Jump to content

gal kas auginat elnius?


gabriele

Recommended Posts

siaip....

sesers klasiokas buvo eigulys, miske rado serniuka, parsinese namo, uzsiaugino..... serna.

jodavo i miska, tas is paskos. vaizdas nerealus. tas sernas atstojo kelis vilksunius, nieks svetimas negalejo atvaziuot i kiema. norejo parduot, tai ta, kuris norejo pirkt, vos nesurdaske..... itoge gavo pats nusaut....

esu prie suzeisto stumbro (laukinio), gal per 10 metru priejes. dar syki nerizikuociau....

pas mane ir panasiai buvo. nusipirkom tokia juoda vietnamo kiaulyte, tai ta taip prie musu prisiriso kad kiekviena karta prie vartu islydedavo ir nuo ju pasitikdavo. :D:D:D

o kur tu ta stumbra radai? :icon-eek:

miske. pas mus rajone yra banda, kuri vaiksto laisveje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 75
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Įtariu ten tie patys iš Krekenavos stumbryno į laisvę paleisti. :D Daug kur rašoma kad jie bastosi po Kėdainių rajoną ir nemažai žalos pridaro...šiaip stumbras pakankamai pavojingas ir nereikėtų artyn lysti prie sužeisto,ar mažo stumbriuko,nes motinos juos gina :icon-exclaim: Galima ir kailo sveiko nebeišnešti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O be reikalo naparašei seniūnui prašymo kompensuoti nuostolius. Žvėrys saugomi valstybės tegu ir valstybė atlygina nuostolius. Nuotraukos ir dar skaitmeninės pats geriausias įrodymas.

nuotraukos ne mano lauke darytos :( .buvo kas rase.....

atvaziave paskaiciavo, tipo stumbru nuostolis keli proc, o del kitu teiskis su medziotojais..... o sitiem irgi idijotisku istatymu prikurta....

uzdaras ratas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai čia teisiniai dalykai. Kaip žemę arti mokinti tavęs nieks nedrįs ir patarimo iš šalies neklausysi, bet mano patarimas paduok šitą kasnelį advokatams tai jie devintą kailį nuo medžiotojų nuners. Mano patarimas toks: nufilmuok sekantį kartą kaip ta komisija skaičiuoja tau padarytus nuostolius su videokamera. Paskui susirask žmones kurie žino kaip tai turi būti daroma ir pasitikslink ar teisingai paskaičiavo nuostolius. Kaip taisyklė atvažiuoja į lauką pasivaikšto ir išvažiuoja o surašo popierius iš palubinsko žinyno kabinete. Per mano praktiką medžiotojai daugiau nenori kad daeitų reikalas iki nuostolių komisijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai čia teisiniai dalykai. Kaip žemę arti mokinti tavęs nieks nedrįs ir patarimo iš šalies neklausysi, bet mano patarimas paduok šitą kasnelį advokatams tai jie devintą kailį nuo medžiotojų nuners. Mano patarimas toks: nufilmuok sekantį kartą kaip ta komisija skaičiuoja tau padarytus nuostolius su videokamera. Paskui susirask žmones kurie žino kaip tai turi būti daroma ir pasitikslink ar teisingai paskaičiavo nuostolius. Kaip taisyklė atvažiuoja į lauką pasivaikšto ir išvažiuoja o surašo popierius iš palubinsko žinyno kabinete. Per mano praktiką medžiotojai daugiau nenori kad daeitų reikalas iki nuostolių komisijos.

matai, pas mus yra likes gyvas pavyzdys, kaip del to teisesi "berniukai".

jei jie kryziaus kelius ejo, tai paprastam butu isvis.....

ir medziotojam nepyragai, jei teisingai supratau, juos tiek suvarze del medziokliu paseliuose, kad irgi sssss....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai "berniukam" buvo sunku dėl to kad daug kas ant jų labai pikti. Netikėk viskuo kuo verkia medžiotojai. Tavo bėda ta kad neturi ką kulti nes nukūlė žvėrys. Kai rašai prašymą niekad nenurodyk kas padarė žalą rašyk žvėrys ir taškas o kokie ir kas ne tavo skausmas tegu išsiaiškina tie kas skaičiuoja nuostolius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai "berniukam" buvo sunku dėl to kad daug kas ant jų labai pikti. Netikėk viskuo kuo verkia medžiotojai. Tavo bėda ta kad neturi ką kulti nes nukūlė žvėrys. Kai rašai prašymą niekad nenurodyk kas padarė žalą rašyk žvėrys ir taškas o kokie ir kas ne tavo skausmas tegu išsiaiškina tie kas skaičiuoja nuostolius.

svogeris medzioja, prie savu lauku net boksteli pasistates. ateina sernai nakti, o saut negali, nes kiauliu saudyt negalima, o tamsoj nesimato.

o prozektorius uzdraude....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...