Jump to content

kamera


Mindaugas..

Recommended Posts

Sveiki, iskilo man problema. Nufilmuoju koki nors vaizdeli, noriu ji ikelt i windows movie maker, bet raso kad sis failas negali buti ikeltas. kame reikalas? :icon-confused:

gal pirmiausia parasyk su kokia kamera filmuota ir kokiu laidu prijuni prie kompo. o gal is mobilkos nori ikelt :D

per USB kabeli filmuotos medziagos neikelsi reikia firewire.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as kai ikeliu filmuota medziaga i pc, taj wiskas buna OK, bet kai keliu i windows movie maker, raso, kad sis failas negali buti ikeltas, jej neklystu, tai formatas netinka, gal galit pasakyt kokia taj programa, kuri gali pakeist formata? :icon-confused:

pilnas internetas konvertavimo programų, o gal ir su kamera buvo,prie mp4 būna konvertavimo programėlės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nežinau bet pas manebuvo kamera ir per usb ir per firewire, kamera 60gb tai aišku skirtumas kėlimo greičio jaučiasi, bet labai abejoju ar gali pakenkti filmuotai medžiagai tai, per kur ji buvo sukelta. Nors man jokiu bedu nebuvo keliant abiem būūdais :icon-rolleyes:

as kalbejau apie miniDV, apie visokias flash ir hdd kameras tai jos turbut visos per usb veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...