Jump to content

TKR-7


Overumas

Recommended Posts

nieko blogo, filtras tik tinginiam kurie tingi valyt centrifuga, kai jau nustos ji veikt, tada gali det filtra. valo ji kaip ir filtras.

Nestumk, ką ? :icon-wink: Apie centrifūgą ir pusiau sintetinį tepalą aprašyta aukščiau minėtoje temoje. Dėl tepalo gerų plaunančių priedų centrifūga mažai ką pagauna, todėl valo ne taip efektyviai. Ir ne aš čia sugalvojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuorodos informatyvios, tik kurios iš jose aprašomų naujovių taikomos rusiškose centrifūgose ? Kol dar nauja tai sukasi, o kai pasidėvi tai ir lėtėja. Ir kodėl po pusiau sintetinių tepalų supylimo ant centrifūgos sienelių nustojo kauptis tas minkštas marmalas, o liko tik plonas sluoksnelis kietos masės ? Čia ir yra pagrindinis klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuorodos informatyvios, tik kurios iš jose aprašomų naujovių taikomos rusiškose centrifūgose ? Kol dar nauja tai sukasi, o kai pasidėvi tai ir lėtėja. Ir kodėl po pusiau sintetinių tepalų supylimo ant centrifūgos sienelių nustojo kauptis tas minkštas marmalas, o liko tik plonas sluoksnelis kietos masės ? Čia ir yra pagrindinis klausimas.

O todel nes susipyle geresne alyva ir prie centrifugos krastu prilimpa tik tos kietosios daleles (metalo dulkes, zindros ir nuodeguliai) o to dumblo buna daugiau is pacios mineralines alyvos nei del to kad su mineraline alyva centrifuga geriau valo.

nori pasakyt idejus popieriny filtra jis ta marmala sugaudys is pusiau sintetines, ar sintetines alyvos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"LINAS KLIMAVICIUS" ir "belarus8822" pritariu 100% , mano ismanymu cetrifugos pralaidumas islieka pastovus , ar ka tik valyta ji bus , ar dirbus . Koks bus filtro pralaidumas , jei sudrebtume i ji tai ka randam valydami centrifuga ? Minusas prieziura , daugiau laiko ir kruopštumo reikia , kaina irgi . Prieš TKRa lygtais buna mazytis tep. filtriukas , ar klystu ? Kitas dalykas jei kam jinai gerai nedirba , tai pas toki šeimininka ir variklio gyvenimas nesaldus , itariu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim belarusa 892, prasukes 4300mth visada piltas tik kamazinis tepalas, centrifuga viska valo, tepalai keiciami laiku, variklis ir turbina dirba kaip nauji, jokio remonto nemate, tai man ne mintis nekyla centrifuga keist i filtra ar pilt kitoki tepala, buvo pirktas naujas, gal tiesiog geras papuole?:D
Sveiki nieko gero tas ruskas kamazinis tepalas ,geras beleris papuole,paimk kada tarp pirstu patrink kamazini ir koki pusiau sintetini ir pamatysi kad susilus jis ne toks teplus tas kamazinis, M -10g, girdejau taxistai kaune parduodant masina nigrolo dapila arba Tap. kad spaudimas atsirastu.. ant tepalo nesutaupysi ,,beje Lotos ir nekoks buvo pries 6-7 m gal maisydavo su kokiu rusku :) yra geras pasakymas ..ruskas tepalas gera medziaga tepalui..tie rusiski motorai laiytu ir neblogai jei geru tepalu teptusi :eusa-naughty:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim belarusa 892, prasukes 4300mth visada piltas tik kamazinis tepalas, centrifuga viska valo, tepalai keiciami laiku, variklis ir turbina dirba kaip nauji, jokio remonto nemate, tai man ne mintis nekyla centrifuga keist i filtra ar pilt kitoki tepala, buvo pirktas naujas, gal tiesiog geras papuole?:D
Sveiki nieko gero tas ruskas kamazinis tepalas ,geras beleris papuole,paimk kada tarp pirstu patrink kamazini ir koki pusiau sintetini ir pamatysi kad susilus jis ne toks teplus tas kamazinis, M -10g, girdejau taxistai kaune parduodant masina nigrolo dapila arba Tap. kad spaudimas atsirastu.. ant tepalo nesutaupysi ,,beje Lotos ir nekoks buvo pries 6-7 m gal maisydavo su kokiu rusku :) yra geras pasakymas ..ruskas tepalas gera medziaga tepalui..tie rusiski motorai laiytu ir neblogai jei geru tepalu teptusi :eusa-naughty:

