Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

483 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      240


Recommended Posts

Ir su potencialu visais būna .... Kiek tavo galva yra "ados" potencialas ????

Taip, Ada šiemet nuprotėjusiai tanki. Priskaičiuoju per 1000 stiebų į m2. Net nemoku auginti prie tokio tankumo, nežinau ką dar duoti ir ko nebe. :icon-rolleyes: Šiaip aišku turėtų naturaliai išretėti ir bent trečdalį stiebų atmesti. Kitu atveju laukia daug ir smulkaus, pigaus pašariako. Gal kas moka elgtis su tokio tankio kviečiais, nes man tai įprastas apie 600 stiebų m2 auginimas.

Tas pats ir pas mane, randu per 1000 stiebų. Perskaičiavus ir atrinkus stambiausius ir mano manymu produktyviausius stiebus per visą lauką gaunasi nuo 400 iki 640 stiebų į kvadratini metrą. Kažkaip nesitiki, kad užmetus 6t/ha prognozuojamam derliui azoto, kulsi iki 7t/ha :eusa-think: Dar reiktu palaukti pora geru savaiciu ir tada bandyt paskaiciuot produktyvuma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet tikrai neblogi kvieciai. O dabar dar lietutis laistyt pradejo bus neblogai[attachment=0]Kvieciai.jpg[/attachment]

max 6t/ha daugiau net nesitikek...

Pradziuginai vytas kad net iki 6t galima.... Tresimas ant 6t/ha padarytas. Tikiuosi bent 5t/ha tiek ados tiek almos :eusa-clap: Beja kaip su skaiciavimu stiebu? skaiciuoti tik stambesnius stiebus ir smulkesnius atmesti ar skaiciuoti visus?

viskas tvarkoje su tresimu pas tave, jei paselis sveikas,o paselio tankumas geras, tai as vietoj taves dar ant grudo kokius 30kg karbamido ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaiciavus mano galva jau produktyvius stiebus gauname apie 500-600 m2. toks derlius gali traukti iki 8t/ha bet netikiu kazkaip. Taip vytas paselis kol kas sveikas bet plaukiojimo gale zydejimo pradzioj nuduosim su prosaro fungicidu ir paskui po zydejimo 40kg karbamido eis per 2 kartus. ir bent tas 5-6 tonikes ispausim ;) tiesa teko jau patirinet varpa susiformavucia tai grudu skaicius varpoje vietom nuo 36-48 grudu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokius mikro-makro elementus žadate naudoti kviečiuose pasirinkimas didžiulis užtai ir klausiu kas kam yra pasiteisinę, ir kada žadat ta daryt?

Ju begale bet viena aisku nera tiek naudos kiek jie reklamuojami voras parase pagrindinius juolab kad salygos dabar geros

Nu taip bet vis norisi neprarasti to vaizdelio kuris dabar yra plius prieš žydėjimą kad daugiau užmegztu grūdelių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tik neprisikulsim siemet siuksliu po 8t/ha kai produktyviu stiebu skaicius yra iki 800-900 :eusa-think:

Na bent jau aš esu ramus nes sėjau praeitą rudenį antroj pusėj ir sėjau 5 milijonus sėklų tai dabar tikrai neturiu 900 vnt stiebų

pas mane siekia vidurkis apie 600 vnt :eusa-whistle: lyg ir neblogai butu susiformavusiu grudu varpoj nuo 36 iki 48 aisku gal kazkiek atmes. Tos veisles grudu svoris 1000vnt yra virs 50g. tai baisu pagalvot koks derlius. pagal azota apie 6t atiduota derliui . jei metai palankus gal istems ir ant daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...