Jump to content

purkstuvas apie 100 tukstanciu lt


Recommended Posts

Jeigu sausa trauks be problemu, as tai pradzioj su simtinuku tampiau bet dabar su 140ag ir nieko nuo to tik stabiliau. Sijos tai labai gerai kopijuoja , gal ir kitu dar geriau tiesiog neteko isbandyti . Valdimas gana paprastas, kompas regulioja ispurskimo norma pagal greiti. Galbut tik siemet reikes papildomai susideti ant sekciju filtrus nes kada vandeni imi is telkiniu labiau apsaugos purkstukus, bet tai jau neesme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kazin mtz 80 ar trauktu 3,2t purkstuva na cia tik pradzioj prie mtz. O uk algi kaip su jd valdymu su ispurskimu kopijavimu

Aš irgi JD732 turiu, atsiliepimai tikrai geri. Gali pirkti jei ką 724 arba 732 kolkas nepilti pilno, ir patrauks. Be to JD fanui kaip ir tiks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kazin mtz 80 ar trauktu 3,2t purkstuva na cia tik pradzioj prie mtz. O uk algi kaip su jd valdymu su ispurskimu kopijavimu

na as mtz952 pasvalio agrodilerio 2.7t purkstuvu jau ne karta buvau pasodines iki remo :) jei tik biski slapiau ir susmenga purkstuvas. reiktu platesniu padangu (purkstuvui daba pas mane tos darzines mtz siauriausios sudetos) gal tada geriau butu.arba galingesnio traktoriaus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kazin mtz 80 ar trauktu 3,2t purkstuva na cia tik pradzioj prie mtz. O uk algi kaip su jd valdymu su ispurskimu kopijavimu

na as mtz952 pasvalio agrodilerio 2.7t purkstuvu jau ne karta buvau pasodines iki remo :) jei tik biski slapiau ir susmenga purkstuvas. reiktu platesniu padangu (purkstuvui daba pas mane tos darzines mtz siauriausios sudetos) gal tada geriau butu.arba galingesnio traktoriaus :)

na su mtz tik koki vien asezona patampyciau sekanciam kabinciau galingesni traktoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kazin mtz 80 ar trauktu 3,2t purkstuva na cia tik pradzioj prie mtz. O uk algi kaip su jd valdymu su ispurskimu kopijavimu

na as mtz952 pasvalio agrodilerio 2.7t purkstuvu jau ne karta buvau pasodines iki remo :) jei tik biski slapiau ir susmenga purkstuvas. reiktu platesniu padangu (purkstuvui daba pas mane tos darzines mtz siauriausios sudetos) gal tada geriau butu.arba galingesnio traktoriaus :)

o tai kap sugeba su mtz 80 comanderi 20m 4.2t traukt? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kazin mtz 80 ar trauktu 3,2t purkstuva na cia tik pradzioj prie mtz. O uk algi kaip su jd valdymu su ispurskimu kopijavimu

na as mtz952 pasvalio agrodilerio 2.7t purkstuvu jau ne karta buvau pasodines iki remo :) jei tik biski slapiau ir susmenga purkstuvas. reiktu platesniu padangu (purkstuvui daba pas mane tos darzines mtz siauriausios sudetos) gal tada geriau butu.arba galingesnio traktoriaus :)

o tai kap sugeba su mtz 80 comanderi 20m 4.2t traukt? :D

tai jeigu sausa tai jokiu problemu - trauks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone JD 700 serijos purkstuvai yra tikrai geri, pries 2metus vykusioje agrovizijoje (berods taip vadinasi) kur buvo purkstuvu bandymai, tai is pasirodziusiuju Amazone, Hardi, JD 700 ir dar kazkas tai man JD graziausiai iveike kliuciu ruoza, tad ir nusipirkom 724 su veziu sekimu, valdymas gan paprastas, ispurskia graziai, tik apsisukant galulaukeje sparnai megsta daugokai pasvirti nznia kodel

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tik seip idomu kiek brangesnis uz 724. su vairavimu emei? gal ir twin fluid?

Ne ne twinas tik dasidejau triplex, siaip siu metu kaina be triplexu 135,man isejo maziau emiau dar center line sistema na lygiagretaus vaziavimo zodziu kad technologines matyciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tik seip idomu kiek brangesnis uz 724. su vairavimu emei? gal ir twin fluid?

Ne ne twinas tik dasidejau triplex, siaip siu metu kaina be triplexu 135,man isejo maziau emiau dar center line sistema na lygiagretaus vaziavimo zodziu kad technologines matyciau

Va čia tai prašovei.Saulius šiuo metu siūlo žymiai geresnę sistemą ir,spėju,pigiau už LH centerline.

Taikikli ant kapoto nosies?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va kaip ir sutariau del jd 740 24 metru sijom,dabar belieka priduoti dokumentus ir laukti ka nma pasakys

Cia tu klaidos nepadarei kaip, kad as paemes 732 o dabar gailiuosi kad ne 4 kubu. Saunuolis sekmes :icon-wink:

na tai kad 732 tik 10 000 lt pigesnis tai ir emiau 4 tonu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...