Jump to content

prasau paaiskinkite apie plugus


Doncas

Recommended Posts

As tai 3 korpusu gumine apsauga nusipirkau, istikruju jau pajotas truputi, reikejo parementint, bet dylancios detales buvo gana padorios, ir dabar dar tik kaltai ir noragai sudilo, buvo visi 3 peiliai, tik dapirkau kamporezius nes be ju prastai verte, mokejau 2,6 sakyciau, rato nebuvo tai pasidariau kaip rusisko per viduri kadangi ariu su mtz, bet va perkant ziurejau lygtais ir viskas gerai, bet vidurinis korpusas prasciau vercia, jauciu gali but palenktas i isore, bet paleidi kamporezi zemiau ir gerai, is esmes uz tokia kaina visai geri plugai, gal turint daug zemes kvernelandai butu geriau, bet jie vos ne perpus brangesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Plūgas plūgui nelygu. Savo Fraugde su Kvernelend korpusais jei kas sulūžta be vargo suvirinu. Bijau dabar spėlioti dėl pavadinimo, bet tikrai žinau, kad lūžo žmogui plūgo rėmas ir nevirino jokie elektrodai, spragsi tik ir tiek. Taip kad sunku pasakyti, kaip tas čia virinimas gali laikyti. Ko gero toje vietoj ir sustiprint ne ką teprieisi. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas gali paaskinti kaip uzpildyti 4 korpusu overumo hidrauline apsauga , yra dvi slangos viena kaip man aiskino tai tam kad galeciau pakelti ketvirta korpusa kai daleiskim del sunkios dirvos nepavza. kokia tvarka reiketu pildyti.

Aš turiu 3 korpusu overuma tai man tik viena šlanga. Su ta pirma taip ir bus, kaip rašei, o su antra prieš darba reikia sukelti hidraulines apsaugos spaudima. Atsukai krana, su hidraulika sukeli spaudima pagal manometra no 70 iki 100 Mpa, priklausomai nuo darbo saligu. Lengva bet akmenuota žeme kažkur 75 Mpa, sunkus molis be akmenu kažkur 90 - 100 Mpa. Ir poto užsukai krana. Aš taip nuregulioju sezono pradžioj ir išvis poto nededu ta šlange prie traktoriaus nes hidrocilindrai puikiai laiko ir spaudimas nenukrenta, nežinau kaip bus tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...