Jump to content

Traktorius T-150k


Guest onix

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Kam tau tas maz variklis, metus laiko pas ukininka dirbau su t150k ten buvo idetas ks-6(cukriniu kombaino) variklis. Tai ejo kaip vejas ir kuro nepasakyciau kad daug. Ardavau su 5 korpusu pakabinamu hidrofikiuotu plugu, tai imdavo hektarui 18-20 litru. ir traukdavo 3darbiniu begiu. Siaip tikrai nera blogi traktoriai, tik reikia deze ziuret kad pakankamas spaudimas butu. Nes dezes remontas brangus. Varikliai aisku mazo ar krazo 8 cil gerai pas mus vienas turejo 8 cil krazo idejes tai ardavo 4 begiu su hidrofikuotu penkvagiu. beje jei nesiruosi naudoti transporte dek nivos(sk-5 kombaino) padangas, jos kietos, bet dirvoj geriau lipa, nei orginlios minkstos. o jei naudosi transporte, ir dar asfaltais kad ir brangesnes dek minkstas, nes nivos ne sezono nelaiko, nuo greicio atsilupa protektorius. Su SMD motoru irgi galios pakankamai vezdavau 24-25 tonas runkeliu, tai kalniukus be jiokiu dusimu iveikdavo. Ir tikrai mgali rasti nebrangu, tik gerai paieskok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Efrendai, gyreisi, kad turi net kelis T-150K su MAZ varikliais.Norečiau sužinoti ar pats variklius dėjai, ar samdei kokią firmą. Kiek kainavo?

Aš jau pirkau su įdėtais tik skirtingose vietose, vienas Pasvalyje, kitas Kelmėje. Pats įdėjimo principas panašus, bet kai kas vis tiek skiriasi.

Konstrukciniu požiuriu labiau pasisekes iš Kelmės, nes ten žmogus darė sau, bet ir tai reikėjo kai ką pertvarkyti pagal save :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...