Jump to content

Vikšrinis traktorius T-74


Donatas

Recommended Posts

Taigi kokie atsiliepimai apie si traktoriu? Kaimynas pasiule nusipirkti is jo uz 3500lt su buldozeriu. Ar verta? Visgi kaimas 2km sunkeliu nuo centrinio kelio tai kai ziema kartais uzpusto pravaziuoti neimanoma, taip pat zemes pas mus sunkios gal arimams geriau nei T-40? :) Nes bent jau su tokiu pas mus seniau ardavo tai 4korp be vargo. Kaip jie laiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 89
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

laiko uz dt 75 tikrai geriau, yra keletas skirtumo tilte, viksru itempimas kitokiu principu, shiaip bent jau man tikrai begalo grazus traktorius, toks sakyciau labai retas siom dienom, investicija uz tokia kaina tikrai be promocho, nes pardaves i metala gausi tiek pat, be to buldozeris gali ir papildomu litu uzdirbti, as imciau su visais trukumais ir privalumais vien is patriotizmo ir nostalgijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano brolis panasiai irgi sako :) jis dar spejo pora metu chalkoze su tokiu padirbeti. Kaimynas nupirko ji is kazko uz metalo kaina :) ir praktiskai nenaudojo, sake viskas veikia yra puskacius kuriamas su starteriu, varyklis lyg labai ir neapsimyzes :) aisku skardas dazyti iskart reiks. Tada vienas ratukas bisky skyles kur kaip cia pavadinus stipinas prie rato daeina :) ir vienas ratukas padyles o kiti siaip ziurint atrodo gan neblogai ir nelabai padile. Tai vat man kas dar labai vilioja buldozeris :) ziema ir sniega kartais prireikus nustumti :) ir siaip kokia uztvanka pastumdyti :) kelia pasilyginti arti, manau daug geriau nes su soraku kai paoriau pora metu tai dabar is visu tiltu tepalai bega :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano brolis panasiai irgi sako :) jis dar spejo pora metu chalkoze su tokiu padirbeti. Kaimynas nupirko ji is kazko uz metalo kaina :) ir praktiskai nenaudojo, sake viskas veikia yra puskacius kuriamas su starteriu, varyklis lyg labai ir neapsimyzes :) aisku skardas dazyti iskart reiks. Tada vienas ratukas bisky skyles kur kaip cia pavadinus stipinas prie rato daeina :) ir vienas ratukas padyles o kiti siaip ziurint atrodo gan neblogai ir nelabai padile. Tai vat man kas dar labai vilioja buldozeris :) ziema ir sniega kartais prireikus nustumti :) ir siaip kokia uztvanka pastumdyti :) kelia pasilyginti arti, manau daug geriau nes su soraku kai paoriau pora metu tai dabar is visu tiltu tepalai bega :)

buk patriotas kelem ruskiu kariuomene :lol: man ir 75n lb puikiai tarnauja ratuku metalome dar metosi kaikur, traktoriai "neuzmusami" ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastas kaip trys kapeikos traktariokas. Tiltas galinis remontuojas be vargo, ta prasme pavaros (posukei). Su tevu buvau kazkada, kai mazas buvau, nevienasyk "paskerdes". Tik ziurek, kad zvaigzdes ir vezimeliu ratukai nebutu labai jau sudile, nes gaut ju bus praktiskai neimanoma, na dar prie to pacio kad 3 begiu vaziuojant deze neuztu. Na ir dar prie to pacio kaina trupuka musk, lauze tiek nekainuos, o pirk nelabai jau kas ji pirks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sigi, nebalamutink Donato. :icon-exclaim:

Donatai, ziurek kokia deze. jei buldozerio - tada gerai, jei ne, su buldozeriu tik sniega stumdisi...

toks pats ant kiemo stovi....

O kuo skirias tos dezes?

Siaip idomu uztai ir klausiu, nes irgi pas tevus bent du tokie "tankai" stovi laukdami reanimacijos.

buldozerio letesnes. ten ar reduktorius papildomas stovi, ar dar kas. uosvis tai geriau zino, nes su tokiu melioracijoj kazkiek dirbo, paskui su stalinu. o jei skirtas zemei dirbt, su buldozeriu labai sunku, nes greit bega, dega sankaba....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sniega gal ir pastumdysi, o ari jei noresi turesi ir pluga jam jieskot :) jei nori kiema nusivalyti dekis buldozeri ant t40, o mtz50 pasiziurek kaip viduriai traktoriaus nes jei ji kapitaliai perinkti tai dalys gali brangiau kainuoti negu traktorius :) variklis 50 kai vientilciui uztenka, imk ratinitraktoriu plugas tas pats tiktu ir kitoki inventoriu galetum kabinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sniega gal ir pastumdysi, o ari jei noresi turesi ir pluga jam jieskot :) jei nori kiema nusivalyti dekis buldozeri ant t40, o mtz50 pasiziurek kaip viduriai traktoriaus nes jei ji kapitaliai perinkti tai dalys gali brangiau kainuoti negu traktorius :) variklis 50 kai vientilciui uztenka, imk ratinitraktoriu plugas tas pats tiktu ir kitoki inventoriu galetum kabinti
PritariuVygai. Ratinis lieka ratiniu. Šiaip geriau dar pataupius koki MTZ80 pasijimt. O pagal išvaizdą tas50 kur foto. jaučiu ir jėgos mazgų būklė toli gražu nestebuklinga. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejom ir mes toki.... Uzdirbo mum ant naujo bielkio.. o paskui i metalo lauza nes jau variklis buvo nusibaiges ir dar kazkas....

Greiciu deze buvo be reduktoriaus tai eidavo smagiai kai tevas transportine pavara imesdavo ot skriedavom laukais :lol:

Arti malonu su juo 4 korpusu pluga tempia be problemu, Siaip rekomenduociau ji tureti lauku lyginimui ir kultivavimui nes nepakeiciamas dalykas gali visur kiaurai eiti.. be to nesuslegia zemes kai kultivuoji nesimato veziu , zeme geriau isdirbama.. Geras daiktas jei tik neitu dulkiu i kabina :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su viksriniu as pradejau bendrauti kaip ir voras tik truputi veliau nuo penktos klases istorija labai panasi tevas nuvarydavo i laukus, o vakare atvaziuodavo parsivaryti :D tiesa problemos su viksrais prasidejo veliau nes traktoriukas buvo visiskai naujas, bet kai prasidejo tai prasidejo, viena karta teko net is po kultivatoriaus isikrapstyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...