina?kadangi liko nepanaudoto ant žieminio rapso sakau prapurksčiau,ar geriau koki folicura vietoj juventuso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...