Jump to content

eko ir iprastiniai laukai ukyje


ricardaas

Recommended Posts

mano tik dalis eko ukio,mat valstybė nuomos sutarties nedarė kai paraiska padavinėjau :icon-cry: tai dabar ir dirbu pusė tokio ir tokio :icon-wink: sudėtingai gaunasi su sėjomaina nes negalima tu paciu kulturu ir eku ir iprastinem sėti :icon-wink:

butent :icon-exclaim::icon-twisted: cia itin kerstasi dirvos panaudojimo budai, ypac smeliuose, kai rugiai ir lubinai su misiniu uzima 70proc. sejomainos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tik dalis eko ukio,mat valstybė nuomos sutarties nedarė kai paraiska padavinėjau :icon-cry: tai dabar ir dirbu pusė tokio ir tokio :icon-wink: sudėtingai gaunasi su sėjomaina nes negalima tu paciu kulturu ir eku ir iprastinem sėti :icon-wink:

Kaip negalima? galima, mes sejam ir nieko, viskas gerai :)

galima cheminej dali set javus zaliai masei. Visa istorija. O jei tu juos kuli, tai laiko klausimas, kada teks ismokutes atiduot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

wamen

Apšylęs

Prisijungė: 2007 07 01

Pranešimai: 208

Miestas: kaimas

Parašytas: Št. 01 12, 2008 11:42 pm Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------

eko turėjau avizas o iprastinem mišini pasėjau kurem tik trekšdalis aviu buvo ir ka manot .avižom nesuteikė eko statuso pardaveu kaip iprastines

Atgal į viršų

Mindaugass

Apšylantis

Prisijungė: 2007 05 10

Pranešimai: 154

Miestas: Alytaus raj.

Parašytas: Št. 01 12, 2008 11:43 pm Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------

wamen rašo:

eko turėjau avizas o iprastinem mišini pasėjau kurem tik trekšdalis aviu buvo ir ka manot .avižom nesuteikė eko statuso pardaveu kaip iprastines

taigi parareline kultura ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mindaugass

Apšylantis

Prisijungė: 2007 05 10

Pranešimai: 154

Miestas: Alytaus raj.

Parašytas: Št. 01 12, 2008 11:47 pm Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------

kazkass rašo:

Mindaugass rašo:

kazkass rašo:

wamen rašo:

mano tik dalis eko ukio,mat valstybė nuomos sutarties nedarė kai paraiska padavinėjau tai dabar ir dirbu pusė tokio ir tokio sudėtingai gaunasi su sėjomaina nes negalima tu paciu kulturu ir eku ir iprastinem sėti

Kaip negalima? galima, mes sejam ir nieko, viskas gerai

galima cheminej dali set javus zaliai masei. Visa istorija. O jei tu juos kuli, tai laiko klausimas, kada teks ismokutes atiduot

Pora kart esu perskaites ta knygute, viena kart nuo pradziu iki galo, o kita is galo iki pradziu, bet neradau uzsiminta, kad negalima iprastinej ukio dalyje set tos pacios kulturos kaip eko, taciau eko derlius negali turet jokio kontakto su iprastu.

papasakok tikrintojjam tai. Pirmais metais mum viska puikiai isaiskino ir viskas. Neduo mielas, lauke nuziures, o da blogiau popieriuse...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

knyga išvarčiau visa ir dėl mišiniu apribojimo neradau, eko agro tikrintoju ir pasiklausiau,viskas ok sako sėk :icon-wink: tikrintojas patikrino ,vertintojas ivertino ir sertifikate irašė (avižas parduoti tiktais kaip iprastines),dar ir ispėjima ipaišė :icon-cry: nuvaževau pas jiuos i svečius ir gavau isamu atsakyma :icon-wink: nauji pakeitimai priimti(sori) :icon-wink: če ekologijos ipatumai :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

eko uki sėjau avižas o iprastinem mišini, kurem miežei peliuškos ir avižos ,o avižos net netos veislės kaip eko uki :icon-wink: ir kaip gi aš galiu iš mišinio paimti avižas ir parduoti kaip eko :D nesamonė :D suprasceu jei eko mišinys o iprastinem miežis ar avižs :icon-wink: tada galimas apgavystės atvėjis :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

kur jūs tiek sandėlių gaunate ,aš turiu tik eko ūkelį ir pas mane 5kultūros vos sutelpu,o juostas apsėju kitą kultūrą kurios neauginų ekologiniam,mažiau bėdų. ,o srutas perkošiu atskiedžiu vandeniu ir tuo pačiu pyrkštuvu lenkišku nupurškiu kelis kartus ir po to vis akėju ekologinėm akėčiom ,o aketi taikau pagal augalus ir nesudygusius. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
kur jūs tiek sandėlių gaunate ,aš turiu tik eko ūkelį ir pas mane 5kultūros vos sutelpu,o juostas apsėju kitą kultūrą kurios neauginų ekologiniam,mažiau bėdų. ,o srutas perkošiu atskiedžiu vandeniu ir tuo pačiu pyrkštuvu lenkišku nupurškiu kelis kartus ir po to vis akėju ekologinėm akėčiom ,o aketi taikau pagal augalus ir nesudygusius. :D
o kokiu santikiu skiedi sriutas ir kiek ispurski ant ha ir kokiu laiku geriau purksti :icon-question:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

žemaičiui,srutos skiedžiamos 1 prie5 ,o purkščiu kviečius ,kai tik galiu įvažiuoti į pasėlį, o po to akėju ,kviečius pasėjau ir po trijų dienų akėju,o poto dar akėju ,pirma skersai pagal sėjimą ,opo to vėl skersai akėjimo ,bet dabar reikia dėl srūtų išsiaiškinti ,nes vėl prigalvojo valdininkėliai ,kad ir savo ūkio srūtos ,bet jei gyvuliai nesertifikuoti ,reikialeidimo iš ekoagros ,nes kitu atveju gali nukentėtinuo jų. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...