Zadu i savo T40 supilt "Shell Helix Diesel HX5 10W-40" , jei kada pasitaikytu patrink tarp pirstu, veiksmas bus pavasari .Domina tepimo savybes labai , a nesupjaus variklio ir tt . Na Belarus 892 , kaip ir visi , manau , but papuoles i "geras rankas" , seniai jau butu uzdetas tep. filtras , ir TKR pakeistas ne vienas .:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbo ant mano ukelio , tai kiek ? Aš šita renkuos del to , kad tenka ir ziema pavaziuot malkikiu , kokis 3 metus nekeisiu vel . Antioksidacines savybes cia irgi svarbu , kai tiek tedirbu . Bet jei "Augunstas" patestuotu but ramiau , ziurek uztiks dar "rusko" priemaisu , a dar ko . Na cia juokauju , juk tepalo darb. temp. apie 100-120 laipsniuku , tada butu tikslus testas . Yra teke is automatines dezes , trukus vamzdeliui , apsilaistyt delna karstu tepalu , tai "testas" buvo neduok dieve . Bet "teplumo" nepajutau jokio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepeiku aš to kamazinio tepalo , apie TKR jei kalbet , a kolukiuos turbininiu traktoriu nebuvo ? Gerai jei anie mate ta kamazini , ede paprasta dyzelini , koki gavo , a nedirbo ? Dirbau pries kolukiam griuvant su t-150k , tai toks jaunas inzinierius , kazkaip (nu patys zinot kaip tada viskas gaunama budavo) parveze , tada retenybe , kaip jis sake italisko sintetinio tepalo statine . Sake gausit tik tie kas su turbina , i ka manot ? Ikiso viens dieds pirsta , pamakaliavo i pasiunte ta inzinieriuka su visu tuo tepalu, turbut aisku kur ? Tas traktorists pasirode autoteritets visiem didesnis sako-"skystas i neslidus , as tokio nepilsu" . Nepyle ir kiti , tik i hidrauli . Va kaip , dabar juokas ima prisiminus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tai kam sintetika? tai kam i masinas sintetika? lengviau suka kuriant, geresne kokybe, geriau tepa. Wydai kodel sakai gali supjaut varikli?

Nauji dzioniai naudoja tik shell mineralini 15w-40, o cia belarusam reikia sintetikos.... O, kad mindukxs bielkis sukas kuo puikiausiai su kamaziniu tai kogero nieko keista atlieka laiku TA

I naujas auto eina pagrinde pilna sintetika nes ir varikliai su pribumbasais, o senesnio modelio gamintojas rekomenduoja tik 10w-40 ir jei eksplotuojama ypac atsiauriom salygom tai sintetika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geras puslapis pasiziuret koks teplas priklauso jusu yrankiui ar motorinei transporto priemonei, surasyti visi skysciai ir ju kiekiai.

http://lubematch.shell.com/lt/en_GB/browse/agricultural

pasirinkit jus dominance piktograma ir pazymekit marke bei modely ir turesit lentele su reikalingo tepalo markiruote ir kiekiu. bei alternatyvom.

va cia PVZ- BELARUS 892

http://lubematch.shell.com/lt/en_GB/equipment/892_032712

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbo ant mano ukelio , tai kiek ? Aš šita renkuos del to , kad tenka ir ziema pavaziuot malkikiu , kokis 3 metus nekeisiu vel . Antioksidacines savybes cia irgi svarbu , kai tiek tedirbu . Bet jei "Augunstas" patestuotu but ramiau , ziurek uztiks dar "rusko" priemaisu , a dar ko . Na cia juokauju , juk tepalo darb. temp. apie 100-120 laipsniuku , tada butu tikslus testas . Yra teke is automatines dezes , trukus vamzdeliui , apsilaistyt delna karstu tepalu , tai "testas" buvo neduok dieve . Bet "teplumo" nepajutau jokio :)

