Jump to content

apie sieno rinktuves


Gyciokaz

Recommended Posts

naudojam landsberg kaskokia amzius +- 25m dirba be priekaistu dedasi 5smulkinimo peiliai tinka sienui siaudams zolei vesti su t25 slapesnej vietoj vargas ir darbas labai letas pasikrauna apie 2t sieno. i sezona pas mus ir kaimyna suvezdavom apie 300- 400 tokiu rinktuvu :D

o jei reikia mazam mazo :Dhttp://www.agronic.fi/en/tuotteet/minipaalain.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naudojam landsberg kaskokia amzius +- 25m dirba be priekaistu dedasi 5smulkinimo peiliai tinka sienui siaudams zolei vesti su t25 slapesnej vietoj vargas ir darbas labai letas pasikrauna apie 2t sieno. i sezona pas mus ir kaimyna suvezdavom apie 300- 400 tokiu rinktuvu :D

o jei reikia mazam mazo :Dhttp://www.agronic.fi/en/tuotteet/minipaalain.htm

o nauju jau niekas nebegamina? matai man sienas niekam nera reikalingas, reik tik nuo lauku ji nurinkt ir isverst kur gale lauko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as siam sezonui nusipirkau beveik toky paty kaip FM ydejo nuotrauka to raudono bet nusivyliau nes musu t-25 manau per silpnas ir mazam rinktuvui pries kalnus dusta vos užtraukia pilna, taipat vienoto atsileidzia pusašiu varžtai viena karta net begy buvo ismete pries kalna vaziuojant...tai daugiau nedusysim jau kita vasara pupsiaus su rinktuvu...o kas ten per ritiniu presai su vyniotuvais maziem traktoriam skirti?dar tokio buvau nemaciusi ka apie juos manote?kur toky butu galima nusipirkti?kokia kaina?sudomino..tikriausiai ir prie t-40 galima butu kabinti? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as siam sezonui nusipirkau beveik toky paty kaip FM ydejo nuotrauka to raudono bet nusivyliau nes musu t-25 manau per silpnas ir mazam rinktuvui pries kalnus dusta vos užtraukia pilna, taipat vienoto atsileidzia pusašiu varžtai viena karta net begy buvo ismete pries kalna vaziuojant...tai daugiau nedusysim jau kita vasara pupsiaus su rinktuvu...o kas ten per ritiniu presai su vyniotuvais maziem traktoriam skirti?dar tokio buvau nemaciusi ka apie juos manote?kur toky butu galima nusipirkti?kokia kaina?sudomino..tikriausiai ir prie t-40 galima butu kabinti? :icon-rolleyes:

Taigi belarus juk turi? Ar ten pirkimas neivyko? Ta rinktuva su t40 be vargo tampysi. Pats tampiau su t40 prp1.6 (rusiska dirzini presa) ir siaudus presavau - tai traktorius turejo ka veikt, bet per sunku tikrai nebuvo. Jei manai apie nauja maza gal geriau pirkt naudota dideli? Plevele apvyniot ta pati kieki dideliais rulonais manau pigiau. Nes presa turedama turbut ir zalia mase presuot noresi. Kokio tipo presa rinktis tikrai nzn, tik pats manau jog dirzinis reikalauja maziau galios nei bugninis ar grandininis, be to geriau presuoja ir pirkt pigesnis (tik po to dirzai bangus :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ai ten su tuo belarusu bisky kitaip isejo dar turiu t-40 nelabai ka ismanau apie tuos presus skaiciau cia forume kad tipo pvz belarusam labai darbiniai nelaiko nuo tu presu jeigu jie dar su smulkintuvais tai isvis atseit per silpni na o koks skirtumas ar presas su smulkintuvu ar be?kuris geriau kurie labiau perkami ir naudojami ? ir ar kas nors dirba presa didely kaip tu sakai prikabine prie t-40?jiems galios užtenka?apsuku ir pan? seip tas maziukas presas man patiko del to kad daro tokius maziukus nedidukus ruloniukus kaip mano ūkiui jie butu labai patogus :icon-rolleyes::icon-rolleyes: tai visdelto tikriausiai lietuvoje jais nieks neprekiauja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

smulkinimas kiek zinau zaliai masei naudojamas. o be jo kaip nezinau...

as tai tampiau dideli su t40 del to kad kuro maziau reikia ir siaip tas traktorius man dirbt smagesnis uz belarusa. Darbinis pakankamai stiprus, tik labai bjaurus naudot....

Galios poreikis lb priklauso nuo rulono dydzio ir suspaudimo. Su dideliu kintamos kameros presu galima ir mazus rulonus daryt. Plotis nesikeicia, tik diametras. Vieni musu kaimynai su belarusu tampo bugnini class 255 ar kazka panasaus, bet lyg be smulintuvo...

ir dar, jei tavo pupsikui sonines pavaros atsileidineja greiciausia bus smeiges isklibusios. Reiketu sonines pavaras nuimt ir naujas siek tiek storesnes smeiges nutekinus isdet, tokio storio kad neklibetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ai ten su tuo belarusu bisky kitaip isejo dar turiu t-40 nelabai ka ismanau apie tuos presus skaiciau cia forume kad tipo pvz belarusam labai darbiniai nelaiko nuo tu presu jeigu jie dar su smulkintuvais tai isvis atseit per silpni na o koks skirtumas ar presas su smulkintuvu ar be?kuris geriau kurie labiau perkami ir naudojami ? ir ar kas nors dirba presa didely kaip tu sakai prikabine prie t-40?jiems galios užtenka?apsuku ir pan? seip tas maziukas presas man patiko del to kad daro tokius maziukus nedidukus ruloniukus kaip mano ūkiui jie butu labai patogus :icon-rolleyes::icon-rolleyes: tai visdelto tikriausiai lietuvoje jais nieks neprekiauja?

mes su bratka antri metai rolunuojam su Class 255 Roto Cut, sis presas kartu su vyniotuvu. pirma meta bandem sukt su Mtz 1221, 135AG tai ne vieno roluno nepavyko padaryt nes darbinis nelaiko ir hidarulines sistemos skystis uzverda. Jei geri preso smulkintuvo peilei tai net lengviau eina traktorius ypac jei zole sena ar peraugus, daugaiu mases telpa i roluna, mazesne galimybe kad suges pasaras ir l. smagu ardyti, tik nuimi plevele su tinklu ir gagalima sakyt pats rulonas isyra. saiudu tai sukt meginom su paprastu Mtz82 (tik isidejom turbina) sunkei bet ejo, aisku po to teko pirkt darbinio veleno juostas :D. dabar sukam su JD 135AG tai visai kitas darbas. ir hidraulas geras ir galios pakanka. rik pasiziureti i presu technini aprasyma nes pvz. sito preso aprasyme yra pabresta kad traktoriaus hidrauline sistema turi tureti hidraulinio skyscio ausintuva. kita mat desim patys ausintuva nes jei karsta diena tai l. kaista deze traktoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...