Jump to content

Traktorius T-150k


Guest onix

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
o uz kiek galima gauti MAZ varikli v/6 arba v/8 be turbinos? koks galingumas ju? jeigu reikia varikliui kapitalinio kiek kainuotu?

Apytiksliai v/6 4000Lt, http://www.skelbiu.lt/844189.html , o dėl kapitalinio, tai perskambink parduotuves kiek dalys kur kainuoja ir daug maž sumesk viską :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau visi kalbam apie tai , kaip pigiau paimti 150 arklių.

Gerų anegdotų žino Trainaitis iš Rovaltros, apie MAZ variklius ir T-150K.

T-150K su MAZ šeške tikrai normaliausias varijantas , jei įsidėsi aštunkę iškils daug klausimų kaip panaudoti visus arklius - pirksi galingesnius padargus grimsi dar į didesnį liūną.

Dar vieną pigų variantą buvau radęs GALUOTE toks traktorius vardu ŠLAZAK su varikliu ANDORIJA 170Aj , gal kas nors esat prie jo prisilietę. Man pasakojo kad ten rėmai T-150K , rėmas nelūžtanti , sėdima vieta centre , vairuojasi priekinė ašis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesutinku su tavimi efrendai, gal zinai koki gera lenkiska padarga? tik sienapjoves jie nudare, manyciau kad tas traktorius ne kazin kas.

beje uzmesk aki i www.aes.com.ru/catalog/20_41.html

Nu aš baisiai ten nesigilinau, nes lenkiškai nekertu :( , o XTЗ daro pažangą, bet dar daug reikia ką tobulinti, kad pasiektų vakarietišką lygį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Manau visi kalbam apie tai , kaip pigiau paimti 150 arklių.

Gerų anegdotų žino Trainaitis iš Rovaltros, apie MAZ variklius ir T-150K.

T-150K su MAZ šeške tikrai normaliausias varijantas , jei įsidėsi aštunkę iškils daug klausimų kaip panaudoti visus arklius - pirksi galingesnius padargus grimsi dar į didesnį liūną.

Dar vieną pigų variantą buvau radęs GALUOTE toks traktorius vardu ŠLAZAK su varikliu ANDORIJA 170Aj , gal kas nors esat prie jo prisilietę. Man pasakojo kad ten rėmai T-150K , rėmas nelūžtanti , sėdima vieta centre , vairuojasi priekinė ašis.

Visdelto jamz-238(astunke)geriau uz 236.Pirma daug mazesne vibracija,antra maziau apkrauto variklio didesnis moto resursas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Manau visi kalbam apie tai , kaip pigiau paimti 150 arklių.

Gerų anegdotų žino Trainaitis iš Rovaltros, apie MAZ variklius ir T-150K.

T-150K su MAZ šeške tikrai normaliausias varijantas , jei įsidėsi aštunkę iškils daug klausimų kaip panaudoti visus arklius - pirksi galingesnius padargus grimsi dar į didesnį liūną.

Dar vieną pigų variantą buvau radęs GALUOTE toks traktorius vardu ŠLAZAK su varikliu ANDORIJA 170Aj , gal kas nors esat prie jo prisilietę. Man pasakojo kad ten rėmai T-150K , rėmas nelūžtanti , sėdima vieta centre , vairuojasi priekinė ašis.

Visdelto jamz-238(astunke)geriau uz 236.Pirma daug mazesne vibracija,antra maziau apkrauto variklio didesnis moto resursas.

galiu pasakyt vienareiksmiskai dekite tik 238 nes seskes nelaiko mes dviems traktoriams buvome isideje seskes tai alkuniniai trukdavo o kai pakeitem i astunkes visos problemos isnyko ir laiko tie tiltai ariam 4 pavara 5 korpusu kvernelandu. ir kuro dar maziau astunke naudoja nes neapkrautas pilnai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
  • po 3 metų...
  • po 8 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...