Jump to content

Kaimo mirtis


rimantas

Recommended Posts

kaimas ir tarybiniais laikais tustejo :) paskui kai dingo socializmas daug kas mieste liko be darbo tai daugelis gryzo i kaima juk kaime bent maisto uzsiaugindavo. Kai atsidare sienos gabesnis ir darbstesnis jaunimas patrauke i uzsieni , ir nematau cia nieko blogo, kada prades kaime is tikruju trukti dirbanciu tada manau pasikeis poziuris i kaimo zmogu :) o dabar jei kaime zmogus dirba be iseiginiu ir dar po 10 ar 16 valandu, o mieste 5 dienas per savaite po 8 valandas o algos tiek pat gauna, tai kaime tik fanatikai dirba :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 72
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

vaizdelis is kaimo. pro mane eina kelias Kedainiai - Krekenava. yra kazkur 12 km zvyrkelio. Kedainiu rajone to zvyrkelio tik 2 km, bet.... greideris davaziuoja gal pora kartu per metus. Majaro furos veza grudus ir cukrinius, tai is kelio nieko nelieka..... pernai pavasari kelininkai gal menesi tvarke, zvyra veze. kelias buvo liuks. per vasara greideris pora sykiu buvo, rudeni kelias toks pats kaip pries metus.... pinigai faktiskai i bala...

Panevezio raj zvyrkeliu vakar vaziavau 110. ten greideriuoja, bent syki, o kartais ir du per menesi..... vat ir skirtumai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkas bande man priekaishtauti neva 1500 mazas atlyginimas, pas mus traktoristai vidutinishkai uzdirba 600 lt bendroveje, nei darbo valandos normuotos nei savaitgaliai ne atostogos. mano parashyta suma yra daugiau nei du kartus didesne uz ka tik aprashyta

jei yra kvalifikacija tai buna ir atlyginimas, visur taip yra taip ir bus, o jei zmogu reikia mokyti kaip salnikus sudet tai ar gali buti kalba apie 2000 ir daugiau alga?

nebent pats tiek moki, tai malacius esi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkas bande man priekaishtauti neva 1500 mazas atlyginimas, pas mus traktoristai vidutinishkai uzdirba 600 lt bendroveje, nei darbo valandos normuotos nei savaitgaliai ne atostogos. mano parashyta suma yra daugiau nei du kartus didesne uz ka tik aprashyta

jei yra kvalifikacija tai buna ir atlyginimas, visur taip yra taip ir bus, o jei zmogu reikia mokyti kaip salnikus sudet tai ar gali buti kalba apie 2000 ir daugiau alga?

nebent pats tiek moki, tai malacius esi

12val. per parą 31d. per mėn.,kad ir naujame traktoriuje yra verta tikrai daugiau.Žinoma ne visus metus taip būna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkas bande man priekaishtauti neva 1500 mazas atlyginimas, pas mus traktoristai vidutinishkai uzdirba 600 lt bendroveje, nei darbo valandos normuotos nei savaitgaliai ne atostogos. mano parashyta suma yra daugiau nei du kartus didesne uz ka tik aprashyta

jei yra kvalifikacija tai buna ir atlyginimas, visur taip yra taip ir bus, o jei zmogu reikia mokyti kaip salnikus sudet tai ar gali buti kalba apie 2000 ir daugiau alga?

nebent pats tiek moki, tai malacius esi

snekejau su vienu bendroves traktoristu. paklausiau kiek algos duoda, ar gabala gauni. tas i mane kaip i durniu paziurejo. baik sako, uz tiek nieks nedirba. 1500 - 1800. ziema visas jo darbas 9 dalytuvai pasaro gyvuliams :D:D . vasara aisku, dirba daugiau, rulonus su presu suka tarpuose tarp serimu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zuvis iesko kur giliau , zmogus kur geriau :D taip buvo taip ir bus, ir taip visame pasaulyje, o atlyginimus reikia ziureti ne kiek tu ar kaimynas moka o koks vidutinis atlyginimas lietuvoje, ne tik kaime, panasios kvalifikacijos bet ir darbo salygas :) kai sulyginsi miesto pramones ir kaimo zemes ukio tai skirtumai akivaizdus, ir ne zemes ukio naudai, todel visi ir bega is kaimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arba kas gerai isitrina tas gerai uzdirba :D:D lietuvoj dabar vidutinis darbo uzmokestis 2100 lt. padalint is 22 darbo dienu iseitu po 95lt. diena ir is 8 val. gautusi po 12 lt. val. , o jei moki maziau tai nereikia ir noreti jog gerai dirbtu :) yra zmoniu kategorija kuriems algos dydis reiksmes neturi svarbu kad tik isgerti galetu, bet tokie ten ir darbininkai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...