Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

tai produkto komercinį tik iš vieno ir teturit tiekėjo?

Aš tai tik iš vieno ir teturiu... Taisyklėse gi rašo, kad jeigu pirkimo vertė neviršija 10k , tai gali būti apklaustas tik vienas tiekėjas. Išeitų, kad daugiau ir nereikia apklausinėt...

ai tiesa 10k neviršijus :) tai ten pats paprasčiausias apklausimas :) kadangi mano suma 25k dėl to reikėjo iš trijų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Gavau iš NMA laišką, kad jau reikia iki gegužės pristatyti mokėjimo prašymą. Su tom apklausom man neaišku vis dar, ar mano samprotavimai teisingi. Pirmadienį skambinsiu klausti ir teks kažką sugalvoti... Kolegos gal turite patirties šitame reikale ? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau iš NMA laišką, kad jau reikia iki gegužės pristatyti mokėjimo prašymą. Su tom apklausom man neaišku vis dar, ar mano samprotavimai teisingi. Pirmadienį skambinsiu klausti ir teks kažką sugalvoti... Kolegos gal turite patirties šitame reikale ? :eusa-think:

nu man pateikti reikės mokėjimą tik kitais metais, tai jei ką sužinosit pateikite ir čia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane padaryta taip,(nes paaiskino NMA)kiekvienai prekei nesvarbu,ar virs 10 000 lt. ar ne, yra surinkti po 3 komerciniai pasiulymai.Buvau NMA,sutikrino visus popierius ir atsiunte paštu atsakyma,kad viskas "chokej" :D ,ir dabar 2014m.reikes užpildyti mokejimo prašyma.

tai vis dėl to gerai, kad 3 komercinius susirinkau. nu tada viskas paprasta, dar belieka iš komercinių susivesti duomenis lentelėn irviskas :) dėkingi už informaciją :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau iš NMA laišką, kad jau reikia iki gegužės pristatyti mokėjimo prašymą. Su tom apklausom man neaišku vis dar, ar mano samprotavimai teisingi. Pirmadienį skambinsiu klausti ir teks kažką sugalvoti... Kolegos gal turite patirties šitame reikale ? :eusa-think:

200 lt, dariau ;):icon-rolleyes:

ta prasme 200 lt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau iš NMA laišką, kad jau reikia iki gegužės pristatyti mokėjimo prašymą. Su tom apklausom man neaišku vis dar, ar mano samprotavimai teisingi. Pirmadienį skambinsiu klausti ir teks kažką sugalvoti... Kolegos gal turite patirties šitame reikale ? :eusa-think:

200 lt, dariau ;):icon-rolleyes:

ta prasme 200 lt?

Dariau, uz 200 lt dariau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki is karto noreciau paprasyti, kad neuzsipultumete ir tiesiog graziai atsakytumete i jums ko gero paprasta klausima.

siemet sugalvojau praplesti senelio uki,labiau susikonsentraves esu i paukstininkystes uki. noreciau paklausti ar galeciau pretenduoti i kokia nors ES parama? ko reiktu ir kur kreiptis norint ja gauti? yra zemes.yra ambiciju, esu jaunas,turiu santaupu pradziai. noreciau prasiplesti,padekite su siuo klausimu.

iskarto dekoju mielieji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau, uz 200 lt dariau :D

Mokėjai kažkam litus, kad komercinius parašytų ? Nelabai supratau tavo šitų paskutinių postų :eusa-think:

manau jis turejo omeni, kad dave 200lt "daViau"

ka turejau omenij ta ir parasiau :)

neisivaizduoju kas ten tau imtu ir kam duot reiketu? gal turi sitoj sritij patirties ir zinai kam ir po kiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr. Zoidberg, jei pats nesugebi (nors su daktaro laipsiu Dr. turetu sugebet) apklausos padaryt, nueik LZUKT ar kitus konsultantus, susimokesi ir surasys tau ta lapa :D :D

Tai tu žmoniškai ir parašyk, o ne per kelis postus kažkokios užuominos. Pats parašiau ir pridaviau paraišką, tai ir apklausos pažymėlę kaip nors užsipildysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr. Zoidberg, jei pats nesugebi (nors su daktaro laipsiu Dr. turetu sugebet) apklausos padaryt, nueik LZUKT ar kitus konsultantus, susimokesi ir surasys tau ta lapa :D :D

Tai tu žmoniškai ir parašyk, o ne per kelis postus kažkokios užuominos. Pats parašiau ir pridaviau paraišką, tai ir apklausos pažymėlę kaip nors užsipildysiu.

Tada labai atsiprasau uz patarimus savo :)

jei pats paraiska pildei ir pridavei, tai ta pažymele bus tikriausiai vienas juokas, nes ta paraiska tikrai ne juokas :D

o is kart pridavei ar reikejo dar ka keist, nes sako labai kabinejasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr. Zoidberg, jei pats nesugebi (nors su daktaro laipsiu Dr. turetu sugebet) apklausos padaryt, nueik LZUKT ar kitus konsultantus, susimokesi ir surasys tau ta lapa :D :D

Tai tu žmoniškai ir parašyk, o ne per kelis postus kažkokios užuominos. Pats parašiau ir pridaviau paraišką, tai ir apklausos pažymėlę kaip nors užsipildysiu.

