Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Jo pardavejai nosis uzriete, senai teko bendraut su Litechnija, nors kai pirkau savo kubotuke tai dave kaip ir garantija zodine menesiui, atsieit kokie gedimai islys tai pasalinsim. Tai tik priekinio tilto rieboksliai leido tai labai nesisparde, pakeite, tik paciam nuvezt ir parsivezt traktoriuka reikejo. Kolkas tokie gedimai buvo. Priekaba ir as praeita ziema susivirinau 3x1,5x0,5 tai malkas pavasari is misko variau su daina. Turiu klausimeli apie prikabinimo traukliu gidraula, pas mane jis tik kelia, o zemyn savo svoriu leidziasi, ar neturetu jis zemy taip pat su jega spaust?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavelka kaip didelis tik kad kaimynas saviski man atidave buvo prie japono pasidares o ta noreciau prakalt butu atliekamu pinigu pasidaryti vagotuva.

O kaip zadi vagot? As kaip pasisodinu bulves su lenkiska sodinama tai paskiau traktoriukas neapzioja dvieju vagu. Galvoju kokius intarpus po 15cm pasidaryt, bet bijau, kad guolevieciu nelauztu :( .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavelka kaip didelis tik kad kaimynas saviski man atidave buvo prie japono pasidares o ta noreciau prakalt butu atliekamu pinigu pasidaryti vagotuva.

O kaip zadi vagot? As kaip pasisodinu bulves su lenkiska sodinama tai paskiau traktoriukas neapzioja dvieju vagu. Galvoju kokius intarpus po 15cm pasidaryt, bet bijau, kad guolevieciu nelauztu :( .

O tai bulviasodes neina pagal ratus nusireguliuot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavelka kaip didelis tik kad kaimynas saviski man atidave buvo prie japono pasidares o ta noreciau prakalt butu atliekamu pinigu pasidaryti vagotuva.

O kaip zadi vagot? As kaip pasisodinu bulves su lenkiska sodinama tai paskiau traktoriukas neapzioja dvieju vagu. Galvoju kokius intarpus po 15cm pasidaryt, bet bijau, kad guolevieciu nelauztu :( .

O tai bulviasodes neina pagal ratus nusireguliuot?

Tai ,kad nelabai. Jai ir susiaurinciau kazkokiu budu tai labai jau vagos butu tankios, dabar tai pats tas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat gerbiami japonu turetojai, siandien teko dar paart pas kaimynus. Anadien pas juos T-25 bande padaryt darze tvarka, bet vargselis pabugsavo ir namo, atsieit lauksiu kol pasals a tai kasasi grazuolis. Nulekiau sendi ir suariau, laukas buvo dar paukstyno meslu patrestas slapias tai slidoka, bet mana Kubota kaip zveris dviem tiltais isikabino :eusa-dance: ir vat jum rezultatas, PADARIAU as T-25 :lol::lol::lol: . Reklama gavosi nebloga, jau pavasari jauciu darbu apturesiu :eusa-clap: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat gerbiami japonu turetojai, siandien teko dar paart pas kaimynus. Anadien pas juos T-25 bande padaryt darze tvarka, bet vargselis pabugsavo ir namo, atsieit lauksiu kol pasals a tai kasasi grazuolis. Nulekiau sendi ir suariau, laukas buvo dar paukstyno meslu patrestas slapias tai slidoka, bet mana Kubota kaip zveris dviem tiltais isikabino :eusa-dance: ir vat jum rezultatas, PADARIAU as T-25 :lol::lol::lol: . Reklama gavosi nebloga, jau pavasari jauciu darbu apturesiu :eusa-clap: .

O plugeliai vienodi buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks Mindaugai tavo traktyriaus modelis? Mano Kubotoj tai panasu kaip ir T-25 galinis tiltas jai neklystu, butu kaip MTZ, tai dar ant asies galima butu suzaist, o jai dar diskus apverst tai aplamai plotis nerealus. Man tas plotis tai tik del bulviu vagojimo ir reikalingas, vagotuvu traktoraius itariu labai neapkrauciau, bet ekspermentus daryt kazkaip baugoka. Su tekintoju kaip ir sutarta padrytu intarpus. Ka jus gerbemieji manot, gal kas daret tokius patobulinimus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Yanmar 2020D tarp galinių ratų centrų yra 120cm. Sukeitus vietom galinius ratus - praplatėja iki 130cm. Bet man bulvėm vagot pasirodė siauroka vis tiek. Tai tekintojas ištekino praplatinimus-tarpines (jeigu tai galima taip vadinti) 10cm aukščio. Na ir varžtus, kuriais ratlankiai prisukami, teko pakeisti į 10cm ilgesnius. Dabar tarp galinių ratų centrų 140cm. Sukeitus dar ratus vietomis būtų 150cm.

Priekiniai sukeitus pusėmis praplatėja daugiau nei galiniai, tai nieko papildomai daryt nereikėjo iš vis.

Vagotuvą trijų vagų AKPIL nusipirkau naują. Kadangi sodinam nedaug tik sau maistui, tai tuo vagotuvu ir pasodinam (du kart pravažiuoju) ir kaupiam. Vat su iškasim dar neišsprendžiau. Vienvagė AKPIL kasamoji nauja brangoka. Turguje galima gaut už 2500lt berods.

Gal kas pasidalinsit patirtimi kaip kasat bulves su mažais japonais ?

Beje šiemet pabandėm visus daržus iš rudens ne art, o išfrezuot tik. Pažiūrėsim kas gausis.

Turiu nusipirkęs rusišką plūgą vieno korpuso 35 cm pločio už 200lt, bet taip ir neišbandžiau aš jo dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Yanmar 2020D tarp galinių ratų centrų yra 120cm. Sukeitus vietom galinius ratus - praplatėja iki 130cm. Bet man bulvėm vagot pasirodė siauroka vis tiek. Tai tekintojas ištekino praplatinimus-tarpines (jeigu tai galima taip vadinti) 10cm aukščio. Na ir varžtus, kuriais ratlankiai prisukami, teko pakeisti į 10cm ilgesnius. Dabar tarp galinių ratų centrų 140cm. Sukeitus dar ratus vietomis būtų 150cm.

Priekiniai sukeitus pusėmis praplatėja daugiau nei galiniai, tai nieko papildomai daryt nereikėjo iš vis.

Vagotuvą trijų vagų AKPIL nusipirkau naują. Kadangi sodinam nedaug tik sau maistui, tai tuo vagotuvu ir pasodinam (du kart pravažiuoju) ir kaupiam. Vat su iškasim dar neišsprendžiau. Vienvagė AKPIL kasamoji nauja brangoka. Turguje galima gaut už 2500lt berods.

Gal kas pasidalinsit patirtimi kaip kasat bulves su mažais japonais ?

Beje šiemet pabandėm visus daržus iš rudens ne art, o išfrezuot tik. Pažiūrėsim kas gausis.

Turiu nusipirkęs rusišką plūgą vieno korpuso 35 cm pločio už 200lt, bet taip ir neišbandžiau aš jo dar.

Va su tuo plugu ir nusiark vaga, beliks tik susirinkti bulvikes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...