Jump to content

kur parduoti rugius?


Romka

Recommended Posts

Eina peklon tas rugys, nebent del saves, duonai kept. Jis prinokes buna, o mes tuo metu kviecuose. Kai ateina eile rugiui kult - jau padyges ir isgules. Galetume ji pirmiau nukukt, bet po to labai greitai uzsitersia kvieciai, susigadinam sekla. O trasu gauna vienodai. Plius rudeni ji reikia pirmiausiai paset, nes jis krumijasi rudeni, o ne pavasari. Moketu daugiau uz rugi - tada gal. Kvietrugio daugiau prikuli ir daugiau uz tona moka ir dar siaip tokiu dielu galima su kvietrugiu prasukt, ko tikrai nepadarysi su rugiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... vakar stabtelėjęs buvau Obelių spirito varykloj , pas valdžia nebuvau , bet vietinis ūkininkas ... nuo pirmadienio t.y. nuo rytdienos rugiai po 300 Lt/ton :icon-confused: nu ir ..ką daryt :icon-exclaim::icon-question:
Jei sausi gal palukėk savaitę kitą, gi artėja nelemta spalio 1d. Jei po jos nekils, tai nelabai ko ir gero besulauksim. :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

aš kaip nekaltas avinėlis tarp vilku :D kas tie mano pora tonu ,net i elevatoriu teritorijas su tokiu kiekiu neileidže :D:D:D tai sakau gal kam reikės aruode kaupa dasipylti :D na o jai rimtai tai kur gi galima butu išskyrus 'scandagra 'eko rugius parduoti :icon-rolleyes: skandinavai net nežino kada pradės vėl supirkinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš kaip nekaltas avinėlis tarp vilku :D kas tie mano pora tonu ,net i elevatoriu teritorijas su tokiu kiekiu neileidže :D:D:D tai sakau gal kam reikės aruode kaupa dasipylti :D na o jai rimtai tai kur gi galima butu išskyrus 'scandagra 'eko rugius parduoti :icon-rolleyes: skandinavai net nežino kada pradės vėl supirkinėti.

vesk i vietini turgeli :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...