Jump to content

šiaudai kūrenimui


Arunas7

Recommended Posts

Šiais metais parodoje mačiau presą lenkišką su kuriuo presavo šiaudus į pečiu kūrenti.Būtų įdomu kokia kitų žmonių nuomonė apie tokį daiktą.Gal kas turi jau tokį aparatą įsigijęs. Kiek man pasirodė tai ten žaislas, nes labai išlėto eina be to atrodo nemažai elektros jis turėtų sunaudoti. gal kas esate matę kitokių paprastesnių , pigesnių agregatų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokio peciaus reikia, kad ta rule sudegint?

As toky plana / sapna turiu. Neturim dziovyklos, o tikrai reiktu. Pazystu ukininka, kuris pats pasidares dziovykla (apie 40 t). Kurena ja dyzeline burzuika. O jei tokia pasidarius ir peciu kur gavus, kad butu galima siaudais kurt ir dziovint. Dabar ir mokyklas visokiais zilvinais, cipsais kuria, gal sakau ir su siaudais gautusi? Reiktu kazkokiu rimtesniu zmogu minciu, ka jie apie tai mano?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiais metais parodoje mačiau presą lenkišką su kuriuo presavo šiaudus į pečiu kūrenti.Būtų įdomu kokia kitų žmonių nuomonė apie tokį daiktą.Gal kas turi jau tokį aparatą įsigijęs. Kiek man pasirodė tai ten žaislas, nes labai išlėto eina be to atrodo nemažai elektros jis turėtų sunaudoti. gal kas esate matę kitokių paprastesnių , pigesnių agregatų.

nepastebėjau tokio. kokio dydžio kitkom presuoja? nors šiaip pasaulis eina link drožlių ar granulių nes lengviau automatizuoti kūrenimą. Bunkerų pripylei ir automatika reguliuoja kuro padavimą (pvz dingo elektra išsijungė cirkuliacinis siurblys boilerinėj tai ir kuro padavimas nutraukiamas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...