Jump to content

Dronningborg 8000


petras

Recommended Posts

Gal turi interneto svetaines adreso tos firmos. Na ten tas pats kas ir D7000 tik didesnis ir daug kartu nasesnis. Koks kederis????? kiek kaina? Na nesu mates to kombaino. Nebent silpnesnes vietos yra kur visa ta valomoji juda ji yra ant gumu. Tai tas gumas kas kiek laiko reikia pakeisti. Na daugiau nezinauk. Kaip ir visiem kombainam paziurek ar nera spragilai palankstyti ar kratikliai nera luze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pakomentuokit , nes ryt vaziuoju i ta firma tai noriu zinot ka apziuret tame kombaine ,.... :(

Pradėt siūlyčiau nuo motoro, pasižiūrėk ar neapsišikęs tepalais po kuro siurbliu (pas mane ten bėgo ir nieko nėjo padaryt), prieš kurdamas pačiupinėk variklį, nes dažnai būna, jog priwš atvažiuojant klientui pašildo ir sako vat koks geras variklis. Kai pašils pažiūrėk kad nedūmytų, jei dūmelis melsvas - jau negerai. Važiuoklė turi negalvot ilgai, kombainas turi staigiai pajudėt, sustot, neturi būt jokio vėlavimo. Būtų gerai kad atsidarytum spragilus ir paleidęs kuliamą pažiūrėtum ar jie lygiai sukasi. Kratikliai ant guolių, bet kaip ir visų kombainų jie lūžta, todėl apžiūrėk gerai. Kratoma lenta kur tvirtinasi žiūrėk kad nebūt patręšus. Sietų būklė. Elevatoriai dažnai būna lankstyti, sudilę skardos. Tepimo taškai turėtų būti pažymėti skirtingų spalvų taškais (priklausomai nuo tepimo periodiškumo). Šiaip geriau kai kombainas nėra idealiai švarus, nes jei jį nuplovė rudenį su vandeniu, tai turėsi bėdų. Tai tiek. Derėkis, ir jei jie rašo kad kombainas 87 ar net 91 m tai tegul parodo lentelę (kurios aš per 3 metus ant savo D7000 neradau), kur tie metai parašyti, nes toks kombainas buvo gamintas iki 83. Sėkmės ir gero pirkinio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu petras, nu tu duodi...

viska reikia uz tave sugromuliuoti? E-514- net jei ir keistas variklis, vadinasi ankstesnis buvo uzmustas, na jauciu ne del to, kad mazai darbo turejo, analogiškai ir kiti kombaino mazgai bus susideveję. Ir bendrai paemus, forume jau nekarta buvo rašyta- žiuri į AG, sietu plotą, būgno ploti. E-514 vertas dėmesio tik tada, jei ten Perkinso variklis stovi, be to ten dažniausiai 100ag- truputi mažoka. Jei vokiečio pajunamoji 5,7m-ir variklis tik 100ag, tai pats supranti koks darbas gaunasi.

Dronninborgas- kaip minimum 136ag, plius- ten perkinso šeškė bei hidro važiuoklė, taip kad tas visus jau užknisęs dronninborgas konkrečioj situacijoj geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra toks kombainas: D8900. 1989 m , idealus, 6 metrai, televizorius ir kt...

Lietuvoje tokiu niekas kaip ir neparduoda, taigi noriu kaina suzinoti. Gal kam reikia tokio?

Kol kas svarstau,ar vežti jį į Lietuvą....

Netureciau savo supuvusio dono tai paimciau vien del televizoriaus :D Juokauju aisku, kombaino siuo metu nereik bet siap galvoju kad nepralosi atvezes si kombaina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...