Jump to content

generatorius


voras

Recommended Posts

nusprogo case generatorius, gal zhinote vaistu, angliukus pakeiciau, tau uzeina krauna uzeina ne, ar angliukai gali tureti reikshmes, gal reikia spec generatoriui, nes as pirkau is auto parduotuves po 1lt uz vnt , gal kas patars, zadinimo grandineje 11,9 V o ant + gnybto itampa shokineja tai 12 tai 9 tai isvis 3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, pastatysiu alaus per kokia lauko diena, tada gal ir atminsi, nebuvau zvaigzde tik teko keleta kartu persimest keliom frazem su tamsta, syki net skambinau del amazones delninuko programavimo, antra vertus galvoju, gal ir neprisiminsi, pirty nesedejom, medziokleje nebumom, alaus negerem, na bet viska galima istaisyt :) bent jau eilute apie alu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, be vargo, net susigedau kad del tokio sh... reikejo ieshkot pagalbos, na kai saka buvau dar jaunesnis negu kad dabar.

po to ecomat demonstracija dotnuvoje kai buvo pats magne, diskusija del ratu apkrautuvo

ppo to pora artoju varzybu dotnuvoje, buvau vienas is organizatoriu petrai i pirma vaga lydejau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, be vargo, net susigedau kad del tokio sh... reikejo ieshkot pagalbos, na kai saka buvau dar jaunesnis negu kad dabar.

po to ecomat demonstracija dotnuvoje kai buvo pats magne, diskusija del ratu apkrautuvo

ppo to pora artoju varzybu dotnuvoje, buvau vienas is organizatoriu petrai i pirma vaga lydejau :D

kas klausia tas neklysta, kas susija su artoju varzybom, tai pazystu vysus,ko gero ir pati, jei su kuo nemaisau, bet gyvi busim susimatysim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekoju arimai uz gera nuoroda, mano generatorius jau tvarkoje, patys vyrai is autobusu stoties pasiime ir ryt sake jau ides atgal, zodziu liuks, super kompanija, kai net zmogaus nemates gali reikalus per telefona sutvarkyt

priezastis: rele- reguliatorius, dabar vel varysiu ir dainuosiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...