Tada labai atsiprasau uz patarimus savo :)

jei pats paraiska pildei ir pridavei, tai ta pažymele bus tikriausiai vienas juokas, nes ta paraiska tikrai ne juokas :D

o is kart pridavei ar reikejo dar ka keist, nes sako labai kabinejasi?

nu ta paraiška tai tikrai ten nėra sudėtinga :) pvz. man netiko kai pridavinėjau, kad suklydau be skaiciuodams gavosi ne 4,94ha o 4,96 ha :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki is karto noreciau paprasyti, kad neuzsipultumete ir tiesiog graziai atsakytumete i jums ko gero paprasta klausima.

siemet sugalvojau praplesti senelio uki,labiau susikonsentraves esu i paukstininkystes uki. noreciau paklausti ar galeciau pretenduoti i kokia nors ES parama? ko reiktu ir kur kreiptis norint ja gauti? yra zemes.yra ambiciju, esu jaunas,turiu santaupu pradziai. noreciau prasiplesti,padekite su siuo klausimu.

iskarto dekoju mielieji

bus kokiu atsakymu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pats paraiska pildei ir pridavei, tai ta pažymele bus tikriausiai vienas juokas, nes ta paraiska tikrai ne juokas :D

o is kart pridavei ar reikejo dar ka keist, nes sako labai kabinejasi?

Netiko po kablelio skaičius skaičiavimuose (ne taip suapvalinau, kaip jiems reikėjo), o visa kita praėjo be problemų. Teko ir pakeitimams prašymą rašyti - irgi be trikdžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pats paraiska pildei ir pridavei, tai ta pažymele bus tikriausiai vienas juokas, nes ta paraiska tikrai ne juokas :D

o is kart pridavei ar reikejo dar ka keist, nes sako labai kabinejasi?

Netiko po kablelio skaičius skaičiavimuose (ne taip suapvalinau, kaip jiems reikėjo), o visa kita praėjo be problemų. Teko ir pakeitimams prašymą rašyti - irgi be trikdžių.

o tai tik prašymo pakanka, norint keisti techniką perkamą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai tik prašymo pakanka, norint keisti techniką perkamą?

Taip, pakanka. Taip pat reikia nurodyti priežasti, dėl ko nori daryti tokius pakeitimus. Turi būti įsisavinama parama ir t.t. Jeigu viskas tinka, tai pakeisti leidžia be problemų. Ir tų pakeitimų galima daryti ne vieną kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki is karto noreciau paprasyti, kad neuzsipultumete ir tiesiog graziai atsakytumete i jums ko gero paprasta klausima.

siemet sugalvojau praplesti senelio uki,labiau susikonsentraves esu i paukstininkystes uki. noreciau paklausti ar galeciau pretenduoti i kokia nors ES parama? ko reiktu ir kur kreiptis norint ja gauti? yra zemes.yra ambiciju, esu jaunas,turiu santaupu pradziai. noreciau prasiplesti,padekite su siuo klausimu.

iskarto dekoju mielieji

bus kokiu atsakymu ?

Sveikas, kad labai apstrakčiai parašei apie esamą ūkio situaciją ir kokios tavo ambicijos. Jeigu nori kokios tai nuomonės, parašyk esamo ūkio dydį ir kokie norai būtų (kuo smulkiau tuo mums lengviau). Mes tada atsakysime ar lūkesčiai realūs ar ne. Nesitikėk, kad tau čia kaškas pasakys kaip daryti, kad uždirbtum 1.000.000, viską turėsi pats galvoti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Labas.Praejo 3 metai nuvezem dokumentus.Viskas kaip ir tvarkoj.Per kiek laiko ivertina ir praveda pinigus.Jau tris savaites ir nieko dar. :D Jau ir patikrino NMA,VET.TARNYBA.

Įvertina per 20 darbo dienų. Kol priims sprendimą dar praeis kažkiek laiko. Kiek - niekas nežino.

Šiandien pridaviau savo mokėjimo prašymą. Pasirodo, kad nieko ten mandro nėra. Lauksiu įvertinimo ir tolimesnių litų :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.Praejo 3 metai nuvezem dokumentus.Viskas kaip ir tvarkoj.Per kiek laiko ivertina ir praveda pinigus.Jau tris savaites ir nieko dar. :D Jau ir patikrino NMA,VET.TARNYBA.

Įvertina per 20 darbo dienų. Kol priims sprendimą dar praeis kažkiek laiko. Kiek - niekas nežino.

Šiandien pridaviau savo mokėjimo prašymą. Pasirodo, kad nieko ten mandro nėra. Lauksiu įvertinimo ir tolimesnių litų :icon-cool:

nu aš kitą pavasarį jau pridavinėsiu taip pat :) žėsim kaip seksis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...