Jump to content

Avininkystė: inventorius


Donatas

Recommended Posts

Na manau cia ir yra paskaicuota taip kad pralystu iki tam tikro stambumo eriukai, o iaugusios avys jau nesugeba. Kad pirmom dienom vyks kova tai tikiu, bet ilgainiui manau avys kurios nebegales ilisti nustos bandyti ir eriukam liks laisvas kelias.

Beje pastebejau zaviesus :) siaip galima keliu gabarytu tokius pralindimus pasidaryti ir prireikus pasikeisti i tokius iki kokio dydzio norima maitinti papildomai eriukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 109
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

netikiu kad nė vienas nesveriat savo avių :eusa-think:

Aš sveriu tik skerdieną, o gyvas avis pardavinėju vienetais, o ne kilogramais. :) Kiti manau panašiai daro.

Šiaip esu matęs, kaip avį sodina į bliūdą plastikinį ir deda ant svarstyklių. :)

Na ir esu matęs specialias svarstykles avims viename stambiame ūkyje. Metalinis narvas, kuris tuo pačiu yra ir elektrinės svarstyklės. Manau, kad jos ne mažiau kaip pora tūkstančių kainuoja. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...

Sveiki,noriu pasikonsultuoti, šiuo metu ieškau švirkšto avims skiepyti. kol kas radau tik "avenoje "

http://www.avena.lt/Galvijams-ir avims/fermai%20ir%20ukiui/Kategorija:veterinarija/Kategorija:%20veterinarija-svirkstai

Dėja aprašymai skurdoki, gal kas naudojate ir galite pasidalinti patirtimi ,kokiu principu jie veikia? kaip išsirinkti? Mūsų ūkis iki 100 avių, taigi nesinori nusipirkti daikto vienam sezonui . Laukiu Jūsų komentarų ir iš anksto dėkoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lytagroje dar nemažas pasirinkimas yra, tik tiek, kad pas juos iš katalogo rinktis reikia. Vietoje dažniausiai neturi. Patarimas. Rinkis tokį, kad būtų reguliuojama dozė. Nes skirtingi vaistai ir vitaminai skirtingomis dozėmis gi leidžiami ir atsižvelgiant į gyvulio masę. Arba pirk kelis skirtingų tūrių.

Dar patarčiau žiūrėtis tokį, kur buteliukas ant švirkšto užsifiksuoja, o ne su šlangelėmis. Nes kaip suprantu ta šlangelė prie DIDELIO butelio su vaistais pajungta turi būti, o kai tik 100 avių, tai ir buteliukų mažų užtenka.

Su dozatoriumi (bent jau man asmeniškai) nepatogu leisti vaistus po oda. Todėl naudoju tik preparatams leidžiamiems į raumenis.

O šiaip tai labai patogus būdas injekcijoms daryti. Greita, efektyvu ir švaru.

Savo švirkštą pirkau prieš N metų iš Kretingos VetTiekimo vaistinės. Net nepamenu, kiek kainavo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...