Jump to content

Avininkystė: inventorius


Donatas

Recommended Posts

kaip jos atrodo? kaip ''kusockes''?

tokio tipo, tik tiek, kad jos mažos, gali paimt i vieną ranką

Su tokiom vet gyd kirpo nagas karvėms!!! :lol: Nebent šitos mažesnės.

Man rodė, kaip apipjaustyti nagas peiliu, bet aš taip nemoku.

Aš kerpu dviem replėm: vienas nusipirkau Avenoj specialias, pigiausias, bet jos l. nepatogios ir per didelės, tai su jom išglaiu nukirpti tik senų avių apleistas nagas toje vietoje, kur labai kieta. O šiaip naudojuos replytėm, skirtom vielai kirpti, tik su jom nelabai patogu, reikia įgusti, kadangi jos veikia ne žirklių principu, o replių. Bet išmokau.

Dar reikia peiliuko nešvarumams iškrapštyti. Jeigu naga sveika, avims nesaukda tol, kol neukabini gyvos mėsos, kuri yra giliau po užsilenkusia naga (jeigu niekada nekirpta).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 109
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

kaip jos atrodo? kaip ''kusockes''?

tokio tipo, tik tiek, kad jos mažos, gali paimt i vieną ranką

Su tokiom vet gyd kirpo nagas karvėms!!! :lol: Nebent šitos mažesnės.

Man rodė, kaip apipjaustyti nagas peiliu, bet aš taip nemoku.

Aš kerpu dviem replėm: vienas nusipirkau Avenoj specialias, pigiausias, bet jos l. nepatogios ir per didelės, tai su jom išglaiu nukirpti tik senų avių apleistas nagas toje vietoje, kur labai kieta. O šiaip naudojuos replytėm, skirtom vielai kirpti, tik su jom nelabai patogu, reikia įgusti, kadangi jos veikia ne žirklių principu, o replių. Bet išmokau.

Dar reikia peiliuko nešvarumams iškrapštyti. Jeigu naga sveika, avims nesaukda tol, kol neukabini gyvos mėsos, kuri yra giliau po užsilenkusia naga (jeigu niekada nekirpta).

tai as rašau, kad tokio tipo! :) manosios telpa į vieną plaštaką :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Perkeliu čia:

Sveiki, as nupirkau infraraudonu spinduliu sildytuva, nukreipiau i erioku gardus. Sildo gerai ir svarbiausia nemaza plota. Bikuvoj kaina 209 Lt.

Įdomu, kaip šita mgintaro šildytuvas? Kokio tipo tvarte jis pajungtas? Gal nuotraukų būtų? Keletą pastabų apie jo veiksmingumą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar naudojate tokius piliulių įšovimui skirtus šautuvus?

Atleiskit nesupratau kokiom piliulem?, apvaisinimui?

Per burna vartojamiems įvairiems papildams, vaistams, vitaminams kapsulių, piliulių pagrindu. Principas, kad įšauna tiesiai į skrandį, kur greitai įsisavinamas. Čia pakankamai pas vakariečius populiarus. Prisegu foto, kad suprastum pricnipą. Čia foto tik naudojami skystu pavidalu papildai ar vaistai

post-7315-141521803666_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik tabletėms, ne skysčiams?

Kiek įdomu toks kainuoja? Koks vargas kaskart bandyti įsiūlyti avims antihelmintikų tabletes!

iš to dairymac ir siunčiatės kaukę, Greenai?

Loreta, kur foto mėlyni "šautuvai", tai tik tabletėm, foto kur su avim, naudojama skysčiams.

Dviejų dydžių "šautuvėliai" yra, kainas patikslinsiu vėliau.

Dirbame su Dairymac tai jau siunčiasi, matau, kad Vokeitijoje (IN TRANSIT - ARRIVAL SCAN EUROHUB - HERNE-BOERNIG, GERMANY), tai jei bus noro Loreta į pm kontaktą ir susikambinam avažiuosiu parodyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik prieš važiuodamas kainas pasakykite, gal nereikės ir važiuoti :lol:

Bet parašykite.

Kaukės komplekto (pompa, siurbtuvo kaukė, gaivinimo kaukė, krepšys) kaina yra 424 Lt be pvm

Čia pirmiausia, gal ne kainos reikėtų klausti, o ką gaunate ir kiek tai svarbu. Mano manymu svarbi yra gyvybė ir kad būti garantuotam, kad viską atlikau norint ją išsaugoti yra svarbesnis momentas. Plius tai ne vienkartiniam panaudojimui. Free your minds:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena.Galk kas zino kur pigiau nusipirkti avims tinkla.

pasiskambink i anykscius as vakar pirkau vokiskus geros kokybes 245lt

rekvizitai baltijos tvoros tel;8638150290 861533586 elektronine parduotuve piemenukas arba nuvazuok nuo utenos gi netoli i vyno gamykla tuo paciu ir vyno firminio galima paimt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia derėtis su pardavėjais Lietuvoj. Ypač kai daugiau perki, tai tikrai įmanoma. Pernai kol viską susipirkau iš Avenos, visus metus turėjau, sakyčiau l. neblogą nuolaidą ir niekur važinėti nereikėjo, viskas internetu (kiek laiko, o kiek kuro susitaupė! - aš ir tai skaičiuoju, nes atliekamo laiko neturiu.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...