Jump to content

kaip tarnauja mtz1221


Recommended Posts

as dirbau vazinejau su 1221.3 su 135ag ten zweris ne traktorius.minusai; maza sworio.5vartoma traukia drasiai ,bet nepakelia.seip belarus kiek vazinejau tai uz john deer 135 ag ,arkliu atzwilgiu yra daug stipresnis.o laikimas tai nez.manau kaip visi.jai paklius geras bus daiktas ,o jai ne warksi kaip dauguma.kas 10 traktorius belarusijos yra geras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as dirbau vazinejau su 1221.3 su 135ag ten zweris ne traktorius.minusai; maza sworio.5vartoma traukia drasiai ,bet nepakelia.seip belarus kiek vazinejau tai uz john deer 135 ag ,arkliu atzwilgiu yra daug stipresnis.o laikimas tai nez.manau kaip visi.jai paklius geras bus daiktas ,o jai ne warksi kaip dauguma.kas 10 traktorius belarusijos yra geras

kiek laiko dirbai ir kokie gedimai per ta laika pasitaike? kaip triuksmo ir vibracijos lygis lyginant su paprastu. 6 cilindrai vistiek lygiau dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jis dirba tyliau bet tiek kad jis strakalas nera sworio traukai priekabas 2 su zalios mases ruliais 40t per abi.cia per sausra suwalkijoje.is dirvos letai viskas ciki.ant kelio uslipau kisau didesni begi ten gi sinhro.tai galin nepatiket ant asfalto 2 tiltais sukiau tatus kaip suda net apakau tik duma parode ir piriot.vezem smeli 10t kazkas priekaboj is kariero besansu,atware fordas 140ag bet sweria 12t kaip susuka isinese.o ruskis ore ratai sokineja ir gilyn lenda.man jis geras traktorius tik svorio maza tokiem arkliam.man tik vienas prie dusios fend

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jis dirba tyliau bet tiek kad jis strakalas nera sworio traukai priekabas 2 su zalios mases ruliais 40t per abi.cia per sausra suwalkijoje.is dirvos letai viskas ciki.ant kelio uslipau kisau didesni begi ten gi sinhro.tai galin nepatiket ant asfalto 2 tiltais sukiau tatus kaip suda net apakau tik duma parode ir piriot.vezem smeli 10t kazkas priekaboj is kariero besansu,atware fordas 140ag bet sweria 12t kaip susuka isinese.o ruskis ore ratai sokineja ir gilyn lenda.man jis geras traktorius tik svorio maza tokiem arkliam.man tik vienas prie dusios fend

gali net nesvaikt kad tiek fordas 140 ag gali svert :icon-idea::icon-idea::icon-idea: 12 t :D:lol: tiek fendas 936 sveria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

swaugtuk tu nematei ir geriau nesakyk.pirma gali sneket apie tai ka esi mates o ne girdejas.tai cia aisku su 3t sworio ant remo.kabinas jis prieki ir po kuro baku.prieki 1.9t gale 1.1t tai wat swaiguli tu.

Kyrovas 300ag tiek sveria :lol: pokstininkas su tuom fordu

Tai jam ir priekabos nereik, save veza ir apkrovimo uztenka. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...