Tepalas saltas turi buti skystas ir uzkaites neprarasti tu paciu savybiu, o tie traktoriai prie kolchozo daug vaziuodavo??? ta rusiska marmali ant grandines pjuklui ir tai ... man kiek teko ardyti varikliu kolchoziniu tai pirmoje eileje dvi dienos kol iskasi ta vaksa nuo sieneliu kitur per ji net voztuvu spyruokliu nematyti ,o jei toks S.. i sistema ir uzkemsa filtriuka turbinai -jai minute dvi ir vsio.as ant vienos masinos isbandziau ..Lotos.. pora ziemu indeklu nera ..kolega taupe sunkvezimiui pasekoje spaudimas nukrito..kolchozu laikais mazai kas su termostatais vazinedavo pastoviai saltas motoras ,daug niuansu ,sintetika siuolaikiskiem varikliam kuriu gumeles apsaugotos nuo edimo..pvz ieskojau tepalo i hidraula pasirodo viritionka ruska -5 viskas stengsta lieka tik geras ATF ar dar koks uzsieninis arba apratas nedirba prie -8 ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt mano belarusas kitoks teko ardyt varikli nei ten kazkokio marmalo rasdavau ant sieneliu nei ten ka grandyt. O i hidrauli ne viritionka pilt reikia o ka rekomenduoja gamykla MG-10 ir panasiai, siemet pats jau susipyles shell hidrauline transmisine kad nesipjautu tepalai su kitais traktoriais
:D nu va gerbiamasis jum geras bet shela pilate :) anksciau pries kokius 5 metus sumaisius sintetika su rusku =drebuciai ..daba kazka dadeda ar isima -cia technologija.. as to tepalo nevertinu kai yra gero...i mersa nepilsit turbut kamazinio ? :) beje koki naudojat ir kiek kastuoja litras ?be shell yra ir gero tepalo:)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I varikli tik pavasari pilsiu shell mineralke... O perku reik ziuret i saskaitas kazkas +- 10lt /ltr visus tepalus perku is dojusagro http://www.dojusagro.lt/lt/nauja-technika/atsargines-dalys/john-deere-alyvos-ir-tepalai/

Geri tepalai pas juos biski kainos uzlenktos bet be ju garantinio nebutu :) na man vieno firmele siule po 8lt 10w40 perkant backa200l kaledu proga -kadangi krautuvui ieskojau zieminio 5w30 tai nepsinaudojau ta proga :) ziema kai reikia dirbti stengiuosi pilti ziemini nes kitaip starteris ju nesuka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va as jau pabaigiau savo belarusa turbinti, idejau tkr-6, padidinau kuro kieki ir istaciau savaitgali interkuleri, dabar jau vaziuoja :D pasijaute gana stipriai :D ir dar pries interkulerio radiatoriu vasarai pastaciau pucianti ventiliatoriu nuo pezo 406 :)

A tai siurbly namuose pats , didinai norma , ar pas meistrus , nesupratau ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na buvo taip : nezinojau kiek reikia sukti varzteli kad butu teisinga kuro norma ,gal menesi klausinejau ir ieskojau informacijos apie cekisko kuro siurblio reguliavima kol viena kartai visai netycia atradau vieno zmogaus tel numeri kuris remontuoja ir reguliuoja kuro siurblius, jam paskambinau ir jis man viska paaiskino :) tada visi rupesciai ir isisprende :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal menesi klausinejau ir ieskojau informacijos apie cekisko kuro siurblio reguliavima kol viena kartai visai netycia atradau vieno zmogaus tel numeri kuris remontuoja ir reguliuoja kuro siurblius, jam paskambinau ir jis man viska paaiskino :)tada visi rupesciai ir isisprende :)

... tada rupesčiai tik prasidėjo :lol: bet tema ne apie tai... :D

na man vieno firmele siule po 8lt 10w40 perkant backa200l kaledu proga -kadangi krautuvui ieskojau zieminio 5w30 tai nepsinaudojau ta proga :) ziema kai reikia dirbti stengiuosi pilti ziemini nes kitaip starteris ju nesuka.

Koks krautuvas, kad toks prabangus tepalas pilamas ?

Skaitau šitos temos galiorką, tai toks vaizdas, kad nuo krautuvės diedai susirinkę... Vienas viritionką pila, kitas kamazinį, dar kitas velniai žino ką ir visi visiškai teisūs. Mano teisybė 10W40 su specifikacija žemasūkiams dyzeliniams varikliams dirbantiems didelėmis apkrovomis. Supylus paprastą pemco iš norfos tikiu, kad gali ir užlinkti. Variklis viduje blizga, jokio "nagaro", žiemą starteris suka puikiai (ko nepasakysi su M10). Taigi išvada, kad ne belekoks 10W40 tinka traktoriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...