Jump to content

Kailiniu triusiu kailiai


Mindaugas..

Recommended Posts

Sveiki, ar augina kas LT pešamus pūkinius triušius? Pagooglinusi jokios doros informacijos neradau :(

Sveiki,

Siaip auginu pora pesamu triusiu,gan idomu jau kelis kart nupesem.

Nagi papasakok smulkiau, kas kiek peši, ar visą plikai, ar tik kas išsipeša? O gal galima iššukuoti? O ką su pūkais darysi, verpsi ir kojines megsi?

Aš mielai įsigyčiau porelę pešamųjų, gal kas žinot parduodančius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 74
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki, ar augina kas LT pešamus pūkinius triušius? Pagooglinusi jokios doros informacijos neradau :(

Sveiki,

Siaip auginu pora pesamu triusiu,gan idomu jau kelis kart nupesem.

Nagi papasakok smulkiau, kas kiek peši, ar visą plikai, ar tik kas išsipeša? O gal galima iššukuoti? O ką su pūkais darysi, verpsi ir kojines megsi?

Aš mielai įsigyčiau porelę pešamųjų, gal kas žinot parduodančius?

Taip taip. Papasakok viesiems. Aš irgi noriu įsigyti pešamų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip taip. Papasakok viesiems. Aš irgi noriu įsigyti pešamų. :D

Reikalas nera jau paprastas vien del to kad juos reikia laiku nupešt, nes laiku nenupesus jie susivelia ir jiems tai kancia,.Tuos pesamus gavau nuo draugo dovanu nes neapsikentes kad juos reikia pesšt ir ne tik sert tai ir atidave man manau pilna literaturos internete pagooglini angora rabbits darais vertima jei nesupranti ir viskas aisku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nerandu Lietuvėlėj aš tų pešamų pūkinių :( Pamenu gi bobulytės kaime augindavo ir šiltas:)mielas kojines medzdavo.... O va nebeliko.... Bandžiau savo kalifornus ir zelandus pašukuot - ogi nieko :icon-eek: Šiaip visas narvas pūkuose, o kai furminatorium perbraukiau-vos keli pūkiukai :icon-cry:

Gal kas girdėjot apie tokius, gal dar kas augina???? Aišku, dekoratyviniai iš "kikų" netinka, jie juk kambariniai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes visa laiką sūdome, tai net nežinau apie šaldytus.

i vilniaus kaiulius pernai bebru kailiukus veziau susaldytus, tai labai gerai isdirbo, bet triusiu jie nenori is viso imti :( Budavo daug bobuciu isdirbineja, bet matyt jau niekas nesiima tokiu verslu

Nu su Kailena jau 5 metai draugaujam, tai gal todėl pažadėjo išdirbt?.....Prieš naujus reikės nuvežt kokių 20 pabandymui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes visa laiką sūdome, tai net nežinau apie šaldytus.

i vilniaus kaiulius pernai bebru kailiukus veziau susaldytus, tai labai gerai isdirbo, bet triusiu jie nenori is viso imti :( Budavo daug bobuciu isdirbineja, bet matyt jau niekas nesiima tokiu verslu

Nu su Kailena jau 5 metai draugaujam, tai gal todėl pažadėjo išdirbt?.....Prieš naujus reikės nuvežt kokių 20 pabandymui...

o ka siunate is kailiuku?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įmautės į batus labai puiku, o šiaip žmonai kailiniams renku... :)

imautes? labai idomu....as tai pirstines dekoruoju...graziai atrodo..:)

O aš tai velti norėčiau, bet niekur pešamų nerandu.... O kalifornų prieš žiemą šukuoti nedrįstu, kad nesušaltų....

na kalifornu ir taip kailiukas plonas...va zelandu, tai butu grazus balti kailinukai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...