Jump to content

Noriu patarimo


Aridas

Recommended Posts

Ką aš galėčiau patarti... Kadangi su paraiškų priėmimo grafiku vyksta įdomūs dalykai (kad ir šį mėnesį pasirodęs pakankamai netikėtas 10 dienų trukęs kvietimas pagal gyvulininkystės liniją), reikėtų ruoštis iš anksto. Iš vienos pusės, turėsi pakankamai laiko susirasti gerą projekto ruošėją, iš kitos pusės- galima suspėti (jei reikia) pasigrąžinti balansą ir pelno ataskaitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kažkas iš Kazimieros artimųjų ar draugų matyt pavėlavo pateikti laiku :lol: . Niekada (nuo 2004) dar nebuvo tokios trukmės etapo.

Ir man panašiai atrodo... Bo paruošti verslo planą (normaliai) per savaitę pusantros - pakankamai sudėtingas reikalas. Nekalbant apie tai, kad klientai kasdien po kelis kartus turi tikrinti NMA puslapį, ar vėl kokio greituko" nepaskelbė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Noreciau jusu patarimo kolegos,esu naujai iregistraves uki,valda,nuimineju pirma derliu ir tt,uzsiimu zemdirbyste,kokius reikia toliau minti biruokratinius takus kad galeciau gauti paramas,nes kiek zinau tik pora metuku turiu tam reikalui,man 34m kazka iki 40m metu galiu nuveiki,kaip ten yra,aciu iskarto

Visu pirma turi buti tvarkoma ukio finansine apskaita (vedamas balansas, pelno (nuostoliu) ataskaita), piniginiai srautai), reikia tureti zemes naudmenu apie 20 ha (arba butina tureti ne maziau 12 ha nuosavos zemes ir ispareigoti, kad padidinsite iki 20 ha), kad, galetumete pretenduoti i 138 112 Lt parama (20 ha*6096 Lt). Jaunuju ukininku isikurimui ji suteikiama 100 proc. t.y. nereikia savo inaso. Zinoma labai gerai,jei turite issilavinima zum srityje. Privalumas yra, jei gyvenate toje vietoje, kur ir ukininkaujate. Paraiskas reikia pateikti nuo spalio 1 d. iki lapkricio 28

Arba kitas variantas: laukti kol ukis bus veikiantis 2 m. tvarkytis buhalterine apskaita ir bandyti gauti parama pagal priemone Zemes ukio valdu modernizavimas. Maksimali parama - 690560 Lt, ir dar 50 proc. savo arba banko pinigeliai. Zinoma reikia Jums isivertinti kokio dydzio valda, kiek pinigu apsimoka ideti, koks pelningumas ir pan, ivertinti ar is vis verta isipareigoti 5 m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kažkas iš Kazimieros artimųjų ar draugų matyt pavėlavo pateikti laiku :lol: . Niekada (nuo 2004) dar nebuvo tokios trukmės etapo.

etapo laikas buvo numatytas toks todel, kad konkretus zmones galetu jau parasytus projektus priduot...

raimisx kaip pirstu i aki ;)

laukiu nesulaukiu kada satrijos ragana baigs liudna karjera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...