Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Buvau prisidirbes bedu, sumaisius arata su kasu 30ltr.ha.Taip sustresavo, kad visas kvieciu laukas salotinis dvi savaites buvo. derlius aisku smarkiai nukentejo.Vadybininke kuri rekomendavo ta misini skesciojo rankom ir nieko negalejo paaiskinti kas atsitiko.Aisku man stresas buvo didesnis negu kvieciams bet isikaliau i galva visam gyvenimui kad herbicidai su azotu NEMAISOMI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau prisidirbes bedu, sumaisius arata su kasu 30ltr.ha.Taip sustresavo, kad visas kvieciu laukas salotinis dvi savaites buvo. derlius aisku smarkiai nukentejo.Vadybininke kuri rekomendavo ta misini skesciojo rankom ir nieko negalejo paaiskinti kas atsitiko.Aisku man stresas buvo didesnis negu kvieciams bet isikaliau i galva visam gyvenimui kad herbicidai su azotu NEMAISOMI.

proto ribose maisosi, pernai is 12 berods komponentu purkstas rapsas buvo ir liuks, mitas sulauzytas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau prisidirbes bedu, sumaisius arata su kasu 30ltr.ha.Taip sustresavo, kad visas kvieciu laukas salotinis dvi savaites buvo. derlius aisku smarkiai nukentejo.Vadybininke kuri rekomendavo ta misini skesciojo rankom ir nieko negalejo paaiskinti kas atsitiko.Aisku man stresas buvo didesnis negu kvieciams bet isikaliau i galva visam gyvenimui kad herbicidai su azotu NEMAISOMI.

proto ribose maisosi, pernai is 12 berods komponentu purkstas rapsas buvo ir liuks, mitas sulauzytas :)

Jei būtų nepurkštas būtų superliuks.

Nelabai aš suprantu ką tuo norit pasiekti, tokius nelogiškus purškimus darydami?

Gal mašinos gazą irgi kartu su stabdžiu spaudi? :)

Pernai žmogelis sumąstė prie MCPA dar 15 kg/ha karbamido damesti. Rezultatas dar geresnis kaip po glyfoso buvo. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokioj stadijoj visi ji toleruoja, net mieziai nelabai jaucia, veliau jau jautriau

zvanui, kazkur giliai vasariniu rapsu temoje esu rases apie sociojo tirpalo ruosima is amonio sulfato, siemet vel griztu prie tirpinimo, kolkas proporciju parasyt negaliu nes nebeatsimenu, bet pirma tirpindavau faktiskai litras + 1 kg, nes tirpsta tikrai gan gerai, taciau pabreziu dar syki, tiksliai proporciju neatsimenu, pats skaitysiu ka esu rases :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nenudegins, nes azoto ten gi nedaug, blyn ant 3,7 kubo purkstuvo berods 2,5 tonos istirpindavau, nes po to jau ilgai sukti reikedavo.

o siaip atkalus ranka efekttas tikrai geras, cukrinis sulfatas pigus, gali purksti net ir lietui lyjant kai trest negali su barstykle laiko atzvilgiu knisies tik kol tirpini, bet pasidarius gera maisytuva tai vieni juokai, juolab kad tas maisytuvas po to tinka ir hemijai ruosti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nenudegins, nes azoto ten gi nedaug, blyn ant 3,7 kubo purkstuvo berods 2,5 tonos istirpindavau, nes po to jau ilgai sukti reikedavo.

o siaip atkalus ranka efekttas tikrai geras, cukrinis sulfatas pigus, gali purksti net ir lietui lyjant kai trest negali su barstykle laiko atzvilgiu knisies tik kol tirpini, bet pasidarius gera maisytuva tai vieni juokai, juolab kad tas maisytuvas po to tinka ir hemijai ruosti

kaip supratau sklendes jau dirba :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...