Jump to content

ar per nitratu direktyva dar galima pirkt krautuvus?


arturasd

Recommended Posts

Turi omenį paskutinius projektus? Kiek žinau nitratai pratesti iki kažkada, o šeip tai (kiek teko girdėti) dar net nepradėjo tikrinti ti ka surinko (nežino kaip tikrinti ir pagal kurias taisykles, keitėsi mat berenkant paraiškas) Žodžiu eilinė krūva nesamonių laukia, kaip sakant nieko naujo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-rolleyes: dabar dabe esu negaliu paklausti uosvio,bet jei paskutinis atsiskaitymas siais metais turetu buti 2004-2006 nzn.. :icon-rolleyes:

vakare tiksliai parasysiu..

ant gilaus kraiko laikot? kiek žinau tokiu atveju galima (tik kas išduoda tokias pažymas, kad karvė tikrai ant mėšlo stovi :lol: ). Šeip tai manau, kad nesurinko paraiškų, todėl vadeles atleido :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Gal yra kas iš forumiečių ,kurie teikė Nitratų direktyvai paraiškas jau šiais metais :icon-question: T.y. kai finansuojama iki 50%.Kiek dabar teko skaityti spaudoje,tai pagal "ŽŪ valdų modernizavimo" gyvulininkystės pirmąją (Nitratai) ir antrąją sritis net ne jauniesiems ūkininkams gaunasi kad už Nitratus kompensuojama net 58%.Visiškai nesuprantama kodėl taip yra...

Kokia yra tvarka su tuo kompensavimu :icon-question: Sakykime turiu 10 SGV,tai man skiriama 1934*10=19340Lt+50% aš turiu savų pinigų pridėti :icon-question:

Ar iš visa parama yra 19340Lt ir iš jų 50% (~10000Lt)turiu įnešti savų pinigų :icon-question:

Kitas dar neišaiškintas iki galo klausimas,vis gi ar galima pagal nitratus pirkti frontalinius krautuvus,ar ne :icon-question:

Čia yra įstatymas;

http://www.zum.lt/min/failai/071031-3D-479.pdf

11psl. rašoma:

"...24.3 nauja mėšlo ir srutų laikymo įranga,speciali mėšlo ir srutų išvežimo technika ,srutų įterpimo ir (arba) paskleidimo įrenginiai ir mechanizmai..."

Ar gali būti frontaliniai krautuvai priskiriami tai specialiai mėšlo ir srutų išvežimo technikai :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kadangi niekas neatsakė,pakartosiu savo klausimus apie Nitratų direktyvą:

Gal yra kas iš forumiečių ,kurie teikė Nitratų direktyvai paraiškas jau šiais metais :icon-question: T.y. kai finansuojama iki 50%.Kiek dabar teko skaityti spaudoje,tai pagal "ŽŪ valdų modernizavimo" gyvulininkystės pirmąją (Nitratai) ir antrąją sritis net ne jauniesiems ūkininkams gaunasi kad už Nitratus kompensuojama net 58%.Visiškai nesuprantama kodėl taip yra...

Kokia yra tvarka su tuo kompensavimu :icon-question: Sakykime turiu 10 SGV,tai man skiriama 1934*10=19340Lt+50% aš turiu savų pinigų pridėti :icon-question:

Ar iš visa parama yra 19340Lt ir iš jų 50% (~10000Lt)turiu įnešti savų pinigų :icon-question:

Kitas dar neišaiškintas iki galo klausimas,vis gi ar galima pagal nitratus pirkti frontalinius krautuvus,ar ne :icon-question:

Čia yra įstatymas;

http://www.zum.lt/min/failai/071031-3D-479.pdf

11psl. rašoma:

"...24.3 nauja mėšlo ir srutų laikymo įranga,speciali mėšlo ir srutų išvežimo technika ,srutų įterpimo ir (arba) paskleidimo įrenginiai ir mechanizmai..."

Ar gali būti frontaliniai krautuvai priskiriami tai specialiai mėšlo ir srutų išvežimo technikai :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...