Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Rinkmenos pakeitimo data ir laikas: 2009:02:02 09:05:09

Paveikslo aprašas:

Paveikslo įvedimo priemonės gamintojas: NIKON

Paveikslo įvedimo priemonės modelis: COOLPIX L10

suradau savo paseliu nuotrauka siais metais. fotografuota irgi vasario pirmoje puseje, kada joniskio raj buvo atsilimas. nuotraukose taip pat zalia ir grazu... taciau neuzilgo smoge ledynmetis:

039f0aad9a4841adf4eecccfbb3b83664.jpg

dabar isties pasidare smalsu, kokia tikroji siu nuotrauku data? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va mano rapsas kaip atrodo. Lyginant su Viliaus tai tragedija, gyvybes labai mazai...

Pas mane pernai tai pat toks pat vaizdas buvo vienas zalesnis kitas papuves po to pradejo lyg ir atsigavineti galu gale pradejo melynuoti kai oras susilo tuo paciu ir i kose pavirto nors ir buvo pradeja lapelius leisti, taip kad jei toks scenarijus bus tamstai ir siemet tai kad nervu negadint nuroundapuot ir atseti teks kaip man pernai, o siemet kazkaip dziaugiuos kad is rudens nespejau paseti rapso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va mano rapsas kaip atrodo. Lyginant su Viliaus tai tragedija, gyvybes labai mazai...

Pas mane pernai tai pat toks pat vaizdas buvo vienas zalesnis kitas papuves po to pradejo lyg ir atsigavineti galu gale pradejo melynuoti kai oras susilo tuo paciu ir i kose pavirto nors ir buvo pradeja lapelius leisti, taip kad jei toks scenarijus bus tamstai ir siemet tai kad nervu negadint nuroundapuot ir atseti teks kaip man pernai, o siemet kazkaip dziaugiuos kad is rudens nespejau paseti rapso.

Tai jei rapsas pas atave atsigavo, tai tipo nesubrandino jokio derliaus ? :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va mano rapsas kaip atrodo. Lyginant su Viliaus tai tragedija, gyvybes labai mazai...

Pas mane pernai tai pat toks pat vaizdas buvo vienas zalesnis kitas papuves po to pradejo lyg ir atsigavineti galu gale pradejo melynuoti kai oras susilo tuo paciu ir i kose pavirto nors ir buvo pradeja lapelius leisti, taip kad jei toks scenarijus bus tamstai ir siemet tai kad nervu negadint nuroundapuot ir atseti teks kaip man pernai, o siemet kazkaip dziaugiuos kad is rudens nespejau paseti rapso.

Tai jei rapsas pas atave atsigavo, tai tipo nesubrandino jokio derliaus ? :icon-question:

Na paprasciausiai buvo pradeja atsigavineti bet galu gale nutariau nuroundapuoti ir atseti vasariniu, nes butu likes labai margas laukais kaip siuo atveju kolegos, na dar palaukim savaitele jei nebus salciu ir pamatysim kas ir kaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane rapsas toks pat, kugelis zalias, saknis dar gyva, nesupuvus, ar imanoma tiketis ko normalaus :)

bus dar matyt kiek dabar tos salnos aptraukios saknu ir ji sustresuos,nes gali viskas i kruva susideti ir nebeisgyventi... :eusa-pray:

Manau rapsui nera tiek svarbu tos salnos kaip kvieciam, nes jiem tai saknis nutampis gerai, praretejimas bus nemazas. Del rapso, isalo nebe :) ra, zalumo nera, bet ar is saknies galima tiketis gyvibes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie pasakiska net nekalbu, bet 1.5t/ha, nes esu nusprendes kad jis nebegivens, ar atset ar nors tokio derliaus tiketis, net nz, bet sakot kad gali isleist salutiniu augliu :)

Manau, kad tikria galima tikėtis daugiau nei 1,5 tonos. Sakyciau jei gerai patresi ir aisku dar priklauso kaip išgyvens, tai mano galva bent 2 tonos tai kaip nieko .... :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurint kokia situacija jei trakim visas laukas vienodai apsales bet gyvas tai galima butu tiketis kazkokio geresnio derliaus o jei issale lopai sudarys daugiau nei 50 proc lauko tai manau kad geriau atseti nes tuose tarpuose priaugs visokiu ramuniu balandu kurios labai apsunkins derliaus nuemima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie pasakiska net nekalbu, bet 1.5t/ha, nes esu nusprendes kad jis nebegivens, ar atset ar nors tokio derliaus tiketis, net nz, bet sakot kad gali isleist salutiniu augliu :)

Manau, kad tikria galima tikėtis daugiau nei 1,5 tonos. Sakyciau jei gerai patresi ir aisku dar priklauso kaip išgyvens, tai mano galva bent 2 tonos tai kaip nieko .... :eusa-whistle:

pernai panasu lauka vertem velniop ir sejom vasarini,kulem po 2,6t/ha,o bendrove paliko lauka neatsejus tai gavos po 1.6t/ha,viska parodys laikas,bet jei tik abejoji kaip bus tai geriau atset,nei rizikuot :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...